صفحه 122 از 199 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام واسه نمره که زود تصحیح میشه اما باید زمان قانونیش طی بشه

واسه کارنامه گفتما
    ویرایش توسط sahar8564 : November 16th, 2014 در ساعت 02:40 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    من اتفاقا چند روز پیش روز آزمون 13 نوامبر از مسئولین ایرسافام راجع به اعتراض پرسیدم گفت میفرستیم استرالیا اصلا هم دست ما نیست.
    و من تاکید کردم میشه مثلا کلکی در کار باشه و نفرستین؟!! و همینجا همون نمره قبلی رو بزنین که گفتش اصلا و اگه نتیجه اعتراض با تغییر نمره همراه باشه باید از جیب خودمون پولتون رو برگردونیم
    واي من واقعا گيج شدم همه ي استادا مي گن اعتراض بي خوديه اونا نميان اعتبار ممتحن خودشونو بخاطر ٠.٥ نمره خراب كنن نمي دونم اعتراض بزنم يا باز دوباره بخونم ؟ دفعه ي پيش كه همه رو ٧ شدم و رايتينگ ٥.٥ روز امتحان دوم يكي از شركت كننده ها بهم گفت چرا اعتراض نزدي ٠.٥ نمره رو مي دن ، من چكار كنم الان (( ريسك كنم ٥٠٠ تومن و به باد بدم يا باز بخوووووووونم (

من اعتراض زدم ایرسافام بی نتیجه بود و پولم رفت، بعد از خود IDP استرالیا پیگیری شدم، این سوال من:

Dear Sir/Madam,

I am writing to you to obtain a confirmation of that the re-mark response I have received is real. My candidate number is 999999 and the test date 20th September 2014 in Irsafam Center in Iran. I requested a re-mark on my exam for writing band but the answer was “not changed” and so I would to know whether you could confirm that the re-mark answer is a genuine one and the center had sent the exam for re-mark to IDP.

I would appreciate it if you could validate the remark being genuine and give me reply.

Yours faithfully,
    My name
    Passport No: K0000000

اینم جواب اونها:

Dear my name,

Please be advised that your EOR was received by Head Office and it was re-marked and was sent back to your test centre.

We can confirm that the re-mark is fair and the results of an EOR procedure are final.

Regards,
    IELTS Further Assist

خیلی هم سریع جواب دادن، فقط جهت اطلاع دوستان که لااقل در مورد من قطعا نتیجه از خود IDP اومده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    من اعتراض زدم ایرسافام بی نتیجه بود و پولم رفت، بعد از خود IDP استرالیا پیگیری شدم، این سوال من:

Dear Sir/Madam,

I am writing to you to obtain a confirmation of that the re-mark response I have received is real. My candidate number is 999999 and the test date 20th September 2014 in Irsafam Center in Iran. I requested a re-mark on my exam for writing band but the answer was “not changed” and so I would to know whether you could confirm that the re-mark answer is a genuine one and the center had sent the exam for re-mark to IDP.

I would appreciate it if you could validate the remark being genuine and give me reply.

Yours faithfully,
    My name
    Passport No: K0000000

اینم جواب اونها:

Dear my name,

Please be advised that your EOR was received by Head Office and it was re-marked and was sent back to your test centre.

We can confirm that the re-mark is fair and the results of an EOR procedure are final.

Regards,
    IELTS Further Assist

خیلی هم سریع جواب دادن، فقط جهت اطلاع دوستان که لااقل در مورد من قطعا نتیجه از خود IDP اومده بود.
    ممنون كه جواب دادين ميشه بگين چطوري اعتراض زدين؟ به خود موسسه رفتين ؟ و اون مبلغ و واريز كردين و فرم پر كردين ؟ اين نامه رو كي و از چه راهي نوشتين ؟من فردا مي خوام اعتراض بزنم از پولم مي گذرم واقعا ديگه ظرفيت يه شوك و استرس ديگه رو ندارم

