صفحه 76 از 185 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط rastin185 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی

کسایی که دانشجو هستن و اقدام کردن برای معافیت ... آیا بعد از رسیدن کارت باید کارت رو به اداره نظام وظیفه دانشگاه هم نشون بدن یا خیر؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ..
    اگر دانشگاه در مورد وضعیت نظام وظیفه شما مساله‌ای داشته باشه خودشون بهتون می‌گن برای تعیین تکلیف وضعیت نظام وظیفه مراجعه کنید. شما لازم نیست جایی برید مگر در موقع ثبت نام اعلام کردید که کارت معافیت را بعدا ارائه می‌دهید.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام ... این پیغام تو سایت پیگیری مرسولات پستی چه معنی ای میده ؟اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است.الان کارت صادر شده یا نه ؟ یه شماره 20 رقمی امروز پ + 10 بهم داد.
    اين شماره 20 رقمي رو پليس +10 چون كارتت صادر شده بو بهت داد يا هنوز تو سيستمش در حال صدور كارت بود ؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط noavar نمایش پست ها
    اين شماره 20 رقمي رو پليس +10 چون كارتت صادر شده بو بهت داد يا هنوز تو سيستمش در حال صدور كارت بود ؟
    نمیدونم این رو نپرسیدم متاسفانه!
    شنبه میخوام برم ببینم صادر شده یا نه ! ولی آخه اگه صادر نشده باشه این شماره 20 رقمی دیگه چه معنی ای میتونه داشته باشه ؟ به هرحال باید بپرسم.

راستی وقتی کارت میاد چه مدارکی لازم هست برای گرفتنش ؟ کارت ملی کافیه ؟
    باید خودم باشم مثل نتایج ایلتس یا کس دیگه ای هم میتونه بگیره ؟
    ممنون.

با آروزی پایان انتظار دوستان منتظر .....
    I am Back

Junior Member hamed59 آواتار ها

ممنون.

سلام،

کارت من که اومد خودم نبودم، پستچی کارت رو نمیداد!! از خونه زنگ زدن بهم، با پستچی صحبت کردم و شماره ملی و نام پدر رو پرسید، آخر سر هم گفت شیرینی ما یادت نره!!! که من هم با کمال میل به خونه سپردم بهش شیرینی بدن و مشکل حل شد!!!

موفق باشید

Junior Member

نمیدونم این رو نپرسیدم متاسفانه!شنبه میخوام برم ببینم صادر شده یا نه ! ولی آخه اگه صادر نشده باشه این شماره 20 رقمی دیگه چه معنی ای میتونه داشته باشه ؟ به هرحال باید بپرسم.راستی وقتی کارت میاد چه مدارکی لازم هست برای گرفتنش ؟ کارت ملی کافیه ؟باید خودم باشم مثل نتایج ایلتس یا کس دیگه ای هم میتونه بگیره ؟ممنون.با آروزی پایان انتظار دوستان منتظر .....
    پيشاپيش تبريك پس به احتمال زياد صادر شده من براي گواهينامه كسي ديگه گرفت اگه كارت شناسايي باشه كسي ديگه ميتونه بگيره به احتمال زياد

من با 09680 تماس گرفتم گفت کارت معافیتت دیروز صادر شده اما بارکد نداد که از پلیس + 10 گرفتم. بارکد رو توی سایت پست زدم که این پیغام رو داد: ( اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است) این پیغام یعنی چی؟ یعنی کارت تحویل پست شده یا نه؟ اگر بخوام از طریق بارکد برم پست مرکزی حضوری کارت رو بگیرم چه زمانی باید برم با این وضعیت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir_2002ir نمایش پست ها
    من با 09680 تماس گرفتم گفت کارت معافیتت دیروز صادر شده اما بارکد نداد که از پلیس + 10 گرفتم. بارکد رو توی سایت پست زدم که این پیغام رو داد: ( اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است) این پیغام یعنی چی؟ یعنی کارت تحویل پست شده یا نه؟ اگر بخوام از طریق بارکد برم پست مرکزی حضوری کارت رو بگیرم چه زمانی باید برم با این وضعیت؟
    مثل اینکه پست یک باجه در نظام وظیفه داره که این بارکد ها رومزنه اول بعد تا تحویل داده شده طول میکشه حدود یک هفته بعد تحویل میدن و تو سایت هم به روز میشه. من که هم خونم منطقه 16 و هم نظام وظیفه منطقه 16 بود نتونستم حضوری از باجه بگیرم اول که گفتن نیومده وقتی هم که وضعیت تغییر کرد گفتن دادیم نامه رسون بیار. کمی صبر داشته باشین تا 10 روز دیگه دستتونه

نمیدونم این رو نپرسیدم متاسفانه!
    شنبه میخوام برم ببینم صادر شده یا نه ! ولی آخه اگه صادر نشده باشه این شماره 20 رقمی دیگه چه معنی ای میتونه داشته باشه ؟ به هرحال باید بپرسم.

ممنون.

از من که هم برای کارت و هم برای پاس شناسنامه خواست و برای کارت اون برگه ثبت پلیس +10 رو هم خواست. به افراد دیگه هم در صورت بودن شناسنامه و برگه میدن

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir_2002ir نمایش پست ها
    جالبه! منم دقیقا وضعیت شما رو دارم. امروز به منم گفتن کارتت دیروز صادر شده و بارکد ندادن که من 4 شنبه از پلیس +10 گرفته بودم. همین پیغام هم مال من میده تو سایت. نگران نباش تا اخر هفته کارت دستمونه. همین حرف دوستمون Hemmati63 درسته. صبر کن تا بیاد.

در ضمن hemmati63 و noavar و hamed59 عزیز ممنون بابت پاسخ... امروز که از خودشونم پرسیدم گفتن کس دیگه هم میتونه بگیره. من چون اغلب خونه نیستم کمی نگران بودم که رفع شد.. ممنون.
    I am Back

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Medical Immunology

منم 14 شهریور معرفی به صدور شدم.این که کی صادر بشه و بفرستن الله اعلم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)