صفحه 66 از 185 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    ببخشید معرفی به صدور دقیقا چیه؟ همین که مدارک رو تحویل دادیم روز بعد معافی؟ همون فرم گردشکار و فیشها؟
    دوست عزیز پست‌های قبلی رو مطالعه کنید و سوال تکراری نکنید.
    معرفی به صدور یعنی وضعیت معافیت شما به کفالت یا پزشکی و یا غیره تغییر یافته و شما به محل صدور کارت معرفی شدید که این مرحله بعد از جلسه پایانی معافیت اتفاق می‌افته که شما می‌تونید برید پلیس +۱۰ کد ملیتون رو بگید و ببنید معرفی به صدور کارت شدید یا خیر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط twisterplus نمایش پست ها
    دوست عزیز پست‌های قبلی رو مطالعه کنید و سوال تکراری نکنید. معرفی به صدور یعنی وضعیت معافیت شما به کفالت یا پزشکی و یا غیره تغییر یافته و شما به محل صدور کارت معرفی شدید که این مرحله بعد از جلسه پایانی معافیت اتفاق می‌افته که شما می‌تونید برید پلیس +۱۰ کد ملیتون رو بگید و ببنید معرفی به صدور کارت شدید یا خیر
    دوست عزیز لطفا راهنمایی اشتباه نفرمایید.معرفی به صدور یعنی کلیه پرونده ایشون از سازمانوظیفه عمومی به اداره صدور کارت که به واحد مستقل هست تو ناجا ارسال شده تو این مرحله کارتشون صادر خواهد شد.به محض صدور کارتشون به صادر شده تغییر پیدا میکنه.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا راهنمایی اشتباه نفرمایید.معرفی به صدور یعنی کلیه پرونده ایشون از سازمانوظیفه عمومی به اداره صدور کارت که به واحد مستقل هست تو ناجا ارسال شده تو این مرحله کارتشون صادر خواهد شد.به محض صدور کارتشون به صادر شده تغییر پیدا میکنه.
    با سلام

بله این تعریف معرفی به صدور کارت هست و مدت یک الی یک و نیم ماه هم بعد از تکمیل مدارک و تحویل به نظام وظیفه طول خواهد کشید. بلافاصله بعد از پرداخت فیش ها و تحویل مدارک هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. باید مدتی رو صبر کنید که این مدت زمان بسیار متغییر هست بسته به شهری که اقدام کردید. ولی حداقل یک ماه و دیدم که دوستانم معرفی به اداره صدور شده اند.
    (من معرفی که شدم نامه گرفتم و برای گذرنامه اقدام کردم و ترسیدم که نکنه کارتم دیر بیاد و به دانشگاه نرسم، ولی کارتم دو روز بعد از گذرنامه اومد.)
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

خب دوستان باتوجه به اینکه من کلاً‌ فعلاً‌ا از کارتم ناامید شدم میخوام برم گذرنامه رو با این گواهی معرفی به صدور شدنم بگیرم!! و وقتی که کارتم اومد گذرنامه رو عوض کنم! آیا دوباره باید هزینه ای رو برای گذرنامه جدید بدم و تعویض گذرنامه چند روز طول میکشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Eastern Mediterranean University

کارت من هم دیروز رسید.... کل پروسه 3 ماه طول کشید.... با توجه به اینکه من دو بار کمسیون پزشکی شرکت کردم و دو بار به بیمارستان های ناجا اعزام شدم....چون مشکل من نیاز به بررسی داشت... از تمام دوستان اینجا سپاسگزارم...که با پیامهای گرمشون به من امید دادن...به همه توصیه میکنم صبور باشین... ایشالا کارت همتون میاد.

