صفحه 288 از 291 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    اون سه نفر از دانشجوهای خودش هستن و در سایت گروهش هم هستن البته مدرکشون مستر هست ....دلیل وجودشون نمی فهمم
    شاید می خوان به استاد در کندن پوستم کمک کنن
    استاد چرا باید دنبال پوست کندن شما باشه؟ اتفاقا معمولا توی مصاحبه ها خیلی ساپورتیو و مهربون رفتار میکنن و سعی میکنن هوای دانشجو رو داشته باشن. جلسه ی دفاع نیست.. روزیه که میخواد استاد مورد نظر نشون بده که میتونه سوپروایزر خوبی باشه. چرا به موضوع اینجوری نگا نمیکنین؟ الان شما هم یک پای معامله هستید و استاد باید روی شما اثر مثبتی بذاره - پس اگه استاد خوبی باشه حتما باید سعی کنه نشون بده که آدم ساپورتیو و مهربونی هست.
    اینکه دانشجوهاش توی مصاحبه هستند ایرادی نداره اتفاقا نشون میده که چقد به دانشجوهاش بها میده و دوست داره اونا هم روی گرفتن عضو جدید تیمشون نظر داده باشن.
    موفق باشید.
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
    یک نمونه پاورپوینت برای مصاحبه دکتری میشه قرار بدید.

دوستان شما هم با زوم مشکل دارید؟؟؟!!
    چند روز گذشته که نصب کردم خیلی باهاش مشکل دارم. مخصوصا ابتدای کار که می خوام وارد میتینگ بشم، که احتمالا به این خاطر هست که ف/ی/ل/ت/ر هست. متاسفانه ف.ش. منم مدام قطع و وصل میشه.
    بنظرتون بهتر نیست که اگه از جایی مصاحبه گرفتم، از همون اول بگم که اینجا زوم خوب کار نمیکنه، و بجاش از اسکایپ استفاده کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    چند روز گذشته که نصب کردم خیلی باهاش مشکل دارم. مخصوصا ابتدای کار که می خوام وارد میتینگ بشم، که احتمالا به این خاطر هست که ف/ی/ل/ت/ر هست. متاسفانه ف.ش. منم مدام قطع و وصل میشه.
    بنظرتون بهتر نیست که اگه از جایی مصاحبه گرفتم، از همون اول بگم که اینجا زوم خوب کار نمیکنه، و بجاش از اسکایپ استفاده کنیم.

حتمن همین کار را بکنید. مصاحبه های سی ان ان همیشه تو اسکایپ هست
    مرگ بر دشمنان مایکروسافت. زوم و توییچ و اینها همه دسیسه دشمنه - هر کاری مایکروسافت می کنه یه عده الکی می خوان ایراد بگیرن
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

دوستان دیگه نظری ندارن؟
    یه سوال دیگه اینکه درخواست های میتینگ زوم رو چه شکلی باید confirm کنیم؟ همینکه یه ایمیل بفرستیم بگیم این زمان خوبه کافیه؟

ببخشید بعد از مصاحبه حتما لازمه که ایمیل بدیم و مثلا تشکر کنیم بابت وقتی که بهمون داده یا نه؟ منظورم اینه که این جوری مرسومه و محترامانه تره؟
    من یه مصاحبه نسبتا بد داشتم (همش تاکید داشت که ممکنه فاند نداشته باشیم یا فاند امسال بسته شده یا شاید بخوایم دانشجوی دکتری ریموت بگیریم) که یه جورایی ناامید کننده بود منتها استاد بازم بهم پیشنهاد داد که پروپوزالم رو تا دو سه هفته دیگه براش بفرستم.
    بنظرتون حتما لازمه الان ایمیل هم بدم.

ApplyAbroad Superstar

ببخشید بعد از مصاحبه حتما لازمه که ایمیل بدیم و مثلا تشکر کنیم بابت وقتی که بهمون داده یا نه؟ منظورم اینه که این جوری مرسومه و محترامانه تره؟
    من یه مصاحبه نسبتا بد داشتم (همش تاکید داشت که ممکنه فاند نداشته باشیم یا فاند امسال بسته شده یا شاید بخوایم دانشجوی دکتری ریموت بگیریم) که یه جورایی ناامید کننده بود منتها استاد بازم بهم پیشنهاد داد که پروپوزالم رو تا دو سه هفته دیگه براش بفرستم.
    سلام دوست عزیز

این جوری مرسومه و محترامانه تره؟

بلی همینطور است که میفرمایید و تشکر بعد از مصاحبه مودبانه است. در واقع بهانه ای برای ادامه رابطه برای پیگیری کارها هم هست. اینطور به نوعی ارتباط برقرار میماند.

منتهی استاد بازم بهم پیشنهاد داد که پروپوزالم رو تا دو سه هفته دیگه براش بفرستم.

ممکن است مصاحبه از دید استاد بهتر از برآورد خود شما باشد . ممکن مصاحبه شما عالی نبوده ولی با اینحال شما بهتر از بقیه مصاحبه داده باشید . بنابراین من پیشنهاد میکنم حتما پرووزال را آماده بفرمایید و بفرستید و دنبال استاد حرکت کنید. من فکر میکنم اینکه هنوز هم خواسته اند شما پروپوزال بدهید مثبت است و ایشان شما را در رده بهترها قرار داده اند.

حتما که خیر و میتوانید پیگیری نکنید. شما هم مثل استاد حق دارید بعد از مصاحبه تصمیم بگیرید قید این پوزیشن را بزنید و دنبال نکنید. مثلا استاد را مناسب ندیده باشید و ... ولی اگر هنوز علاقمند هستید من فکر میکنم نامه تشکر شما را در شرایط بهتری دستکم از زاویه آداب معاشرت قرار میدهد.

امید که به نتیجه دلخواه به زودی برسید و خبر های خوب و عالی پیش رو باشد.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

زوم هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه، مگه اول بار که می خواین وارد جلسه بشید که بایستی ف.ش. روشن باشه . در طول جلسه هم اگه ف.ش. قطع بشه من با کروم و با لپ تاپ امتحان کردم مشکلی پیش نمی یاد. کیفیت صدا و تصویر خوب هست. و در مورد ایمیل هم همینکه یه ایمیل بفرستیم بگیم این زمان خوبه، بله ظاهرا کافیه.

اشتراک تجربه برای دوستان، هرچند موضوع پیش پاافتاده ای هست

دوستان دیگه نظری ندارن؟
    یه سوال دیگه اینکه درخواست های میتینگ زوم رو چه شکلی باید confirm کنیم؟ همینکه یه ایمیل بفرستیم بگیم این زمان خوبه کافیه؟

Junior Member

سلام کسی میتونه یه *****شکن خوب برای مک معرفی کنه؟ واسه زووم میخوام- مرسی

Junior Member Rosamund آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics- IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Jeollabuk نمایش پست ها
    سلام کسی میتونه یه *****شکن خوب برای مک معرفی کنه؟ واسه زووم میخوام- مرسی
    سلام. Windscribe رو امتحان کنید ببینید راهگشا هست یا نه.
    !Truth Resists Simplicity

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)