صفحه 70 از 185 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام.دوستان عزيز الان توي سايت پست چك كردم زده كه از منطقه 16 تهران خارج شد .فقط مقصد مركز استان رو زده براي دوستان شهرستانيه ديگه هم اينطور بوده؟؟؟؟؟؟
    30/4/90 معرفي به صدور
    17/5/90 صدور كارت
    24/5/90 توي سايت پست زده از منطقه 16 خارج شد.
    فقط كي ميرسه دست من خدا ميدونه!!!!! دوستان كسي ميدونه كه چقدر طول ميكشه كارت رو بيارن در خونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تورو خدا راهنمايي كنيد نيازش دارم اين كارت رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeashena نمایش پست ها
    سلام.دوستان عزيز الان توي سايت پست چك كردم زده كه از منطقه 16 تهران خارج شد .فقط مقصد مركز استان رو زده براي دوستان شهرستانيه ديگه هم اينطور بوده؟؟؟؟؟؟
    30/4/90 معرفي به صدور
    17/5/90 صدور كارت
    24/5/90 توي سايت پست زده از منطقه 16 خارج شد.
    فقط كي ميرسه دست من خدا ميدونه!!!!! دوستان كسي ميدونه كه چقدر طول ميكشه كارت رو بيارن در خونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تورو خدا راهنمايي كنيد نيازش دارم اين كارت رو.
    معمولا حدود ۱۰ روز طول می‌کشه. نگران نباشید میرسه (واسه من از زمان تحویل به پست تا موقعی که به دستم رسید دقیقا ۱۰ روز شد.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    هردو راست میگن
    پاکت ارسال پستی کارت شما چاپ شده و بارکد روش خورده اما تا کارت صادر بشه طول میکشه...
    زمانی که وضعیتت تو سیستم "صدور کارت " شد بعد یک هفته هر روز تو سایت پست بارکد رو چک کن دوست من
    دوست عزيز
    خيلي ممنون از جوابتون ولي مشكل اينه كه من باركد از پست مركزي استعلام كردم گفتن ارسال شده به منطقه پستي خودمون ولي 09680 گفت اصلا هنوز باركدي ايجاد نشده؟؟؟!!! ممكنه اين باركد مربوط به مدارك قبليم باشه؟

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

سلام.
    من امروز از 09680 پیگیری کردم خیلی واسم جالب بود که بهم گفت کارتت صادر شده اما بارکد بهم نداد، (گفتم بارکد پستی رو لطف می کنید؟ گفت نه) هیچ اطلاعات دیگه ای هم نداد. گفت صبر کن تا کارتت بیاد بعدم قطع کرد.
    تاریخ جلسه هیئت بدوی 90/5/3
    تکمیل مدارک 90/5/8
    معرفی به صدور کارت 90/5/9
    صدور کارت: دقیقاً نمی دونم کی صدور شده.
    الان از پلیس+10 پیگیری کردم و بارکد پستی رو گرفتم.
    تو سایت پست زده تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد) تاریخ 90/5/24
    ولی خدا رو شکر فکر می کنم روند صدور کارت ها خیلی تسریع شده. من فکر می کردم آخرای شهریور باید منتظر باشم.
    ویرایش توسط ahmadrezaamin : August 17th, 2011 در ساعت 11:42 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    سلام.
    من امروز از 09680 پیگیری کردم خیلی واسم جالب بود که بهم گفت کارتت صادر شده اما بارکد بهم نداد، (گفتم بارکد پستی رو لطف می کنید؟ گفت نه) هیچ اطلاعات دیگه ای هم نداد. گفت صبر کن تا کارتت بیاد بعدم قطع کرد.
    تاریخ جلسه هیئت بدوی 90/5/3
    تکمیل مدارک 90/5/8
    معرفی به صدور کارت 90/5/9
    صدور کارت: دقیقاً نمی دونم کی صدور شده.
    الان از پلیس+10 پیگیری کردم و بارکد پستی رو گرفتم.
    تو سایت پست زده تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد) تاریخ 90/5/24
    ولی خدا رو شکر فکر می کنم روند صدور کارت ها خیلی تسریع شده. من فکر می کردم آخرای شهریور باید منتظر باشم.
    نه بابا اگه کارتت صادر شده و از تجزیه مبادلات خارج شده نهایتش تا اخر هفته بعد دستته.عزیز تاریخ معرفی به صدورت مطمئنی 9 مرداد بوده که کارتت صادر شده ؟من 11 مرداد معرفی به صدور شدم فکر کنم نزدیک مال منم صادر شه تا 2 روز پیش که خبری نبود از صدور من

رشته و دانشگاه
    IT Engineering

سلام
    الان که اومدم خونه دیدم کارتم صبح اومده دم در خونه و خانواده تحویل گرفتن.
    تاریخ صدور رو هم روش خورده 90/5/8 یعنی همون روزی که مدارکم تکمیل شد. از تکمیل مدارک تا گرفتن کارتم 18 روز طول کشید.
    امیدوارم کارت بقیه دوستان هم هر چه زودتر بیاد.

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    سلام

الان که اومدم خونه دیدم کارتم صبح اومده دم در خونه و خانواده تحویل گرفتن.
    تاریخ صدور رو هم روش خورده 90/5/8 یعنی همون روزی که مدارکم تکمیل شد. از تکمیل مدارک تا گرفتن کارتم 18 روز طول کشید.
    امیدوارم کارت بقیه دوستان هم هر چه زودتر بیاد.
    تبریک میگم .
    شما کدام شهر بودید ؟
    و نوع معافیتتون چی بود ؟
    این 18 روز از تاریخ استعلامتون مبنی بر معرفی به صدور شدنتون بود یا تاریخ تحویل فیش ها ؟؟
    I am Back

رشته و دانشگاه
    IT Engineering

ممنونم. انشالله برای همه دوستان دیگه هم هر چه زودتر کارتاشون بیاد
    اطلاعاتم تو 2 تا پست قبل نوشته شده. من 8 ام فیش ها رو به نظام وظیفه تحویل دادم و مدارکم تکمیل شد. از اون تاریخ تا امروز که به دستم رسید 18 روز می شه.
    جالب اینکه روی کارتم هم تاریخ صدور کارت رو زده 8 ام.
    من از تهران اقدام کردم.
    نوع معافیت هم کفالت پدر بالای 59 سال بود.
    ویرایش توسط ahmadrezaamin : August 18th, 2011 در ساعت 12:46 AM

Banned

اصلا کارشون معلوم نیست..احمد جان خوش بحالن 9 مرداد معرفی به صدور شدی کارتتو گرفتی من 11 مرداد معرفی به صدور شدم هنوز کارتم صادر نشده

رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها
    اصلا کارشون معلوم نیست..احمد جان خوش بحالن 9 مرداد معرفی به صدور شدی کارتتو گرفتی من 11 مرداد معرفی به صدور شدم هنوز کارتم صادر نشده
    نگران نباش دوست عزیز، همین روزا صادر می شه و خبر خوشش رو میای اینجا بهمون می دی. گفتم که روند رسیدگی و صدور خیلی سریع تر شده جدیداً. چند صفحه قبل رو اگه بخونی می بینی بعضی از بچه ها که مثلاً برج 3 اقدام کردن تازه تو مرداد کارتشون رو گرفتن. اما الان کارت ها داره سریع تر صادر می شه . یکم دیگه صبر کنی کارتت رو می گیری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)