1390/02/18 پر کردن و پست دفترچه معافيت پزشکي
    1390/04/19 کميسيون و اعلام معافي
    1390/04/20 تکميل پرونده و واريز به شماره حسابها و تحويل فيشها
    1390/04/21 تاریخ صدور درج شده روی کارت
    1390/05/19 تحويل پست درب منزل

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط arman672000 نمایش پست ها
    کارت من هم دیروز رسید.... کل پروسه 3 ماه طول کشید.... با توجه به اینکه من دو بار کمسیون پزشکی شرکت کردم و دو بار به بیمارستان های ناجا اعزام شدم....چون مشکل من نیاز به بررسی داشت... از تمام دوستان اینجا سپاسگزارم...که با پیامهای گرمشون به من امید دادن...به همه توصیه میکنم صبور باشین... ایشالا کارت همتون میاد.

1390/02/18 پر کردن و پست دفترچه معافيت پزشکي
    1390/04/19 کميسيون و اعلام معافي
    1390/04/20 تکميل پرونده و واريز به شماره حسابها و تحويل فيشها
    1390/04/21 تاریخ صدور درج شده روی کارت
    1390/05/19 تحويل پست درب منزل

تبریک میگم.... ولی این تاریخ ها درسته ؟؟؟ شما فردای روزی که فیش رو تحویل دادی کارتت صادر شده ؟؟ شما کلا مرحله معرفی به صدور رو نداشتی ؟؟
    ما که دوشنبه فیش ها رو دادیم هنوز معرفی به صدور هم نشدیم!
    I am Back

Junior Member

سلام
    من پستاي قبلي رو خوندم؛ لطفا بفرماييد براي اونا كه پايان خدمت گرفتن يا كسري گرفتن و كارتشون نرسيده هم از اين گذرنامه هاي يكبار خروج ميدن؟
    يه سوال ديگه هم داشتم: من 16/5 رفتم نظام وظيفه بهم گفتن كارتمو فردا (17/5) ميدن پست منطقه؛ ولي هيچ خبري نيست؛ نه تو پست منطقه و نه تو سايت ثبت شده؛ چه جوري ميشه پيگيري كرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    تبریک میگم.... ولی این تاریخ ها درسته ؟؟؟ شما فردای روزی که فیش رو تحویل دادی کارتت صادر شده ؟؟ شما کلا مرحله معرفی به صدور رو نداشتی ؟؟
    ما که دوشنبه فیش ها رو دادیم هنوز معرفی به صدور هم نشدیم!
    ممکنه ایشون بخاطر اینکه معافیت پزشکیه کارش رو سریع انجام دادن

Junior Member

من کارتم 5/10 صادر شده 5/17 تو سایت پست با وارد کردن بارکد نوشت خر.وج از منطقه 16 تهران در تاریخ 5/17
    از 5/19 یعنی دیروز یه صفحی ای میاره که سه تا ستون موضوع ؛ گزارش و امضای تحویل گیرنده داره و زیر همشون خالیه و چیزی وارد نشده

باز زنگ زدم بار کد رو از نظام وظیفه گرفتم دیدم بار کد اشتباه نیست حالا داستان چیه یعنی پست چه بلایی سر کارتم اورده؟ تو رهگیری مرسوله های دیگتون به این مشکل خوردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminarmin نمایش پست ها
    من کارتم 5/10 صادر شده 5/17 تو سایت پست با وارد کردن بارکد نوشت خر.وج از منطقه 16 تهران در تاریخ 5/17
    از 5/19 یعنی دیروز یه صفحی ای میاره که سه تا ستون موضوع ؛ گزارش و امضای تحویل گیرنده داره و زیر همشون خالیه و چیزی وارد نشده

باز زنگ زدم بار کد رو از نظام وظیفه گرفتم دیدم بار کد اشتباه نیست حالا داستان چیه یعنی پست چه بلایی سر کارتم اورده؟ تو رهگیری مرسوله های دیگتون به این مشکل خوردین؟
    من اگه جای شما بودم میرفتم پست مرکزی بارکد رو میدادم اونا محل دقیقشو بهت میگن برو خودت حضوری کارتت رو از پست بگیر!
    اون قسمت جدید هم که اضافه کردن مثل اینکه قراره امضای تحویل گیرنده رو نشون بده ولی هنوز کاملش نکردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)