صفحه 65 از 185 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

اینم از مشخصات من :
    1389/12/28 پر کردن و پست دفترچه معافيت پزشکي
    1390/01/17 معاينات بيمارستان ناجا (مشهد)
    1390/02/24 کميسيون و اعلام معافي
    1390/02/25 تکميل پرونده و واريز به شماره حسابها و تحويل فيشها
    1390/03/10 استعلام پ+10 " منتظر رويت مشمول "
    1390/03/10 استعلام پ+10 " معرفي به صدور کارت"
    1390/05/09 صدور کارت و بارکد فعال شده
    1390/05/17 تحويل پست تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16مرسوله از نقطه پستي خارج شد
    1390/05/19 خراسان رضوي - مشهد - اداره توزيع ناحيه 7 (مرسوله به واحد توزیع تحویل گردید)
    ---------------------------------
    جمعا از تاريخ معافيت کميسيون تا رسيدن کارت : 86 روز ( 2ماه و 26 روز)
    جمع کل پروسه طولانی معافیت پزشکی : 142 روز( 4 ماه و 22 روز)
    ----------------------------------------------------------------------------------

Junior Member

دوستان من هنوزم که نوزه کارتم معرفی به صدوره از برج 3 حالا با این حال که من یلی عجله دارم و باید تا 20 روز دیگه برم از ایران آیا میشه با این پاسپورت های تک سفره ای که میدن برم و وقتی کارتم اومد برم بفرستن و اونجا از طریق سفارت یک پاسپورت دیگه بگیرم؟؟ یا باید حتماً برگردم ایران؟

Junior Member

سلام
    واي از دست اينا
    امروز رفتم پست منطقه گفتن هنوز كارتاي برج 2 داره مياد ؛ مال من كه 5/5 صادر شده حالا حالاها نمياد. كسي نيست كه كارتش 5/5 صادر شده باشه و تحويل گرفته باشه يه ذره مارو اميدوار كنه؟؟؟
    من خيلي عجله دارم و اصلا نمي دونم بايد چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟
    راستي مگه نحوه توزيع كارت كسايي كه خدمت كردن با اونايي كه معافيت گرفتن فرق داره؟؟

سلام بالاخره کارت منم اومد!!!
    من قبل از عید معاف شده بودم ولی یک چند تا نقص داشت پروندم که اونارو تکمیل کردم فروردین بهشون دادم ولی اردیبهشت معرفی به صدور شدم
    1390/02/28استعلام پ+10 " معرفي به صدور کارت"
    1390/3/9 من بارکد دریافت
    1390/05/10صدور کارت و بارکد فعال شده
    1390/05/17 تحويل پست تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16مرسوله از نقطه پستي خارج شد
    1390/05/19 کارت رو ساعت 9.30 بهم تحویل دادن!!!!
    ایشالا کارت همتون بیاد
    ---------------------------------

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

پیرو چندتا پست قبلیم.. امروز پلیس + 10 رفتم یارو گفت استعلام نمیدن که بری گذرنامه بگیری اگرم بدن گذرنامه 1 بار مصرف (!!) میدن و باید با وثیقه خارج شی!!
    گفت میتونی بری ن.و بگی کارت رو زودتر راه بندازن و کلا باید پیگیری کنی.. یعنی چی ؟ کجای ن.و برم بگم ؟؟
    آخه کسی که دیگه "معرفی به صدور" شده .. وثیقه میخواد چیکار؟؟؟؟؟؟ ن.و است داریم !!
    I am Back

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمين شناسي اقتصادي

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    ببین منم که میدون سپاه رفتم اول کلی ناز کرد و به یکی دیگه هم نامه نداد اصلا اما من یک نامه از دانشگاه دستم بود گفتم جواب این نامرو بدین. گفت باشه. بعد گفتم حالا که زحمت میکشی نامه گذزنامه رو هم بده باید برم حیاتی ه و اینا داد!!!!

