نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 446 از 1150 نخستنخست ... 346396436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456496546946 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,451 تا 4,460 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    با سلام، از همه دوستانی که زحمت پاسخگویی به سوالات کاربران رو میکشن تشکر میکنم.

در مورد سوالات متداول (FAQ) و روند دریافت ارز دانشجویی:
    همانطور که میدونید مراحل و سوالات متداول در مورد ارز دانشجویی که این جا (کلیک کنید) جمع اوری شده که چکیده ای از جدیدترین تجربیات برای گرفتن ارز دانشجویی هست و هرچند وقت یکبار به مطالب به روز میشه. به کاربران جدید توصیه میکنم حتما قبل از پرسش سوال سوالات متداول رو مرور کنن تا زودتر به پاسخ خود برسن.

شیباک(shibaak)جان زحمت کشیدن و سوالات متداول رو به روز کردن، پس میتونید پاسخ بسیاری از سوالات رو در اون بخش پیدا کنید.

در مورد ارز دانشجویی - آمار دریافت:
    برای اینکه خلاصه تجربیات افرادی که ارز گرفتن در یکجا جمع بشه و برای سایر کاربران قابل استفاده باشه تاپیک ارز دانشجویی - آمار دریافت ایجاد شده، پس از افرادی که پس از تاریخ اول آبان 1391 ارز دانشجویی دریافت کردن خواهش میکنم تجربیات خودشون رو در اون تاپیک قرار بدن.

از همکاری کلیه دوستان عزیز تشکر میکنم.
    مدیریت انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها
    درود، خواهش می کنم در یک نوشته روند کامل دریافت معرفی نامه و ارز دانشجویی و مدارک لازم جهت هر کدام از این مرحله ها و مدت زمان لازم انجام روند اداری را شرح دهید. سپاس
    اگر یکم وقت بزاری و بخونی صفحات را جواب همه سوالاتت رو میگیری و یا اینکه برو در لینک بالا که میلاد گذاشته و اگر باز سوالی داشتی بپرس
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز برای ثبت نام ارز دانسجویی وارد سایت شدم و خواستم فرم را پر کنم. در آن قسمتی که مربوط به انتخاب تاریخ هست، هیچ تاریخی وجود ندارد. کسی در جریان هست که چی شده و چه کار باید کرد؟ ممنون

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط Atif نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز برای ثبت نام ارز دانسجویی وارد سایت شدم و خواستم فرم را پر کنم. در آن قسمتی که مربوط به انتخاب تاریخ هست، هیچ تاریخی وجود ندارد. کسی در جریان هست که چی شده و چه کار باید کرد؟ ممنون
    باید صبر کنی تا تاریخ 8 دی بگذره و بعد تاریخ های جدید و اعلام میکنند
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Atif نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم. چند پست قبل رو اگه نگاه کنید پست من رو میبینید. ولی متاسفانه دوستان مثل اینکه تجربه ی مشابهی نداشتن. من فکر میکنم چون زمان کمی با تاریخ موجود یعنی 8دی بافیست فعلا نمیشه پر کرد و احتمالا اگه سایت اپدیت بشه تاریخی بعد از 8 دی در سایت خواهد امد.

دوستان عزیز کسی شماره ای از کارشناسان سایت نشا داره؟ یادمه یه بار یکی از بچه ها گذاشته بود شمارشو

سلام دوستان
    من دیروز برام ارز رو از یکی از شعب بانک تجارت مشهد گرفتن.بانک 180 هزار تومن هم کارمزد گرفته.برای بقیه دوستان هم هینطوری بوده؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

یک سوال :

الان برای تایید گواهی اشتغال به تحصیل و صورتحساب دانشگاه باید 2 تا 19 دلار پرداخت کنیم + 20 دلار پول پست ، درسته ؟

فرم ها هم 1 و 54 و 55 ؟

و کلا هم یک فقره عکس ؟
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان عزیز خواهشا پست م رو پاک نکید!!! من یه مدتی تو محیط ایران نبودم از تغییرات خبر ندارم...
    1. الان کلا همون 13500 (سقفش) ارز دانشجوئی داده میشه یا کم شده؟
    2. میشه کسی که فقط هزینه زندگی رو گرفته ...بعد اینکه تو نامه اش قید میشه شهریه هم با اونه....هزینه شهر یه رو هم بگیره ا بانک؟
    3. الان تجارت خوب ارز میده؟ پاسارگاد چطوره باز؟
    I love you USA

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان عزیز خواهشا پست م رو پاک نکید!!! من یه مدتی تو محیط ایران نبودم از تغییرات خبر ندارم...
    1. الان کلا همون 13500 (سقفش) ارز دانشجوئی داده میشه یا کم شده؟
    2. میشه کسی که فقط هزینه زندگی رو گرفته ...بعد اینکه تو نامه اش قید میشه شهریه هم با اونه....هزینه شهر یه رو هم بگیره ا بانک؟
    3. الان تجارت خوب ارز میده؟ پاسارگاد چطوره باز؟
    از اخر به اول
    3. الان تجارت بهتر ارز میده . به صورت اسمی سامان هم هست ولی برعکس گذشته سختگیریهاش بیشتره.
    2.اگر در همون نیمسال اقدام کنه و وزارت علوم هم نماه بهش بده یعنی از همون اول قید شده باشه تیوشن فی و ..... میتونه بگیره. اگر هم مبلغی قبلا مبلغی بلوکه شده ازش میتونه با داشتن اشتغال به تحصیل پسش بگیره.
    1. کم نشده اما مشکل این هست که بانکها عموما عنوان میکنند منابع ارزیمون محدوده و مثلا الان میتونیم ارز زندگی یا شهریه رو بدیم برخی موادر هم پیش اومده هردو مورد رو با هم دادند.

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام
    وزارت علوم مقدار ارز تو نامه را بر چه اساسی می ده؟ مقدار کل مورد نیاز دانشجو بر اساس I-20 یا اون مقدار مجاز که بانک به دانشجو می ده؟ مثلاً تو I-20 زده دانشجو واسه هزینه ی زندگی 10000 تا لازم داره. حالا وزارتخونه تو نامه می زنه 10000 تا و بانک 6000 تا می ده؟ یا اینکه وزارتخونه از قبل و با توجه به اینکه بانک 10000 تا نخواهد داد می زنه 6000 تا؟
    Never Say Never