نقل قول نوشته اصلی توسط gooogooli نمایش پست ها
تجربه خودمو از زندگی دانشجویی در خارج واشتباهات وحشتناکش میگم از این مواد غذایی زیر دوری کنید
1.صدف خوراکی اگه تا به حال نخوردین مواظب باشین میتونه مسموم بشین یا بهش الرژِِی داشته باشین حتما ابپز کنید 20 دقیقه!
2.سالمون بسته بندی سوید یا نروژ 80% ماهی سالمون و سوشی انگل دارن سرچ کنید
3.سوشی یا ماهی خام
4.رستوران ژاپنی چینی تو این رستوران ها معلوم نیس چه بلایی سرتون بیاد

اینها باعث شدن من دچار به بیماری انگلی بشم 10 کرم مختلف که هر کدوم میتونست کشنده باشه من نمیدونم این ژاپنی چینی ها چجوری زنده ان
سس تند چیلی 10 % الکل داره اکثر سس ها الکل داره تو همه چیز الکل میزنن
پاپ کورن ماکروفری نگیرین سرطان زاست
اکثر شکلات ها الکل داره مخصوصا سیاه تلخ
پنیر پروسس شده مشکل معده روده میاره هرچی دستکاری شده باشه !
شیر فقط ارگانیک بگیرین !فقط
میوه ارگانیک بگیرین سبزی رو هم تخمشو ایران بخرین اونجا توی گلدون بکارید
تخم مرغ مرغ گوشت ارگانیک بگیرین هورمون انتی بیوتیک دستکاریو... البته بدن ما دیگه عادت کرده !
گوشت رو حتما بپزید نیم ساعت قبلشم 24 ساعت فریز بعضی ها مثل من عادت دارم سوسیس کالباس خام بخورن(حماقت)
برنج حتما whole grain ارگانیک اینا برنج دستکاری شده دارن
گوشت خوک انواع انگلهای و بیماری های وحشتناک طرفش نرین نه بخاطر مسایل مذهبی بگم واقعا پشیمون میشین
مک دونالد کینگ برگر. کوفت .... فراموش کنید معلوم نیس گوشتش چیه من 6 ماه کار کردم نمیدونید چه بلایی سرتون میاد نداشتن نظافت کارگر ها اکثرن چینی مکزیکی هندی... گوشت مصنوعی و ....
خارج منطقه حفاظت نشده شنا نکنید الودگی میکربی هستهای و... اب امریکا هزاران برابر الوذگی دریاچه خزره

سعی کنید کپسول ماهی امگا 3 یا مولتی ویتامین یا قرص همین جوری مصرف نکنید Big Pharma یا کمپانی های داروسازی امریکا با جون مردم بازی میکنه FDA یه بازیچس و فقط براشون پول مهمه قبل از مصرف هر قرصی عوارض جانبی اون رو در انترنت سرچ کنید از جوانه گندم ماش شبدر استفاده کنید از قدرت معجزه اسای اینها رو به چشم خودتون ببینید

برای سلامتی بدن مخصوصا معده و روده حتما روزانه الو خشک طبیعی بدون شکر بخورین
hxxp://www.californiadriedplums.org
hxxp://www.amazon.com/Daily-Chef-California-Dried-Pitted/dp/B0065RM1PO
یه میوه با حال پیدا کردم اینجا خیلی طرفدار داره به نام بلوبری محشره کافی امتحان کنید حاوی انتی اکسیدان ضد سرطان
en.wikipedia.org/wiki/Blueberry
با این اوصاف بهتره برگردیم ایران
واللا نمیشه که اینطوری...میوه ارگانیک و شیر و ...
مطمین هستین همه موارد بالا واقعا ضرر داره؟