صفحه 325 از 381 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط fate_alipour نمایش پست ها
    سلام به همه
    ببخشید من یک‌سوال داشتم من تقریبا اکتبر۲۰۱۸ مدارک خود اشتغالی را از طرف وکیلم را فرستادم و ژانوبه۲۰۱۹ فایل نامبر گرفتم و بایومتریک تست را هم فوریه۲۰۱۹ را انجام‌دادم. دیروز برا من در قیمت چک کردن انلاین زده که ۳۱ ماه می جواب من رادادند . بعنی decision made شدم ولی هنوز نامه یاایمیلی برا وکبل نیومده. خیلی نگرانم..
    بنطرتون بدون تست پزشکی مگه میشه جواب بدهند.. ۲۰۱۹

وقتی توی اکانت آنلاینتون میزنه دیسیژن مد یکی از سه معنی رو میده که در زیر براتون نوشتم
    معمولا کیس هایی که امتیاز لازم رو برای قبولی یک ضرب کسب نمیکنن و به تصمیم گیری نهایی منجر میشه رو دیسیژن مد میزنن و متاسفانه در اکثر قریب به اتفاق موارد به ریجکتی میرسه ولی مواردی هم بوده که بعد از دیسیژن مد به مدیکال و ویزا رسیده
    در کل توی این مرحله احتمال اینکه مدیکال بشید خیلی پایینه ولی هنوز یه کوچولو میشه امید داشت
    انشالا که خبرای خوبی بشنویم

Medical Results Received by CIC
    We have received your medical results. We will contact you only if additional tests are needed.

Approval Status Determined
    Your application will be either approved or rejected. We will inform you of the decision in writing.

Permanent Residence Status Determined
    If your application is approved, we will send you your permanent resident documentation and a letter saying what we need to finalize your permanent residence.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnars نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، اينکه ويکيپدياي فارسي و انگليسي هنرمندي رو نشون ميده به نظر شما در روند پرونده تاثير داره؟
    و اينکه دوستاني که ريجکت شدن چند ماه از ارسال پرونده سون ميگذشته؟
    ممنون از پاسخگويي
    در پستهای شماره 3039 و 3153 و 3154 و 3156 همین تاپیک تقریبا به صورت کامل توضیح داده شده لطفا مطالعه کنید

من که متوجه نشدم دقيقا چي شده
    دقیقا این شده که تقریبا تماااااااااااااااام پروندههای خوداشتغالی داره ریجکت میشه۰ حتی فایل نامبر های دو سه ماه پیش۰ درحالیکه یه تعداد هنوز از اواخر 2017 جواب نگرفتن۰ خیلی از این پرونده های جدیدی که موقع ارسال گفتن حالا ما دوسال دیگه جوابمون میاد تا اونموقع اوضاع خوب میشه ریجکت شدن ۰
    خلاصه این روزا از درو دیوار ریجکت میباره۰

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    وقتی توی اکانت آنلاینتون میزنه دیسیژن مد یکی از سه معنی رو میده که در زیر براتون نوشتم
    معمولا کیس هایی که امتیاز لازم رو برای قبولی یک ضرب کسب نمیکنن و به تصمیم گیری نهایی منجر میشه رو دیسیژن مد میزنن و متاسفانه در اکثر قریب به اتفاق موارد به ریجکتی میرسه ولی مواردی هم بوده که بعد از دیسیژن مد به مدیکال و ویزا رسیده
    در کل توی این مرحله احتمال اینکه مدیکال بشید خیلی پایینه ولی هنوز یه کوچولو میشه امید داشت
    انشالا که خبرای خوبی بشنویم

Medical Results Received by CIC
    We have received your medical results. We will contact you only if additional tests are needed.

Approval Status Determined
    Your application will be either approved or rejected. We will inform you of the decision in writing.

Permanent Residence Status Determined
    If your application is approved, we will send you your permanent resident documentation and a letter saying what we need to finalize your permanent residence.
    ایشون ریجکت شدن۰

سلام به همه دوستان، اينکه ويکيپدياي فارسي و انگليسي هنرمندي رو نشون ميده به نظر شما در روند پرونده تاثير داره؟
    و اينکه دوستاني که ريجکت شدن چند ماه از ارسال پرونده سون ميگذشته؟
    ممنون از پاسخگويي
    خیلی از دوستانیکه ریجکت شدن هم در ویکیپدیا اسمشون هست۰
    هیچ تاثیری نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    ایشون ریجکت شدن۰
    ممنونم از پاسخگویی .. راستش من تمام مدارک کامل بوده. رشته فوق لیسانس گرافیک. مدارک مرتبط. رشته‌مرتبط. سابقه کار در کشورهایی اروپایی. مدرک زبان ۶iltes داشتم.
    مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی چون خارج از ایران درس خوندم.. گواهی های کاری خوبی داشتم غیر از ایران.. پس کلا اگه این جوریه این سیستم فقط یک سیستم کلاهبرداری از قشر خود اشتغالی.. دو سال الکی وقتم صرف این کار کردم.. چقدر هزینه کردم.. اخرشم ریجکتی..

