نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaserme نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دکتری خودم رو اوایل شهریور ماه گرفتم و برای یه آفر پست داک که از دانشگاه وسترن دارم تویه مهر ماه برای work permit اقدام کردم و برای انجام بیومتریک هم به استانبول رفتم. از طرف دانشگاه وسترن به من گفتند که باید Exemption from Labour Market Impact Assessment رو اقدام کنم که من هم همین کارو کردم. هنوز خبری از work permit من نشده. البته همسر من هم که دکتری دارن به عنوان همراه من برای open work permit اقدام کردن. سوال من اینه که این پروسه به نظر شما چقدر طول میکشه معمولا؟ تو وبسایت یه تخمینی داده که حدود 13 هفته هست. البته یه خط هم نوشته که postgrad هایی که اولین باری هست که دارن اپلای میکنن رو exclude کنین (که منم اولین بارم هست که اپلای میکنم). نمیدونم که زمان تخمینی برای ما کمتر از 13 هفته هست یا بیشتر. و اینکه اگه خیلی طول بکشه به هر دلیلی چیکار میشه کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام.
    امیدوارم تا الان آپدیتی از سایت ircc دریافت کرده باشید. اگر اینطور هست لطفا به منظور استفاده سایر اعضا تاریخهای اپلای و اعلام نتایج تون را اینجا هم اعلام بفرمایید. (من امروز دقیقاً 80 روز از سابمیت مدارکم میگذره!)
    درمورد سوالاتتون، متاسفانه زمان تخمینی ورک پرمیت از ایران اخیرا به 19 هفته آپدیت شده. البته این تخمین آماری برای همه انواع ورک پرمیت هاست. استثناهایی هم که ذکر شده شامل ما پست داک های از ایران نمیشه، چون post-grad work permit مربوط به اجازه کار بعد از اتمام تخصیل در کاناداست و همچنین پناهندگانی که برای اولین بار درخواست اجازه کار میدهند مستثنا شده اند. در نهایت اگر زمان انتظار طولانی بشه میشه با استفاده از web form پیامی براشون ارسال کرد و وضعیت جاری پرونده تون رو (هرچند خیلی اتوماتیک و شاید ناکارآمد) بهتون اعلام میکنند.
    ویرایش توسط nima_njm : February 7th, 2018 در ساعت 10:04 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)