ببخشيد اين نامه اي كه از دانشگاه گرفتين چي بود و با چه عنواني و چگونه و از كدام مسئول گرفتيد ممنون مي شم اگه جواب بدبد.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

با سلام،

خطاب به عزیزانی که معافیت پزشکی گرفته اند، به اداره صدور معرفی شده اند ولی همچنان نیامده و نیاز به گرفتن گذرنامه دارند:

1- نظام وظیفه تشریف ببرید یک بخشی داره مخصوص همین نوع استعلام ها. راحت توی سیستم نگاه میکنه میبینه معرفی به صدور کارت شدید نامه بازی رو انجام میده و آخر سرهنگ امضا میکنه محرمانه میدن دست شما.
    2- میرید اداره گذرنامه اونا نامه را میگیرند و یک نامه دیکه میدن که معرفی میشید به پلیس +10.
    3-حالا هر جا برید روال مثل همیشه هست انگاری که کارت دارید.

یکبار مصرف و یکبار خروج و ... من یکسال هست با همین نوع گذرنامه اومدم بیرون. هیچ مشکلی نداره، فقط سری بعدی که برگردم ایران قبل اینکه دوباره خارج بشم باید یکسر برم اداره گذرنامه کارت پایان خدمتم رو نشان بدم اونا هم کامپیوتری روی همان صفحه که گفته یکبار خروج دو مرتبه چاپ میکتند که دائمی شد.
    شما کارت ملی هم نداشته باشی گم کرده باشی بخوای گذرنامه بگیری با استعلام بری و ثبت احوال تائید کنه که داری ولی فیزیکیش نباشه بهتون یکبار خروح میدن.

کلمه یکبار خروج برای این هست که سری بعدی که تشریف آوردید دیگه اون مدرکی که گفتید تو راه هست داره صادر میشه تا الان شده خواهش میکنیم نشان بدید تا دائمی بشید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

خطاب به عزیزانی که معافیت پزشکی گرفته اند، به اداره صدور معرفی شده اند ولی همچنان نیامده و نیاز به گرفتن گذرنامه دارند:
    ممنون.. ما که کفالتیم و معرفی بهصدور به ما نمیدن ؟
    I am Back

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    ممنون.. ما که کفالتیم و معرفی بهصدور به ما نمیدن ؟
    به همه میدن دوست من
    شما فقط باید مهرفی به صدور باشی

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    با سلام،

1- نظام وظیفه تشریف ببرید یک بخشی داره مخصوص همین نوع استعلام ها. راحت توی سیستم نگاه میکنه میبینه معرفی به صدور کارت شدید نامه بازی رو انجام میده و آخر سرهنگ امضا میکنه محرمانه میدن دست شما.
    2- میرید اداره گذرنامه اونا نامه را میگیرند و یک نامه دیکه میدن که معرفی میشید به پلیس +10.
    3-حالا هر جا برید روال مثل همیشه هست انگاری که کارت دارید.

یکبار مصرف و یکبار خروج و ... من یکسال هست با همین نوع گذرنامه اومدم بیرون. هیچ مشکلی نداره، فقط سری بعدی که برگردم ایران قبل اینکه دوباره خارج بشم باید یکسر برم اداره گذرنامه کارت پایان خدمتم رو نشان بدم اونا هم کامپیوتری روی همان صفحه که گفته یکبار خروج دو مرتبه چاپ میکتند که دائمی شد.
    شما کارت ملی هم نداشته باشی گم کرده باشی بخوای گذرنامه بگیری با استعلام بری و ثبت احوال تائید کنه که داری ولی فیزیکیش نباشه بهتون یکبار خروح میدن.

کلمه یکبار خروج برای این هست که سری بعدی که تشریف آوردید دیگه اون مدرکی که گفتید تو راه هست داره صادر میشه تا الان شده خواهش میکنیم نشان بدید تا دائمی بشید.
    ببخشید معرفی به صدور دقیقا چیه؟ همین که مدارک رو تحویل دادیم روز بعد معافی؟ همون فرم گردشکار و فیشها؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)