صفحه 182 از 246 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده: روادیددانشجویی|نحوه دریافت|مدارک موردنیازومسائل مرتبط-تاسال 2015

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام
    یک سوال داشتم در مورد اینکه من ساپورترم دوستم هست و در خارج از کشور هستند
    چطوری باید اینکه ایشون دوست من هست را اثبات کنم ؟ evidence of your relationship with the student

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم در مورد اینکه من ساپورترم دوستم هست و در خارج از کشور هستند
    چطوری باید اینکه ایشون دوست من هست را اثبات کنم ؟ evidence of your relationship with the student

من در این مورد مدرک خاصی نذاشتم و افیسر هم چیزی نخواست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Honzco نمایش پست ها
    دوستان عزیزم
    من مدرک فوقم از انگلستان هست، و خوب به زبان انگلیسی و آیا اورجینال مدرکم رو باید بفرستم به سفارت در دبی ؟ آیا مدارکم رو پس میفرستند ؟
    اصل مدارک فارسی رو هم باید بفرستم ؟
    خیلی ممنونم از کمکتون
    سلام . سفارت به ما گفت که اصل هیچ مدرکی رو نفرستید. کپی برابر اصل همه مدارک رو بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raharowshan30 نمایش پست ها
    سلام
    از بین دوستان کسی هست که از سنگاپور اقدام کرده باشه؟
    من برای دکتری پذیرش گرفتم و مدارکم برای ویزا فرستادم سنگاپور.
    الان که دارم اینجا میبینم مساله مالی نگرانم کرده. ساپورتر مالی من مادرم هستن که print حساب بانکی و ریز گردش حساب ایشون رو فرستادم که ٨٠ میلیونه. چیزی که از تجربیات دوستان برداشت کردم اینه که این مبلغ کمه.
    میشه یه نامه بانک از حساب دیگه مادرم براشون فرستاد که به پروندم اضافه کنن ؟ قبل از اینکه خودشون بخوان ؟ یا اینکه صبر کنم ؟
    نظرتون چیه دوستان ؟

ممنون
    سلام. به نظر من تا مدرکی ازتون نخواستن چیزی نفرستید. سخت نگیرید اونها هم سخت نمیگیرند.

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

سلام
    دوستان این incentive of return باید چند صفحه باشه..فرمتش چه جوریه؟؟ آخه هرچی گشتم تو نت چیزی ازش پیدا نکردم
    کسی فرمت خاصی داره
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material and Mechanical engineering, AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzin_Golzar نمایش پست ها
    مونالیزای عزیز
    طبق قوانین مهاجرت نیوزلند، اگه شهروند یا مقیم ترکیه باشی مدارکت رو بررسی میکنن. ولی باز طبق همون قوانین اگه صلاح بدونن فوروارد میکنن دبی. مثلا من مدارکم رو به سفارت نیوزلند تو ترکیه دادم، یه ماه معطلم کردن بعد مدارکم رو فرستادن دبی!!
    بعدش هم هی گفتن که سرشون شلوغه و منتظر باش
    خلاصه پنچ ماهه که من مدارکم رو دادم، تازه چند روز پیش بهم ایمیل زدن و گفتن که بررسی اولیه (Initial assesment) انجام دادن.
    چون پاسپورتم رو هم داده بودم، نتونستم برگردم ایران.

همون دبی بفر ستی بهتره
    سلام . ممنون از جوابتون ولی منظور من این بود که ویزام صادر شده و می خواستم برای زودتر گرفتنش بدونم می شه از سفارت نیوزیلند تو ترکیه تحویل بگیرم یا نه. الان هم پاسپورت رو به سفارت ایران دادم و به امید خدا ویزام رو همین دوشنبه تحویل میگیرم و ۲۳ اپریل پرواز دارم.
    اطلاعات: من برای اینکه زمان گرفتن ویزا ترانزیت نداشتم پروازم رو با مالزی ایرلاین گرفتم. البته باید توجه کنید که بعضی اوقات در استرالیا می شینه که اون پرواز رو نباید بگیرید

Junior Member

با سلام به همگی. سوال اینکه دوستانی که آفیسرشون آقای پراوز هست خبر جدیدی ندارن؟ آیا برای بقیه هم اینطوریه که ایشون ایمیل هم جواب نمیدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط craven نمایش پست ها
    با سلام به همگی. سوال اینکه دوستانی که آفیسرشون آقای پراوز هست خبر جدیدی ندارن؟ آیا برای بقیه هم اینطوریه که ایشون ایمیل هم جواب نمیدن؟
    سلام. آفیسر پرونده من هم ایشون هستن ولی هیچ خبری ازشون نیست. تا به حال چند بار هم ایمیل زدم ولی جوابی نمیدن!!!

آخرین باری که ایمیلی ازشون گرفتم سه ماه پیش بود که خودش و به عنوان آفیسر معرفی کزد و گفت که از ماه دیگه بررسی اولیه رو شروع میکنه و دیگه هیچ خبری ازشون نرسیده و به ایمیل هام هم جواب نمیدن

سلام دوستان. من تازه می خوام برای پذیرش اقدام بکنم. اما کسی میدونه اگر پدیرش بگیرم و قبل از اقدام برای ویزا ازدواج کنم, همسرمم میتونه برای ویزای کار اقدام کنه؟ یا اینکه باید یه مدتی از ازدواج گذشته باشه که فکر نکنن صوریه؟
    اگر کسی تجربه یا اطلاعات داره ممنون میشم کمکم کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط cloudy01 نمایش پست ها
    سلام. آفیسر پرونده من هم ایشون هستن ولی هیچ خبری ازشون نیست. تا به حال چند بار هم ایمیل زدم ولی جوابی نمیدن!!!

آخرین باری که ایمیلی ازشون گرفتم سه ماه پیش بود که خودش و به عنوان آفیسر معرفی کزد و گفت که از ماه دیگه بررسی اولیه رو شروع میکنه و دیگه هیچ خبری ازشون نرسیده و به ایمیل هام هم جواب نمیدن
    سلام و به فروم خوش اومدین. لطفا تاریخ ارسال مدارکتون به دبی و ولینگتون رو اعلام کنید. من هم هیچ خبری تازگی ازش نگرفتم.