صفحه 52 از 185 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    سلام ! من 2 روز پیش معاف شدم، بهم گفتن 60 روز دیگه کارتت میاد! می خوام بدونم من می تونم تا 30 روز دیگه از کشور خارج بشم ؟! پاسپورتم رو 6 ماه پیش گرفتم که 5 سالست ! فروم رو خوندم یکسری می گن برو نامه بگیر از ن.و ! از کدوم سالن ؟! کدوم اتاق ؟! لطفا جواب بدید ! مرسی
    دوست خوب شما كه دو روز پيش معاف شدى چطورى شش ماه پيش پاس گرفتى اونم ٥ ساله؟لطفا راهنمايى كن.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_M_e نمایش پست ها
    جالبه بدونین این جریان بارکد و خود پ+10 بمن گفت ... یک نکته ی عجیب دیگه اینه که حرفای پ+10 مناطق مختلف شهر کاملا باهم فرق میکنه و اصلا سیستمها یکپارچه آپدیت نمیشه ، از یکی از مراکز پرسیدم بهم بارکد 20 رقمی داد و گفت برو پست بگیر ، یکی دیگه میگفت هنوز اصلا صدور نشده که بخواد بارکد بخوره!!!
    والا خود نظام وظيفه اينو گفت كه موقع معرفى به صدور اتوماتيك سيستم اين باركد رو ميزنه كه الكى و باركد واقعى بعد از صدور و چاپ كارت پست صادر ميكنه.اگه اينجورى كه شما ميگين باشه كه عاليه و نيازى به رفت و آمد براى گرفتن باركد جديد نيست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    البته خوبه که بارکد گرفتین ولی زیاد هم خوشحال نباشید چون من و خیلی دیگه از دوستان الان 2 ماهه که بارکد داریم و هر روز پیگیری می کنیم و خبری هم نیست
    اين باركد رو من هم يكماه پيش گرفتم يعني ٩٠/٠٣/٠٤ ولى ديروز كه رفتم پليس +١٠ گفت تاريخ ٩٠/٠٥/٠٢ كارت صادر شده ولي تا تحويل پست بشه چند روزى طول ميكشه.شما هم برو پيگيرى كن كه هنوز در مرحله معرفى به صدور هستى يا كارتت صادر شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyghobad نمایش پست ها
    اين باركد رو من هم يكماه پيش گرفتم يعني ٩٠/٠٣/٠٤ ولى ديروز كه رفتم پليس +١٠ گفت تاريخ ٩٠/٠٥/٠٢ كارت صادر شده ولي تا تحويل پست بشه چند روزى طول ميكشه.شما هم برو پيگيرى كن كه هنوز در مرحله معرفى به صدور هستى يا كارتت صادر شده.
    دقیقا تو پ10 هم به من گفتن که خیلی از کارتا تو 1390/05/02 چاپ شده و گفت که به احتمال زیاد، هفته بعد تبدیل وضعیت به صدور کارت را نشون خواهد داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط keyghobad نمایش پست ها
    دوست خوب شما كه دو روز پيش معاف شدى چطورى شش ماه پيش پاس گرفتى اونم ٥ ساله؟لطفا راهنمايى كن.ممنون
    دوست عزیز راه های زیادی برای پاس گرفتن هست سفرهای علمی سفرهای زیارتی. حتی میتونین برای سفرهای تفریحی با ودیعه 15 میلیون تومانی اقدام کنین.
    پاس های صادر شده دقیقا مانند بقیه پاس ها است و اعتبار 5 ساله داره ولی محدودیت خروج برای یک بازه زمانی مشخص وجود داره. البته این مساله در پاس های قدیم درج میشد اما همین هم دیگه توی پاس های جدید وجود نداره و فقط توی سیستم خود اداره گذرنامه تعریف میشه. در نتیجه خیلی ها پاس دارن اما اجازه خروج ندارن که باید بعد از صادر شدن کارت برن و مجوز خروجشون رو دائمی کنن.
    البته اگه تاپیک های دیگر فروم رو جستجو میکردین به جواب میرسیدن.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

منم از کسانی بودم که 2 مرداد یا 2/05 صدور کارت شدم...
    به نظر میرسه این قضیه چاپ کارت های خرداد واقعیت داره و در هفته دیگه باید امیدوار باشیم کارت به دستمون برسه...

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    دوست عزیز راه های زیادی برای پاس گرفتن هست سفرهای علمی سفرهای زیارتی. حتی میتونین برای سفرهای تفریحی با ودیعه 15 میلیون تومانی اقدام کنین.
    پاس های صادر شده دقیقا مانند بقیه پاس ها است و اعتبار 5 ساله داره ولی محدودیت خروج برای یک بازه زمانی مشخص وجود داره. البته این مساله در پاس های قدیم درج میشد اما همین هم دیگه توی پاس های جدید وجود نداره و فقط توی سیستم خود اداره گذرنامه تعریف میشه. در نتیجه خیلی ها پاس دارن اما اجازه خروج ندارن که باید بعد از صادر شدن کارت برن و مجوز خروجشون رو دائمی کنن.
    این محدودیت که عرض کردی چقدر هست ؟ من احتمال 70 به بالا معاف میشم ولی اگر نشدم ..... راستش من یه دوره 10 ماهه پذیرفته میشم که از دی تا شهریور هست.. راهی هست که در صورت معاف نشدنم با ودیعه برم ؟
    I am Back

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    این محدودیت که عرض کردی چقدر هست ؟ من احتمال 70 به بالا معاف میشم ولی اگر نشدم ..... راستش من یه دوره 10 ماهه پذیرفته میشم که از دی تا شهریور هست.. راهی هست که در صورت معاف نشدنم با ودیعه برم ؟
    برای هر نوع سفزی فزق میکنه ولی اگه دوره ای که میرین مورد تایید وزارت علوم باشه فکر میکنم میتونین اقدام کنین و با ودیعه برین. به تاپیک های مربوط به گرفتن پاسپورت و خروج از کشور مراجعه کنید حتما دوستان جواب میدن. دوستانی که به این تاپیک سر میزنن شاید خیلی با این مساله آشنا نباشن جدای از اینکه این بحث مربوط به اینجا نمیشه.

Senior Member pafj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    دقیقا من به بهونه ی سفر تفریحی پاسپورت رو 6 ماه پیش گرفتم !

Junior Member

این هفته وارد هفته 7 میشم...............
    یکم خسته شدم راستش، نمی دونم چرا؟؟؟؟؟
    نمی دونم، بقیه هم مثله من هستن یا غیر عادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)