صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

من وربال رو 164 شدم. به نظر من باید این طور به موضوع نگاه کرد که وربال سطح انگلیسی غیرانگلیسی زبان ها رو نمی سنجه بلکه توانایی تحلیل لغات و متون رو می سنجه بنابراین داشتن سطح زبان خوب توی GRE یه جورایی پیش فرضه! من پیشنهاد می کنم هر کی نمره وربال GRE براش مهمه و زبانش خوب نیست هر چه سریع تر نه فقط GRE بخونه بلکه دانش کلی زبانش رو هم ببره بالا. یه راه خوب برای این کار مطالعه متون سطح بالا به زبان انگلیسیه که معمولا تو نشریات ( مثل Times, Economist, New Yorker) هست و تو ایران هم گیر میاد.

Junior Member Vahid_007_006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط yupitsme نمایش پست ها
    من وربال رو 164 شدم. به نظر من باید این طور به موضوع نگاه کرد که وربال سطح انگلیسی غیرانگلیسی زبان ها رو نمی سنجه بلکه توانایی تحلیل لغات و متون رو می سنجه بنابراین داشتن سطح زبان خوب توی GRE یه جورایی پیش فرضه! من پیشنهاد می کنم هر کی نمره وربال GRE براش مهمه و زبانش خوب نیست هر چه سریع تر نه فقط GRE بخونه بلکه دانش کلی زبانش رو هم ببره بالا. یه راه خوب برای این کار مطالعه متون سطح بالا به زبان انگلیسیه که معمولا تو نشریات ( مثل Times, Economist, New Yorker) هست و تو ایران هم گیر میاد.
    خوب شما بگو خودت چی کار کردی شما نشستی نشریه اکونومیست خوندی ؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

کاملا شدنیه .. برمیگرده به پتانسیل ذهنی فرد و جدیتش. من خیلی وقت پیش آزمون دادم (فک میکنم ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۱ بود) و ۶۳۰ وربال (فک میکنم بشه معادل ۱۶۲-۱۶۳)

یادمه اون موقع یه عده ای بودن که درک صحیحی از GRE نداشتن و فک میکردن هر کسی که بخواد وربال بالا بیاره باید یکسال زمان بزاره و ... اینا همه داستانه. من ۲ یا ۳ ماه کلا زمان گزاشتم.

بازم میگم برمیگرده به مدیریت زمان ,برنامه ریزی ,جدیت و هدف مندی.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

سلام دوستان با تجربه لطفا جواب بدن. من تافل 90 دو سال پیش و 6 سال پیش جی ار ای دادم که البته نمره 370 اوردم. ولی سطحم پایینتر از این نمره بود. الان ی نمره بالای 150 میخوام و مهمه. چون تاپ تن پذیرش گرفتم که چون ویزام طولانی شد پرید. باید دوباره جی ار ای بدم و اپلای کنم تا استادم بتونه فاندمو بده. آیا ترتیب این منابع رو تایید میکنید برای لغت وربال در طول 4 ماه؟
    1- 1100 لغت با نرم افزار انکی
    2- وربال انونتج تا جاییکه بتونم بخونم(مثلا پنج سری اول) و کل لغات انتخاب شده توسط برزآبادی از وربال انونتیج
    لطفا کسایی که نمره خوب گرفتن راهنمایی کنن
    در ضمن منابع وربال بهترین کدوم هست. اینجا خیلی متنوع منابع معرفی شده و امکان خوندن همه اونها مطمینا وجود نداره. لطفا مهمترین و تاثیر گذارترین رو معرفی کنین.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidina نمایش پست ها
    سلام دوستان با تجربه لطفا جواب بدن. من تافل 90 دو سال پیش و 6 سال پیش جی ار ای دادم که البته نمره 370 اوردم. ولی سطحم پایینتر از این نمره بود. الان ی نمره بالای 150 میخوام و مهمه. چون تاپ تن پذیرش گرفتم که چون ویزام طولانی شد پرید. باید دوباره جی ار ای بدم و اپلای کنم تا استادم بتونه فاندمو بده. آیا ترتیب این منابع رو تایید میکنید برای لغت وربال در طول 4 ماه؟
    1- 1100 لغت با نرم افزار انکی
    2- وربال انونتج تا جاییکه بتونم بخونم(مثلا پنج سری اول) و کل لغات انتخاب شده توسط برزآبادی از وربال انونتیج
    لطفا کسایی که نمره خوب گرفتن راهنمایی کنن
    در ضمن منابع وربال بهترین کدوم هست. اینجا خیلی متنوع منابع معرفی شده و امکان خوندن همه اونها مطمینا وجود نداره. لطفا مهمترین و تاثیر گذارترین رو معرفی کنین.
    ریدینگ. ریدینگ. ریدینگ
    درک مطلب. درک مطلب. درک مطلب
    از لغت مهم تره

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    ریدینگ. ریدینگ. ریدینگ
    درک مطلب. درک مطلب. درک مطلب
    از لغت مهم تره
    خب ریدینگ و درک مطلب از رو چه متن‌هایی؟ چه کتابایی رو بخونیم؟!
    Account Deactivated

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fudiwato نمایش پست ها
    خب ریدینگ و درک مطلب از رو چه متن‌هایی؟ چه کتابایی رو بخونیم؟!
    اگه وقتتون زیاده Bigbook با مجلاتی که بچه ها تو قسمت کتابخونه آپلود کردن خیلی می تونه مفید باشه...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    اگه وقتتون زیاده Bigbook با مجلاتی که بچه ها تو قسمت کتابخونه آپلود کردن خیلی می تونه مفید باشه...

خیلی ممنون از راهنمایی. من بیگ بوک رو باید از آمازون بخرم. شما می‌دونید آخرین نسخه‌ای که ازش اومده ورژن چنده؟ این خوبه؟
    http://www.amazon.com/GRE-Practicing.../dp/0446396001
    Account Deactivated

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fudiwato نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی. من بیگ بوک رو باید از آمازون بخرم. شما می‌دونید آخرین نسخه‌ای که ازش اومده ورژن چنده؟ این خوبه؟
    http://www.amazon.com/GRE-Practicing.../dp/0446396001
    ورژن مهم نیست. اصلا ورژن جدید از بیگ بوک نیومده! چون رو حساب امتحان قدیمی هست. مهم ریدینگ خوندنه و بالا بردن سطح درک مطلب.
    ولی همونکه تو کتابخونه هست خوبه+19 سری اکچوال تست.

Junior Member

دوستان سلام. می خواستم از الان برا دو سال دیگه برنامه ریزی کنم و نمره خوب تو بخش Verbal بگیرم. چطور برنامه ریزی کنم؟ چی بخونم؟ سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)