صفحه 1 از 42 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 412

موضوع: مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

Junior Member

پیش فرض مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از سوئد برای ویزای‌ دانشجویی اسپانیا اقدام کرده بودم. در تاریخ ۲۱ مارچ مدارک خودمو به عنوان دانشجو به همراه مدارک خانمم به عنوان همراه به سفارت اسپانیا در استکهلم دادم.
    دیروز ۴ آپریل (بعد از ۲ هفته) زنگ زدم سفارت اسپانیا تو استکهلم و گفتن که جوابتون اومده. در حال حاضر من اسپانیا هستم بخاطر ویزای‌ شینگن که دارم.

اینجا من حدود ۳برابر اون پولی‌ که میخواستن نامه مالی نشون دادم و هیچ مشکلی‌ هم برام پیش نیومد
    شاید سفارت تو تهران با پول زیاد اذیت می‌کنه. که این خیلی‌ عجیبه !!

البته تجربه من شاید خیلی کمک نکنه به کسانی‌ که از ایران میخان واسه ویزا اقدام کنن اما شاید به دارد اونایی بخور که بیرون از ایران میخوان اقدام کنن
    در ضمن، ویزایی که صادر شده برامون 1ساله هستش. این شماره NIE رو تو اداره پلیس باید بگیرم یا می تونم از سفارت بگیرم؟ فقط باید دوباره دوتایی پاشیم بریم سوئد که ویزامونو بگیریم. هر چقد هم چک و چونه زدم که برام سخته بیام دوباره اونجا و اگه میشه یک جا تو اسپانیا بفرست، گفت نه که نه! باید بیایید اینجا. البته این قانون شینگن را همه جه رعایت می کنند. چون سفارت سوئد و دانمارک هم که من سال قبل ویزا داشتم گفتند هردومون باید بریم و دیگه به قیم ویزارو نمیدن.

خیلی خیلی خیلی خونگرم و دوستانه برخورد می کنند. حدود 10 تا سوال ازش پرسیدم و همرو با خونسردی کامل جواب داد و منتظر میشد ببینه من متوجه شدم یا نه اگه نه بازم توضیح بده!! حالا ما مسلمونیم یا اونا؟ بگذریم ...

منم با نظر بعضی‌ از دوستان موافقم که کسانی‌ که به مشکل بر میخورن اینجا پیغام میذارن و کسانی‌ که کارشون اوکی شده میرن و هیچ فیدبک نمیدن. اگه همه فیدبک بدن بهتره. شاید اینجوری که واقعا همه فکر می‌کنین نیست.
    اعتقاد اولو آخر من اینکه: تکمیل مدارک بدون سر سوزن اشتباه بطور حتم ویزا دریافت می‌شه. حالا اینکه شما میگین سلیقه ای برخورد میشه تو سفارت تو تهران نمیتونم راجع به این قضیه نظر بیشتری بدم. اما چیزی که هست ویزا در اروپا سلیقه ای نیست و بر اساس معیارهای قانون شنگن به درخواست کنند اعطا می‌شه و کسی‌ حق دخالت فکر شخصی خارج از این قوانین رو نداره

موفق باشین
    سلام
    میشه لطف کنید بگید چه مدارکی برای همسرتون به سفارت ارائه دادید؟

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_20 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطف کنید بگید چه مدارکی برای همسرتون به سفارت ارائه دادید؟
    سلام
    ۱- ترجمه عقدنامه
    ۲- تاییدیه مالی برای ۳سال اقامت همراه
    ۳- سو پیشینه
    ۴- گواهی سلامت
    ۵- ویزای قبلیش و جاریش

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

ببخشید دوستانی که دارن الان برا ویزا اقدام میکنن لطفا کمک کنن.........
    تو این سایت جدید سفارت برا ویزای دانشجویی کدوم لینک از لینک هایی که برای ویزای کوتاه مدت انتخاب بشه؟
    یکی از دوستان گفتن بیزینس ویزا ولی آخه یک مدرکی میخواد که اصلا ربطی به منی که دارم برا دکتری و تحصیل میخوام برم نداره... کاملا سردرگمم... لطفا با جزئیات بیشتر راهنمایی بکنین.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