نقل قول نوشته اصلی توسط fate_alipour نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخگویی .. راستش من تمام مدارک کامل بوده. رشته فوق لیسانس گرافیک. مدارک مرتبط. رشته‌مرتبط. سابقه کار در کشورهایی اروپایی. مدرک زبان ۶iltes داشتم.
    مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی چون خارج از ایران درس خوندم.. گواهی های کاری خوبی داشتم غیر از ایران.. پس کلا اگه این جوریه این سیستم فقط یک سیستم کلاهبرداری از قشر خود اشتغالی.. دو سال الکی وقتم صرف این کار کردم.. چقدر هزینه کردم.. اخرشم ریجکتی..
    خواهش میکنم۰ریجکت شدن شما به این معنی نیست که پروندتون ضعیف بوده یا ناقص بوده۰ به معنیه که این روش غیر مستقیم برای ایرانیا بسته شده۰ اگر ما به بقیه میگیم از این روش اقدام نکنید به این معنی نیست که مهاجرت نکنن ۰
    دوستان راههای دیگه ای هم برای مهاجرت هست۰ روشتون را عوض کنید
    خود من با اینکه هنوز ریجکت نشدم دارم در مورد روشهای دیگه تحقیق میکنم۰ ایشالله که هممون درنهایت موفق بشیم
    اجازه ندید ازتون سواستفاده کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    ایشون ریجکت شدن۰
    شما با توجه به چه استنادی اینقدر قاطع میگید معنی دیسیژن مد یعنی ریجکتی ؟؟؟؟؟؟؟
    خیر معنی دیسیژن مد ریجکتی نیست

توی سایت خود اداره مهاجرت دیسیژن مد یعنی یکی از اون سه حالتی که بالا گفتم و نه ریجکتی
    اینم لینک و منبعش

https://services3.cic.gc.ca/ecas/red...m&lang=en&app=

http://www.applyabroad.org/forum/att...1&d=1560316383
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

"سلام به همه
    ببخشید من یک‌سوال داشتم من تقریبا اکتبر۲۰۱۸ مدارک خود اشتغالی را از طرف وکیلم را فرستادم و ژانوبه۲۰۱۹ فایل نامبر گرفتم و بایومتریک تست را هم فوریه۲۰۱۹ را انجام‌دادم. دیروز برا من در قیمت چک کردن انلاین زده که ۳۱ ماه می جواب من رادادند . بعنی decision made شدم ولی هنوز نامه یاایمیلی برا وکبل نیومده. خیلی نگرانم..
    بنطرتون بدون تست پزشکی مگه میشه جواب بدهند.. ۲۰۱۹"

شما طبق گفته های خودتون اواخر مهر 97 ارسال کردید و حدود 3 ماه بعد حدود اوایل دی ماه 97 فایل نامبر گرفتید و یک ماه بعد انگشت نگاری کردید و الان به شما جواب دادن؟؟؟؟؟
    یعنی حدود 5 ماه؟؟؟؟

حتما حتما درخواست نوت بدید ببینید چه اتفاقی روی پروندتون افتاده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    شما با توجه به چه استنادی اینقدر قاطع میگید معنی دیسیژن مد یعنی ریجکتی ؟؟؟؟؟؟؟
    خیر معنی دیسیژن مد ریجکتی نیست

توی سایت خود اداره مهاجرت دیسیژن مد یعنی یکی از اون سه حالتی که بالا گفتم و نه ریجکتی
    اینم لینک و منبعش

https://services3.cic.gc.ca/ecas/red...m&lang=en&app=

http://www.applyabroad.org/forum/att...1&d=1560316383
    سلام و روزتون به خیر اینکه توی سایت چی نوشته رو همه ما میدونیم اینکه در عمل داره چه اتفاقی میفته مهم هستش از دوستمون پرسیده بودین که اطلاعات از کجا میاره به نظر میاد اطلاعات شما فقط از اپلای و سایت اداره مهاجرت هستش اطلاعاتی که دوستان دارن share میکنن که کاملا هم دقیقه از گروه 1500 نفره ای هست که داریم و مرتبا بچه ها ریجکتی ها رو با فایل نامبر و رشته و ... اعلام میکنن - موفق باشید و پاینده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)