صفحه 246 از 291 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

سلام فکر میکنم اصلا مشکلی نداشته باشد هر سوال دیگری هم لازم است از استاد بکنید حتی در مورد محتوی مصاحبه و این که چه انتظاری از مصاحبه دارند. ولی کمی البته شبیه سوال از واضحات هم میشود چون اساسا از اسکایپ برای ارتباط تصویری استفاده میکنند مگر اینکه مشکل ارتباط و اینها باشد. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط G1234 نمایش پست ها
    به نظرتون اگه از خود استاد سوال بپرسم قبلش که تماس ویدیویی خواهد بود یا نه مشکلی داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از استادها میخاد با اسکایپ باهام مصاحبه کنه و گفته یه سری اسلاید از بک گراند و تزم براش درست کنم
    حالا میخام ببینم وقتی مصاحبه میکنم باید share screen کنم و طبق اسلایدا باهاش پیش برم؟ یا همینطوری فقط برا مطالعه خودش میخاد؟
    و سوال دوم اینکه نمونه اسلاید دارین؟ :دی
    ممنون از همگی

ApplyAbroad Superstar

سلام در مورد سوال اول حالت اول که گفتید معمولا مورد نظر است. یعنی شما از روی اسلایدها توضیح میدهید و جلو میروید تا قسمت بعدی که دیگر مستقیم روبرو فول سکرین صحبت میکنید. گاهی البته استاد میگویند که اسلاید ها را خودشان در وقت خودشان بعد از مصاحبه میبینند و به شما میگویند ۵ -۱۰ دقیقه کوتاه در مورد کارهای سابقتان تز و غیره توضیح دهید. ولی واقعا اسلاید درست کردن خود شمارا آماده تر میکند و به حرفهایتان نظم میدهد و ار پیش متوجه نکات قوت و ضعف پرزنتیشنتان میشوید. من پیشنهاد میکنم اسلایدهایتا ن را از قبل برای استاد ارسال کنید که پیام ضمنی منظم بودن شما راهم به استاد میدهد.

موفق باشید

سلام دوستان
    یکی از استادها میخاد با اسکایپ باهام مصاحبه کنه و گفته یه سری اسلاید از بک گراند و تزم براش درست کنم
    حالا میخام ببینم وقتی مصاحبه میکنم باید share screen کنم و طبق اسلایدا باهاش پیش برم؟ یا همینطوری فقط برا مطالعه خودش میخاد؟
    ممنون از همگی

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان
    من برای مصاحبه بهم گفتن ک از دفتر یک استاد در دانشگاه باید مصاحبه کنم و قبلش/در طول مصاحبه اول با اون استاد صحبت خواهند کرد.
    من برای این موضوع برادرم رو ک در دانشگاهی تدریس میکنه معرفی کردم. و اونا اکی دادن.
    قراره دانشگاه به اسکایپ برادم (ک به عنوان یک استاد) تماس بگیرن.

حالا به نظر شما من اگر از منزل خودمون با اونا حرف بزنیم میفهمند؟ بردارم میگن متوجه نمیشن.
    ما ظواهر رو حفظ خواهیم کرد مرتب.
    به نظرتون در طول مصاحبه اسکایپ مثلا میگه ک دوربین ت رو بچرخونید ک کل اتاق رو ببینم؟
    یا میتونن از رویه اسکایپ بفهمن لوکیشن بنده مثلا در کدام خیابون/ناحیه تهران هستش؟

اگر ک میشه سریع پاسخ بدید ممنون میشم.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    دوستان
    من برای مصاحبه بهم گفتن ک از دفتر یک استاد در دانشگاه باید مصاحبه کنم و قبلش/در طول مصاحبه اول با اون استاد صحبت خواهند کرد.
    من برای این موضوع برادرم رو ک در دانشگاهی تدریس میکنه معرفی کردم. و اونا اکی دادن.

حالا به نظر شما من اگر از منزل خودمون با اونا حرف بزنیم میفهمند؟ بردارم میگن متوجه نمیشن.
    به نظرتون در طول مصاحبه اسکایپ مثلا میگه ک دوربین ت رو بچرخونید ک کل اتاق رو ببینم؟
    یا میتونن از رویه اسکایپ بفهمن لوکیشن بنده مثلا در کدام خیابون/ناحیه تهران هستش؟

سلام دوست خوبم
    من متوجه نشدم سوال شما چیه. کلا متوجه موضوع نشدم.
    فقط اینکه احتمالش صفر هست که بگن دوربینو بچرخون اتاقو ببینیم. چون این کار پرافشنال نیست. متاسفم که نمیتونم کمکی کنم چون اصلا و ابدا متوجه پستتون نشدم.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام دوستان
    ممنون از همگی
    sample slide رو احتمالا بتونین از اینترنت پیدا کنین.
    اگه نه، این sub-section ها رو بهتره داشته باشه
    introduction و هدف از کل تز رو اینجا توضیح بدین. یا جدا کنین هدف اصلی و اینترو رو.
    experimental
    results
    discussion
    conclusions
    و نهایتا به اندازه ده دقیقه اسلاید درست کنین (خیلی بشه، باید بشه دوازده تا اسلاید)

اینو قبلش از استاد بپرسین.

Do you want me to share the screen ?
    یا یه جمله مودبانه تر ازین بپرسین.
    I was wondering if you would like to see the slides while I'm explaining about them?