بله میرید موسسه ، پول رو پرداخت می کنید، کارنامه رو هم باید تحویل بدید، اونا نامه میفرستن و نتیجه اش هم بین 6 تا 8 هفته گویا میاد که البته من نتیجه رو زودتر بهم اعلام کردند.
    البته از اونجایی که من نتیجه منفی گرفتم، شاید دیگه از این به بعد اعتراض نزنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr63 نمایش پست ها
    بله میرید موسسه ، پول رو پرداخت می کنید، کارنامه رو هم باید تحویل بدید، اونا نامه میفرستن و نتیجه اش هم بین 6 تا 8 هفته گویا میاد که البته من نتیجه رو زودتر بهم اعلام کردند.
    البته از اونجایی که من نتیجه منفی گرفتم، شاید دیگه از این به بعد اعتراض نزنم.
    مرسي از راهنماييتون امروز اعتراض زدم مسئول ايرسافام بهم گفتن ٧٪ كسايي كه اعتراض ميزنن جواب مي گيرن! من كه هميشه تو همه چي جزء اقليت بودم اميدوارم اين دفعه هم باشم !!!! نتيجه اش يك ماه ديگه مياد ، اميدوارم مثبت باشه و با خوشحالي اينجا اعلام كنم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Ronizzz نمایش پست ها
    سلاام نمي دونم كسي هنوز اين موضوع رو دنبال مي كنه يا نه ولي من واقعا به كمكتون احتياج دارم. دو ماه پيش من آزمون دادم تو مركز دانشگاه آزاد ريدينگ و ليسنسنگ ٧ شدم و اسپيكينگ ٦.٥ ولي رايتينگ ٥.٥ ، اون موقع مي خواستم اعتراض بزنم همه گفتن اصلا ترتيب اثر نمي دن بهتره وقت و پولت هدر ندي دوباره امتحان بدي و من دو هفته پيش دوباره ايرسافام امتحان دادم، اين دفعه ليسنسنگ ٧.٥ شدم و ريدينگ و اسپيكينگ به ترتيب ٦ و ٦.٥ ، ولي باز رايتينگ٥.٥ !!!! دفعه ي اول اصلا مطمئن نبودم ولي اين دفعه من چندتا ماك تست دادم حتي جاهاي مختلف كمترين نمرم ٦.٥ بوده واقعا ديگه نمي دونم واسه رايتينگ بايد چكار كنم !!! به نظرتون اعتراض بزنم؟ من فقط يه ٦ مي خوام واسه رايتينگ ، كسي هست كه نتيجه گرفته باشه؟ مي شه جوابمو بدين؟
    /////////////////////////////
    سلام. دو ماه پيش منم آزمون دادم تو مركز دانشگاه آزاد و منم مثل خیلی از دوستان دیگه رايتينگ ٥.٥ ، و ایمان داشتم که نمره ام نیست و اپیدمی هست این نمره در ازاد. اون موقع منم زیاد بررسی کردم ومي خواستم اعتراض بزنم اما از اونجا که سنتر ازاد میدونه احتمال تغییر هست دبه کرد و نهایتا حتی اعتراض من جهت ارسال به ای دی پی نرفت!!! پولم هم هنوز دستشونه و ندادن!!! اما بدونید که اونجا فرستاده میشه ... اما متاسفانه اخیرا این ایرسافام هم بدلیل تعداد بالای متقاضی دقیقا از دیگر سنترها برای تصحیح وراق کمک میگیرن. حتی برای اسپیک همون ممتحن من در ازاد اومده ایرسافام هم!!! و طبعا نتیجه همون میشه!!! باتوجه به انچه من میدونم و نمرات دیگر شما احتمال بالا نمره تون تغییر میکنه... اونم 5/0 نمره... زیادن مورد اینطوری... توکل کن و بزن ...موفق باشی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash_gh نمایش پست ها
    سلام
    من اسفند پارسال اعتراض دادم به آیلتس دانشگاه آزاد و به نمرم اضافه شد ولی هنوز که هنوزه پول اعتراضو برگشت ندادند.
    کسی هست همچین مشکلی داشته باشه؟ شماره تفنشونم عوض شده. هیچی ازشون ندارم.
    میشه بگید چه اسکیلی اعتراض کردید؛ نمرتون چند بود و چقدر طول کشید تا جواب بیاد؟
    ضمنا چرا از شماره جدیدشون پیگیری نمیکنید؟
    ویرایش توسط setare5 : November 17th, 2014 در ساعت 01:27 PM

Junior Member

من هم همین مشکل شما رو دارم. به مرکز دوبی ایمیل زدم و اون ها گفتن که خوارزمی چیزی برای ما ارسال نکرده و از زمان اعتراض هم خیلی وقته گذشته و دیگه کاری نمی شه کرد و برو پولت رو پس بگیر؛ خوارزمی ولی زیر بار نمی ره. از یه طرف هم برای ریپورت اضافه، که از قبل توی فرم ثبت نام نوشته بودم که می خوام، رفتم دی اچ ال وزرا و اون ها می گن برای خوارزمی هیچ ریپورتی ارسال نشده. دیگه واقعا نمی دونم باید چه کار کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Parinaz_1 نمایش پست ها
    من هم همین مشکل شما رو دارم. به مرکز دوبی ایمیل زدم و اون ها گفتن که خوارزمی چیزی برای ما ارسال نکرده و از زمان اعتراض هم خیلی وقته گذشته و دیگه کاری نمی شه کرد و برو پولت رو پس بگیر؛ خوارزمی ولی زیر بار نمی ره. از یه طرف هم برای ریپورت اضافه، که از قبل توی فرم ثبت نام نوشته بودم که می خوام، رفتم دی اچ ال وزرا و اون ها می گن برای خوارزمی هیچ ریپورتی ارسال نشده. دیگه واقعا نمی دونم باید چه کار کنم.
    من که دیگیه بی خیال این اعتراض شدم ...فقط می خوام از خوارزمی پولمو پس بگیرم ..فقط نمی دونم برای گرفتن کارنامه باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