صفحه 71 از 185 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Banned

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeashena نمایش پست ها
    سلام .دوستان عزيز الان توي سايت پست پيگيري كردم زده مرسوله26/5/90 به نقطه پستي كه مركز استان منه وارد شد.حالا مي خوام ببينم من كه شهرستان اون استان هستم چقدر ديگه كارتم ميرسه.اما امروزم هيچ خبري نشد .ديگه عادم اعصابش خرد ميشه!!!!!!!!! جواب بدين دوستان عزيز
    دوست خوبم یکشنبه کارت دستت میرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    نگران نباش دوست عزیز، همین روزا صادر می شه و خبر خوشش رو میای اینجا بهمون می دی. گفتم که روند رسیدگی و صدور خیلی سریع تر شده جدیداً. چند صفحه قبل رو اگه بخونی می بینی بعضی از بچه ها که مثلاً برج 3 اقدام کردن تازه تو مرداد کارتشون رو گرفتن. اما الان کارت ها داره سریع تر صادر می شه . یکم دیگه صبر کنی کارتت رو می گیری
    والا خدا از زبونت بشنوه شنبه صبح به امید خدا یه زنگی میزنی 09680 ببینم چی میگن

[QUOTE=BlackVPS;497308] دوست خوبم یکشنبه کارت دستت میرسه سلام دوست عزيز.چرا يكشنبه حالا از مركز استان پيشتاز هم كه بشه يعني روز چهارشنبه پيشتاز شده شنبه بايد برسه دستم. (48 ساعته)

Banned

[QUOTE=gharibeashena;497617]
    نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها
    دوست خوبم یکشنبه کارت دستت میرسه سلام دوست عزيز.چرا يكشنبه حالا از مركز استان پيشتاز هم كه بشه يعني روز چهارشنبه پيشتاز شده شنبه بايد برسه دستم. (48 ساعته)
    دوست خوبم من تو تجزیه مبادلات کار میکنم تو خود اداره پست هستم حالا تو شهرستان درسته قراردادی هستیم اما خوب یه 2 سالی میشه اینجام یه چیزایی رو ما میدونیم که شما نمیدونید پیشتاز قانونش که حداقل 48 حداکثر72 ساعته اما خوب این برای زمان رسیدن مرسوله نیز صادقه که طبق قانون نامه رسان میتونه 24 ساعت دیرتر بسترو تحویل بده اما از 24 ساعت نباید تجاوز کنه برای همین گفته یکشنبه 100 درصد بدون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها
    دوست خوبم یکشنبه کارت دستت میرسه

والا خدا از زبونت بشنوه شنبه صبح به امید خدا یه زنگی میزنی 09680 ببینم چی میگن
    سلام بچه ها همانطور که گفتم امروز صبح تلفن زدم 09680 بهم گفتند 1390/05/25 کارتت صادر شده .هواراااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا
    اما بهم بارکد نداد گفت برو پلیس +10 فعلا که که رئیس نیست مرخصی بگیرم برم ولی دلم تاپ تاپ میکنه تا کارت برسه پست برسه که همینجا تو تجزیه مبادلات کارتو برمیدامرمممممم

اما انصافا روند صدور سریع شده 11 مرداد معرفی به صدور و 25 مرداد صادر شدن کارت خیلی خوب بوده

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

آره مثل اینکه روند تسریع شده خدا رو شکر... این رو امروز یارو تو پلیس + 10 هم گفت. من 25 مرداد معرفی به صدر شدم و یارو گفت مطمئن باش تا 1 ماه دیگه اش کارت دستت هست.
    I am Back

Banned

خیلی عجیبه بچه ها.من رفتم پلیس +10 بهم گفت کارتت 25 صادر شده اما بارکد نخورده .مگه میشه اخه؟اونجا یکم دادو فریاد ه کردم.بابا کساییکه که معرفی به صدور شدن کارتشون صادر نشده بارکد دارن منی که کارتم صادر شده بارکد نخوردم اخه چنین چیزی ممکنه مگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME Amirkabir

سلام بر همگی
    من به یه مشکل برخوردم. برای کفالت اقدام کردم و همه مراحل رو انجام دادم، کمسیون هم رفتم، پولشم ریختم. فیش پرداخت پول رو که بعدا بهشون دادم، شماره تلفنمو گرفتن و گفتن برو بعدا زنگ می زنیم. تا حالا زنگ نزدن! الان یک ماهه خبری نشده!
    حالا چیکار باید بکنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمين شناسي اقتصادي

سلام

من از شهرستان اقدام كردم الان يك هفته است كه پول و واريز كردم امروز رفتم تا ببينم چه خبره آقا گفتن كه هنوز ما پرونده ها رو تبريز نفرستاديم . گفتم كي مي فرستين. جواب دادن وقتي آقا ظهور كنه!!

واقعا آدمهاي ...... هستند. اين هم از دم و دستگاه مملكت.

حالا چيكار كنم جايي هست كه ما حرف دلمون و بگيم اصلا نظارتي هست اصلا به كجا بگم مشكل و حل كنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alitivay نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من به یه مشکل برخوردم. برای کفالت اقدام کردم و همه مراحل رو انجام دادم، کمسیون هم رفتم، پولشم ریختم. فیش پرداخت پول رو که بعدا بهشون دادم، شماره تلفنمو گرفتن و گفتن برو بعدا زنگ می زنیم. تا حالا زنگ نزدن! الان یک ماهه خبری نشده!
    حالا چیکار باید بکنم؟
    دوست گلم پرونده رو که نباید بسپری به دست خدا منتظر تلفن اونا باشی اونا حرف زیادی میزنند خودت برو پیگیر باش.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirahar نمایش پست ها
    سلام

من از شهرستان اقدام كردم الان يك هفته است كه پول و واريز كردم امروز رفتم تا ببينم چه خبره آقا گفتن كه هنوز ما پرونده ها رو تبريز نفرستاديم . گفتم كي مي فرستين. جواب دادن وقتي آقا ظهور كنه!!

واقعا آدمهاي ...... هستند. اين هم از دم و دستگاه مملكت.

حالا چيكار كنم جايي هست كه ما حرف دلمون و بگيم اصلا نظارتي هست اصلا به كجا بگم مشكل و حل كنه؟

دوست خوبم در درجه اول صبور باشید و ارامش خودتون رو حفظ کنید.اونطوری که فهمیدم از یکی از شهرهای اطراف تبریز هستید پروندتون کامل شده ابتدا باید بفرستنش مرکز استانتون تبریز که تایید نهایی بشه توسط فرمانده ن.و تبریز بعد از اونجا برای صدور کارت به تهران ارسال بشه.این زمان هم بستگی به ن.و شهر شما داره که معمولا نگه میدارن یه تعدادی جمع میشه باه ممیبرند زیاد نگران نباشید انشالله که زودتر میفرستنش

Senior Member pafj آواتار ها

شاید باورتون نشه ولی من 2 مرداد معاف شدم ، 8 مرداد تاریخ صدور کارت و 26 مرداد رسید دستم!! راستی از کی این کارت معافیت الکترونیکی شده ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)