بعد استاد سریع میگه که آره Share کن اسلایدها رو. یا میگه نه برای من بفرست بعدا خودم مطالعه میکنم که البته احتمال میدم میخواد شما توضیح بدین همون جا.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Superstar

سلام من احساس هیجان/نگرانی شما را درک میکنم.
    بنابراین بگذارید اول بگویم مصاحبه بسیار بسیار دوستانه است. استادی که با شما صحبت میکنند قصد ارزیابی توان علمی/کاری شما را دارد و اینکار را حرفه ای و با توجه به سن و تجربه و شرایط شما انجام میدهند. اصلا قصد ندارند شما را به سه گوش ببرند یا در فشار بگذارند چه برسد به اینکه کارآگاه بازی بکنند و حتی اگر ببینند شما خیلی ارامش ندارید حتما فضا را سعی میکنند برایتان آرام میکنند.

طبیعتا اصلا کاری ندارند که شما منزل هستید دانشگاه هستید یا کجای تهران . همینکه معلوم شود شما شمایید منظور انها برای شروع مصاحبه برآورده شده است.

امیدوارم که موفق باشید و هرچه زودتر خبر موفقیتان را اینجا به دوستان بگویید.

دوستان

Keep Calm and APPLY ON

دوستان

اگر ظاهر رو حفظ کنید هیچ چیزی قابل تشخیص نیست ولی کلا این درخواست یکم عجیبه

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    من متوجه نشدم سوال شما چیه. کلا متوجه موضوع نشدم.
    فقط اینکه احتمالش صفر هست که بگن دوربینو بچرخون اتاقو ببینیم. چون این کار پرافشنال نیست. متاسفم که نمیتونم کمکی کنم چون اصلا و ابدا متوجه پستتون نشدم.
    سلام، و ممنونم از توجه تون. مجدد میارم اینجا، دقیق تر توضیح میدم. البته کی وردز هم گذاشتم.

موضوع این هست ک من برای دکتری در یک دانشگاه برای مصاحبه دکتری، به همراه چند کاندیدای دیگه دعوت شدم.
    طبق قانون دانشگاه، مصاحبه باید در دفتر یک استاد در دانشگاه باشد نه منزل خود کاندید. من ازونجایی ک وقت کم بود، و سریع بعد از اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه، مجبور بودم یک نفر رو برای اینکه
    در مصاحبه، تایید هویت کنه بنده رو انتخاب کنم، مجبور شدم برادرم رو به عنوان اون استاد ک طبق قانونشون میخاستن معرفی کردم.

این دانشگاه، برای مصاحبه، به اسکایپ آی دی شخصی ک من معرفی کردم به عنوان استاد، برای مصاحبه با بنده جهت دکتری، تماس میگیره. نه اسکایپ بنده! (این رویه از طرف کمیته و برای تمام متقاضی خواهد بود!).

ازونجایی ک بنده گفتم، برادرم استاد در دانشگاه پیام نور هستش، از لحاظ رویه، این باید باشه ک بنده برم در دانشگاه پیام نور، در دفتر برادرم بشینم و مصاحبه کنم!
    و اونها در ابتدای مصاحبه میخان ک استاد (ک اینجا برادر بنده میشه، چون معرفیش کردم به عنوان استاد مدنظرم) هویت بنده رو تایید کنه.

خوب این تا اینجا!

مشکل اینجاست ک به علت یک مشکل شخصی اخیر، برادرم نمیتونن فردا برای مصاحبه برن دانشگاه (منم باهاش میرم) و برگردن، چون باید جایی باشن خیلی سریع.
    پس وقت نمیشه ک بریم دانشگاه.

ایشون، به بنده میگه، ازونجایی ک شما الان من رو معرفی کردی، و وقت نیست و مشکلات و ... فردا سر ساعت مصاحبه، من میام خونه پیشت، با ظواهر رسمی
    میشنیم، وارد اسکایپ میشیم و شما مصاحبه ت رو بکن و نگران نباش.

نگرانی من،
    نگرانی من این هستش ک، اگر من فردا از اتاق خودم بخام مصاحبه کنم، (برادرم هم به عنوان استاد تایید هویت کننده کنارمه و ظواهر رو حفظ میکنیم)،
    یه موقع دانشگاه و کمیته از طریقی نفهمند ک من در دفتر استاد ( ک برادرم میشه) نیستم و در منزل خودمون نشستم!

مثلا:
    لوکیشن من رو بفهمن.
    بخان مثلا شماره دفتر اتاق رو بگیرن.
    و ... راههای دیگه، ک مثلا بگه ببینم تو اتاقو ... .

من میترسم اگر ک از تو خونهه مصاحبه کنم کمیته بفهمه و ریجکتم کنه!

من بهشون، شماره دفتر بردارم رو ندادم، فقط شماره همراه و ایمیل و اسکایپ آی دی رو دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر ظاهر رو حفظ کنید هیچ چیزی قابل تشخیص نیست ولی کلا این درخواست یکم عجیبه
    یک دانشگاه معتبر تو ایتالیا هستش دیگه، از همه کاندیداهای دکتری ک مرحله اول ارزیابی رو رد میکنن ،میخان ک مصاحبه رو از دفتر یک استاد با اسکایپ ای دی ایشون انجام بده.

من میگم ک اگر مشکلی احتمال داره پیش بیاد، بریم دانشگاه. (با وجود اون مشکل شخصی!).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)