صفحه 64 از 185 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

تاریخ صدور کارت و بار کد: 90/05/09 -------> امروز : 90/05/17 === نیومده و تو سایت هم چیزی نیس! پس کی میااااد؟

من برای معافیت پزشکی از شهرستان اقدام کردم. از 12 تیر تا حالا روی سیستم نظام وظیفه همچنان زده " منتظر رویت مشمول". نظام وظیفه هم که جواب درست نمیدن همش میگن صبر کنید. میخواستم بدونم کسی همچین وضعیت مشابهی دیده یا داشته تا حالا؟؟؟ نباید تا حالا این کارت میرفت برای صدور؟

Junior Member

1389/12/28 پر کردن و پست دفترچه معافيت پزشکي
    1390/01/17 معاينات بيمارستان ناجا (مشهد)
    -----------------------------------------------
    1390/02/24 کميسيون و اعلام معافي
    1390/02/25 تکميل پرونده و واريز به شماره حسابها و تحويل فيشها
    1390/03/10 استعلام پ+10 " منتظر رويت مشمول "
    1390/03/10 استعلام پ+10 " معرفي به صدور کارت"
    1390/05/09 صدور کارت و بارکد فعال شده
    1390/05/17 تحویل پست تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16مرسوله از نقطه پستي خارج شد

Junior Member

سلام به همه
    يه سوالي داشتم؟؟؟؟
    من 11 ماه خدمت كردم و 5 ماه كسري گرفتم. آخرين روز خدمتيم 1/5/90 بود. از پليس +10 پرسيدم گفتن تاريخ 5/5/90 كارتم صادر شده يه باركدم بهم دادن ولي الان هر چي مي زنم تو سايت پست هيچي نشون نميده! پس كي مياد اين كارت؟ از كجا ميشه فهميد الان كارت كجاست؟ آخه مگه چند روز طول ميكشه پست بياره؟

Junior Member

راستي ديروز رفتم نظام وظيفه؛ دفتر پستي اونجا گفت امروز تحويل پست منطقه ميشه؛ ولي هنوز هيچ خبري نيست هر كي راه بهتري براي پيگيري مي دونه لطفاً بگه

من برای معافیت پزشکی از شهرستان اقدام کردم. از 12 تیر تا حالا روی سیستم نظام وظیفه همچنان زده " منتظر رویت مشمول". نظام وظیفه هم که جواب درست نمیدن همش میگن صبر کنید. میخواستم بدونم کسی همچین وضعیت مشابهی دیده یا داشته تا حالا؟؟؟ نباید تا حالا این کارت میرفت برای صدور؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام دوستان...
    من دیروز با تکمیل کردن پرونده ام "معرفی به صدور" شدم. تا اونجایی که من تو این تاپیک خوندم میشد در این وضعیت هم با استعلام نظام وظیفه پاس گرفت.. ولی یارو دیروز تو ن.و گفت دیگه این کار شدنی نیست! من به پاس احتیاج دارم.
    اینجوری شده جدیدا ؟؟
    در ضمن من کارم رو تو ن.و شهرری انجام دادم.

با آرزوی پایان انتظار دوستان منتظر...
    ویرایش توسط Arash_Mohebi7 : August 9th, 2011 در ساعت 07:51 PM
    I am Back

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من دیروز با تکمیل کردن پرونده ام "معرفی به صدور" شدم. تا اونجایی که من تو این تاپیک خوندم میشد در این وضعیت هم با استعلام نظام وظیفه پاس گرفت.. ولی یارو دیروز تو ن.و گفت دیگه این کار شدنی نیست! من به پاس احتیاج دارم.
    اینجوری شده جدیدا ؟؟
    در ضمن من کارم رو تو ن.و شهرری انجام دادم.

با آرزوی پایان انتظار دوستان منتظر...
    ببین منم که میدون سپاه رفتم اول کلی ناز کرد و به یکی دیگه هم نامه نداد اصلا اما من یک نامه از دانشگاه دستم بود گفتم جواب این نامرو بدین. گفت باشه. بعد گفتم حالا که زحمت میکشی نامه گذزنامه رو هم بده باید برم حیاتی ه و اینا داد!!!!

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    ببین منم که میدون سپاه رفتم اول کلی ناز کرد و به یکی دیگه هم نامه نداد اصلا اما من یک نامه از دانشگاه دستم بود گفتم جواب این نامرو بدین. گفت باشه. بعد گفتم حالا که زحمت میکشی نامه گذزنامه رو هم بده باید برم حیاتی ه و اینا داد!!!!
    ممنون از پاسخت ... کارم طوری هست که تا 15 مهر هم میتونم صبر کنم ولی انتظارهای 12 هقته ای بچه ها نگرانم کرده!! ok..

همچنان با آرزوی پایان انتظار دوستان منتظر...
    ویرایش توسط atabak-aut : August 10th, 2011 در ساعت 11:19 AM دلیل: کلام
    I am Back

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir_2002ir نمایش پست ها
    منم حدود 1ماه وضعیتم " رویت مشمول " بود، فقط از ن.و پیگیری کن ببین پروندت ناقص نباشه ، بقیه اش روال کاری خودشو طی میکنه که توی پستهای قبل همه توضیح دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)