صفحه 12 از 143 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1422

موضوع: مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

سلام خدمت همه دوستان
    من امروز بعد از 65 روز که مدارکم برگشت خورده بود بدستم رسید ولی یه خبر خوب برای همه دارم که برای ریفاند پولشون از
    انکارا باید چیکارکنن...
    من فرمی را که برای ریفاند پولتون از آنکارا باید پر کنید را اینجا میزارم شما باید این فرم را پر کنید و همراه با یک نامه که علت توضیح ریفاند مبلغتان هست را به سفارت کانادا تو انکارا ببرید و پولتان را پس بگیرید .
    با ارزوی موفقیت برای همه
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1360 نمایش پست ها
    سلامخ به همه . من مدارکمو شنبه با آرامکس فرستادم و دیشب گویا رسیده اونجا . یه سوال داشتم . تو قسمت DeliverTo نوشته شده M KRSZWDA Citizenship . کسی می دونه این یعنی چی؟ تو قسمت Reciever اش هم نوشته citizenship & immigration canda .
    ممنون
    درسته دوست عزیز
    مدارک شما بدستشون رسیده و باید حدود 35 روز منتظر بمونید تا فایلتون بیاد . در ضمن کسی که مدارک من را هم تحویل گرفته بود همین اسم ( M KRSZWDA ) بود
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط Tabar777 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من امروز بعد از 65 روز که مدارکم برگشت خورده بود بدستم رسید ولی یه خبر خوب برای همه دارم که برای ریفاند پولشون از
    انکارا باید چیکارکنن...
    من فرمی را که برای ریفاند پولتون از آنکارا باید پر کنید را اینجا میزارم شما باید این فرم را پر کنید و همراه با یک نامه که علت توضیح ریفاند مبلغتان هست را به سفارت کانادا تو انکارا ببرید و پولتان را پس بگیرید .
    با ارزوی موفقیت برای همه
    این فرم دقیقا همین فرم refund می باشد که در سایت سفارت کانادا در آنکارا موجوده. شما باید در ترکیه یک حساب داشته باشید تا به آن حساب واریز شود.

Junior Member

خوب ما که حساب نداریم باید چیکار کنیم کسی میدونه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها

دوست عزیز من هم مثل شما، فقط می توانیم صبر کنیم، امید دارم که به زودی هم مال شما هم مال من بدستمان می رسد
    ...
    در ضمن مدارکتان را چطور فرستادید، مدارک قبلی + مدارک جدید به روزرسانی شده یا فقط مدارک قبلی؟
    سلام دوست عزیز
    ممنون که بالاخره یکی پیدا شد یکم دلداریم بده. واقعا ممنونم. والا منم هنوز هیچ راهی پیدا نکردم برای پس گرفتن پول البته ظاهرا راهش مشخصه. باید بریم سفارت کانادا تو آنکارا و از اونجا یک نامه بگیریم و بعد با نامه بریم همون گارانتی بانک و پول را پس بگیریم ولی خوب اینم مستلزم هزینه و زمان جهت انجام سفر مجدد به ترکیه هست.
    من همون مدارک قبلی رو فرستادم و فقط فرم پرداخت رو به روز رسانی کردم .
    موفق باشید.

Member efes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - علم و فرهنگ

دوستان کسی واسش آپدیت مدارک اومده بعد CSQ ؟

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

ممنون از moh_jal و gil عزیز بخاطر لطفشون....درباره پست Tabar عزیز فرم ریفاند که در وبسایت هم هست...مهم اینه که پروسه اش چقدر طول میکشه و آیا خود فرد باید مراجعه کنه یا کسی هم میتونه از طرف متقاضی مراجعه کنه؟ موضوع حساب که برنادوت عزیز مطرح کردن رو من نمیدونستم ...آیا داشتن حساب اجباریه یا خیر؟ یه نکته هم که باید در نظر داشته باشیم همون تکس نامبر کذایی هست که برای هر نقل و انتقالی در ترکیه لازمه
    بهرحال من ایمیلی به آنکارا زده ام و منتطر جواب و راهنمایی از طرف اونا هستم..اگر مراجعه حضوری بخوان که هیچ، کارمون همگی دراومده و ترکیه دوباره طلبیده!!! اما بهترین حالت این هست که بتونه کسی بنمایندگی از همه دوستان بره و پولا رو بگیره....من منتظر جواب ایمیلم ..اگه از دوستان کسی خبری گرفت لطفا درمیون بذاره..
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

40 روز گذشت هنوز فایل نامبرم نیومده ! ((
    آقا چیکار کنـــــــــــــــــــــــ م ؟؟؟؟ (((
    فایل نامبر کبک: 2010/09/28 فایل نامبر فدرال : 2012/07/24
    آپدیت: 2013/04/18 مدیکال: 2013/09/18 پاس ریکوئیست: 2013/11/18

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

صبر نوید جان صبر...ما که هفتاد روز گذشت تازه برگشتیم سر خونه اول چی بگیم؟
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

Junior Member ahou85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Analytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    این فرم دقیقا همین فرم refund می باشد که در سایت سفارت کانادا در آنکارا موجوده. شما باید در ترکیه یک حساب داشته باشید تا به آن حساب واریز شود.
    سلام دوستانظاهرن مسیر کاملن معلومه. باید فرم رو پر کرد و رفت اونجا و پول رو به حساب یک دوست یا آشنا ریخت. من احتمال زیاد تا 10 روز دیگه میرم اونجا. میخام شماره حساب دوستم رو در کانادا بدم. دوستان با موقعیت مشابه لطفن پیام بدن و هماهنگی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)