سلام دوستان منم یک سوال دارم واسه ویزای کوتاه مدت یک ماهه اموزش زبان باید چه مدارکی تحویل داد سوه پیشینه و پزشکی را می خواد؟ کسی اطلاعات داره

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    سلام دوستان منم یک سوال دارم واسه ویزای کوتاه مدت یک ماهه اموزش زبان باید چه مدارکی تحویل داد سوه پیشینه و پزشکی را می خواد؟ کسی اطلاعات داره
    سلام
    فقط ویزاهای توریستی گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت لازم ندارن.
    به نظر من در هر صورت گرفتن این مدارک و ترجمه اونها خیلی کار مشکلی نیست و در ویزا گرفتن تاثیر مثبت دارن.
    خدانگهدار

Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    under construction...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    سلام
    کلا ویزاهای زیر 6 ماه گواهی پزشک و عدم سو پیشینه نمیخوان. تقریبا تمام دوستانی که واسه فرصت اقدام کردن همینجوری بوده و اونا بهترمیدونن.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاعاتی داره که گواهی سلامت پزشکی و بیمه نامه بین المللی مسافرتی رو که در فرم مدارک مورد نیاز ویزا اومده رو چه جوری میشه تهیه کرد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ogie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاعاتی داره که گواهی سلامت پزشکی و بیمه نامه بین المللی مسافرتی رو که در فرم مدارک مورد نیاز ویزا اومده رو چه جوری میشه تهیه کرد؟
    ممنون
    سلام

برای گواهی سلامت باید پزشک عمومی یا متخصص عبارت زیر رو در سربرگش بنویسه و مهر کنه. بعدش باید این برگه رو ببری سازمان نظام پزشکی در امیر آباد تهران تایید کنن. البته باید یک مبلغی رو به حسابشون پرداخت کنی اونجا. بعدش اونا که تایید کردن باید ترجمش کنی.
    بیمه نامه مسافرتی رو هم تقریبا از همه شرکت های بیمه، غیر از بیمه ایران که به دلیل دولتی بودن تحریم شده، می تونی تهیه کنی. که حداکثر مدت این بیمه نامه سه ماهه هست.

عبارت لازم برای گواهی پزشکی:

بدينوسيله گواهي ميگردد
    پيرو معاينات باليني آقاي از نظر جسماني و رواني از سلامت كامل برخوردار و دارای هيچگونه عارضه يا بيماري روانی، مسری و یا واگیردار نمی باشند.

خدانگهدار

ApplyAbroad Superstar IELTS آواتار ها

دوستان من برای سفارت اسپانیا باید گواهی تعهد مالی رو ببرم از طرفی تا جولای برای سفارت وقت دارم. من حساب پدرم در موسسه مالی و اعتباری مهر قرار داره!!! حالا نمیدونم این موسسه بخش بین الملل داره واسه ترجمه کردن و ایا ممکنه سفارت بخواد بگه که ما از موسسه تعهد مالی نمی پذیریم؟؟؟ کسی اطلاعی داره؟
    با سپاس
    http://en.wikipedia.org/wiki/Jalil_Zandi

Junior Member

ممنونم مهدی جان
    یعنی برای گواهی سلامت نیازی به آزمایش نیست؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdibagheri نمایش پست ها
    سلام

برای گواهی سلامت باید پزشک عمومی یا متخصص عبارت زیر رو در سربرگش بنویسه و مهر کنه. بعدش باید این برگه رو ببری سازمان نظام پزشکی در امیر آباد تهران تایید کنن. البته باید یک مبلغی رو به حسابشون پرداخت کنی اونجا. بعدش اونا که تایید کردن باید ترجمش کنی.
    بیمه نامه مسافرتی رو هم تقریبا از همه شرکت های بیمه، غیر از بیمه ایران که به دلیل دولتی بودن تحریم شده، می تونی تهیه کنی. که حداکثر مدت این بیمه نامه سه ماهه هست.

عبارت لازم برای گواهی پزشکی:

بدينوسيله گواهي ميگردد
    پيرو معاينات باليني آقاي از نظر جسماني و رواني از سلامت كامل برخوردار و دارای هيچگونه عارضه يا بيماري روانی، مسری و یا واگیردار نمی باشند.

خدانگهدار

صفحه 1 از 42 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)