صفحه 69 از 185 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Banned

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeashena نمایش پست ها
    سلام دوستان يه مساماني جواب منم بده.كارتم 17/5/90 صادر شده ولي هنوز به دستم نرسيده چيكار كنم؟؟الان 6 روز از صدور ميگزره ولي نيومده!!!!!من شهرستانم .دوستان كه شهرستانن راهنمايي كنن چند روز بعد صدور مياد.توي سايت پست هم زده مشخصات ارسال نشده!!! ضمنا من 8/4/90 كميسيون داشتم سرهنگ بود توي شوراي عالي 30/4/90 هم باز سرهنگ بود نميدوونم چطوريه!!!!
    دوست گلم کمی صبر داشته اش.امروز که وارد روز ششم شدید.انشالله تا اخر هفته تو دستتون خواهد بود

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها
    دوست گلم کمی صبر داشته اش.امروز که وارد روز ششم شدید.انشالله تا اخر هفته تو دستتون خواهد بود
    آخه دوست عزيز هنوز تحويل پست نشده شما چند روز بعد صدور توي سايت پست اطلاعاتش اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

دوستان سلام... معمولا چند رو بعد از تحویل فیش ها و استعلام و... معرفی به صدور میشه ؟
    من 2 شنبه هفته پیش بعد از تحویل مدارک ستوان دومه برام نوشت ""معرفی به صدور بلامانع است"" ولی الانکه از 09680 استعلام میگیرم میگن هنوز کاری برات نکردن !!!!!!!
    میتونم امید داشته باشم تا 15-20 مهر کارت دستم باشه ؟؟
    ممنون
    I am Back

Banned

[QUOTE=Arash_Mohebi7;493035]دوستان سلام... معمولا چند رو بعد از تحویل فیش ها و استعلام و... معرفی به صدور میشه ؟
    من 2 شنبه هفته پیش بعد از تحویل مدارک ستوان دومه برام نوشت ""معرفی به صدور بلامانع است"" ولی الانکه از 09680 استعلام میگیرم میگن هنوز کاری برات نکردن !!!!!!!
    میتونم امید داشته باشم تا 15-20 مهر کارت دستم باشه ؟؟
    ممنون[/طول QUOTE]

دوست گلم خیلی خیلی بکشه نهایتا تا اخر همین فهته وضعیتت به معرفی به صدور تغییر میکنه.نهایتا 1 ماه بعدش کارتت صادر میشه و حدوا بهتون میگم نهایتا تا 15 مهر کارت دستتون هست

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir_2002ir نمایش پست ها
    من برای معافیت پزشکی از شهرستان اقدام کردم. از 12 تیر تا حالا روی سیستم نظام وظیفه همچنان زده " منتظر رویت مشمول". نظام وظیفه هم که جواب درست نمیدن همش میگن صبر کنید. میخواستم بدونم کسی همچین وضعیت مشابهی دیده یا داشته تا حالا؟؟؟ نباید تا حالا این کارت میرفت برای صدور؟
    وضعیت من الان بیش از 2 ماه هستش که تو منتظر رویت مشمول ، 1 بار که رفتم گفتن یه مشکلی داره و حل کردم ، ولی هنوز تغییر نکرده ، دیگه خسته شدم از بس این جمله رو شنیدم ، شما از کجا اقدام کردی ؟ حتما مرتبا به ن و سر بزن .

من از اهواز اقدام کردم که میگن اداره نظام وظیفه اونجا جابجایی داشته و برای همین کارها افتاده عقب و شدیدا کند پیش میره

آقا این 09680 کدوم قسمتش استعلام وضعیت میده ؟ من زیرو رو کردم پیدا نکردم ... لطفا راهنمایی کنید .

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali979 نمایش پست ها
    آقا این 09680 کدوم قسمتش استعلام وضعیت میده ؟ من زیرو رو کردم پیدا نکردم ... لطفا راهنمایی کنید .
    اول 2 رو بزن و بعد 8 ... مره رو اپراتور .. مثل اینکه 9-1 باید زنگ بزنی یعنی 9-13 !! من امتحان کردم.
    I am Back

Junior Member

سلام به همه
    من با شماره 09680 و داخلي 2 --- 8 تماس گرفتم. خيلي خوب جواب ميدن و اصلاً انتظار نداشتم اما بهم گفت كارتم رفته براي صدور و هنوز صادر نشده. كاملا گيج شدم چون پليس +10 بهم يه باركد داده در حالي كه هنوز كارتم صادر نشده. اين چه جوري ممكنه؟ پليس +10 راست ميگه يا 09680 ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط aydenez نمایش پست ها
    سلام به همه
    من با شماره 09680 و داخلي 2 --- 8 تماس گرفتم. خيلي خوب جواب ميدن و اصلاً انتظار نداشتم اما بهم گفت كارتم رفته براي صدور و هنوز صادر نشده. كاملا گيج شدم چون پليس +10 بهم يه باركد داده در حالي كه هنوز كارتم صادر نشده. اين چه جوري ممكنه؟ پليس +10 راست ميگه يا 09680 ؟
    هردو راست میگن
    پاکت ارسال پستی کارت شما چاپ شده و بارکد روش خورده اما تا کارت صادر بشه طول میکشه...
    زمانی که وضعیتت تو سیستم "صدور کارت " شد بعد یک هفته هر روز تو سایت پست بارکد رو چک کن دوست من

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)