صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 285

موضوع: تحصیل در رشته مهندسی مواد و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته مهندسی مواد و مسائل مرتبط

سلام به همکی
    من امسال مهندسی مواد قبول شدم میخاستم ببینم امکان تغییر رشته کلا در مقطع کارشناسی اشد چه در ایران چه خارج از ایران هست
    مثلا ااز مواد مهندسی کامپیوتر خوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون اصلا علاقه ای به این رشته ندارم
    ممنون میشه جواب بدبد

Junior Member

سلام. من پست داک دانشگاه شهر دابلین در ایرلند هستم. البته رشته من مواد هستش اما در دانشکده مکانیک فعالیت دارم. اینجا تعدادی فاند وچود داره برای مقطع دکترا که به دانشجویان مستعد میتونه داده بشه. اگر در زمینه متالورژی یا ساخت تولید رزومه خوبی دارید همین جا در همین پیج لطفا اشاره کنید بهش. فعالیت ما در خصوص پرینترهای سه بعدی برای تولید فلزات و نانوکامپوزیت هاست عمدتا. دقت کنید که بنده داور مصاحبه نیستم و صرفا میتونم کمک کنم که مناسب اینجا هستید یا خیر. مصاحبه در یک یا دو مرحله خواهد بود و به شدت رقابتی هست. آیلس 6.5 اجباری هست.
    با توجه به وضعیت کنونی که اکثر دانشجویان مستعد در پی خروج از کشور هستند دوست داشتم خدمتی به دوستان علاقمند داشته باشم. ضمنا این نکته رو هم بگم که در ایرلند بایستی یه بالانس میان تعداد محققین آقا و خانم وجود داشته باشه و از صحبت های پروفسور بنده به نظر میاد که احتمالا شانس خانم ها برای پذیرش بالاتر هست!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد مواد هستم و موضوع پروژم روی ذخیره سازی هیدروژن هستش برای دکترا ایا سفارت امریکا به موضوع پروژم گیر میده ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Renault نمایش پست ها
    سلام. من پست داک دانشگاه شهر دابلین در ایرلند هستم. البته رشته من مواد هستش اما در دانشکده مکانیک فعالیت دارم. اینجا تعدادی فاند وچود داره برای مقطع دکترا که به دانشجویان مستعد میتونه داده بشه. اگر در زمینه متالورژی یا ساخت تولید رزومه خوبی دارید همین جا در همین پیج لطفا اشاره کنید بهش. فعالیت ما در خصوص پرینترهای سه بعدی برای تولید فلزات و نانوکامپوزیت هاست عمدتا. دقت کنید که بنده داور مصاحبه نیستم و صرفا میتونم کمک کنم که مناسب اینجا هستید یا خیر. مصاحبه در یک یا دو مرحله خواهد بود و به شدت رقابتی هست. آیلس 6.5 اجباری هست.
    با توجه به وضعیت کنونی که اکثر دانشجویان مستعد در پی خروج از کشور هستند دوست داشتم خدمتی به دوستان علاقمند داشته باشم. ضمنا این نکته رو هم بگم که در ایرلند بایستی یه بالانس میان تعداد محققین آقا و خانم وجود داشته باشه و از صحبت های پروفسور بنده به نظر میاد که احتمالا شانس خانم ها برای پذیرش بالاتر هست!!!

با سلام
    خسته نباشید، شرايط سنی نیز مهم است؟ من ارشد متالورزی -رایش جوشکاری از دانشگاه شریف دارم ولی 40 سالمه.
    با تشکر از شما

ApplyAbroad Superstar

سلام نگران سن نباشید بلکه آنرا مزیت هم شاید - با توجه به سابقه کار طولانی در رشته مرتبط- محسوب بفرمایید.

دانشگاهها فقط در شرایط خیلی خاص - بسته به نوع تحقیق ...- اجازه دارند سقف سنی بگذارند. و الا قراردادن شرط سنی از مصادیق تبعیض است و قوانین سفت و سختی برای آن در بیشتر کشورها وجود دارد.

البته ۴۰ سن خیلی زیادی هم برای شروع دکتری محسوب نمیشود. میانگین شروع دکتری در عمده کشورهای اروپایی بین ۳۱ تا ۳۴ است و این میانگین است که به معنای آن است که بالای ۳۴ حتما نفرات قابل توجهی هستند.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_fillabi نمایش پست ها
    با سلام
    خسته نباشید، شرايط سنی نیز مهم است؟ من ارشد متالورزی -رایش جوشکاری از دانشگاه شریف دارم ولی 40 سالمه.
    با تشکر از شما

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام به همگی دوستان
    لیسانس دانشگاه فنی و حرفه ای مهاجر اصفهان معدل ۱۹/۰۵
    فوق صنعتی اصفهان معدل ۱۷/۳۳
    ۳ مقاله isi و ۱ پژوهشی
    ۱ قرارداد پروژه تجاری با صنعت
    زمینه کاریم خوردگی هست
    حق التدریس دانشگاه
    زبان هنوز آزمون ندادم ولی آمادگی و وقت کافی دارم.
    هدفم اروپا و کاناداست.
    به نظر شما روی چه مواردی باید کار کنم.
    ممنون

Junior Member

California State University, Los Angeles is set to launch a new Master's degree program in Materials Science and Engineering starting Fall 2019. For more information, please visit: http://www.calstatela.edu/ecst/mse or email MSE-ECST@calstatela.edu

The application deadline is March 15, 2019.

Application FAQs
    1. Applicants must possess a BS Degree in engineering, mathematics, chemistry, physics, or other natural sciences field with a GPA of 3.0 or better. A promising applicant with a GPA between 2.5 and 2.99 may be admitted as a special action student. Prerequisite courses may be required for students whose degree requirements did not include traditional mathematics and science related courses.
    2. Graduate Record Exam (GRE) score is NOT required.
    3. Letters of Recommendation are NOT required.

Admission: http://www.calstatela.edu/ecst/mse/admission

Research Areas: http://www.calstatela.edu/ecst/mse/research

Funding Opportunities: http://www.calstatela.edu/ecst/mse/f...-opportunities

Faculty: http://www.calstatela.edu/ecst/mse/faculty
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

سلام وقت بخیر من کارشناسی مهندسی مواد سرامیک دارم از دانشگاه سراسری با معدل ۱۴.۵ ایا میتونم فول فاند بگیرم برای ارشد تو رشته خودم؟!
    و ترجبحا چه کشور هایی پیشنهاد میشه ؟!

سلام

دوستان کسی هست که لیستی اپدیت از اساتید بین المللی رشته مواد داشته باشه واسه ایمیل زدن بهشون؟

با سلام. مدرک مهندسی مواد از دانشگاه اصفهان با معدل 15.41 و مدرک فوق لیسانس از دانشگاه فردوسی با معدل 17 و موضوع پایان نامه برروی Tcp فولاد های ضد زنگ که کار بسیار جدیدی است که حدود 5 سال تو دنیا شروع شده. ایا برای خوندن مجدد فوق لیسانس برای کدوم دانشگاه میتونم اقدام کنم. ممنون میشم کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)