صفحه 77 از 185 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

با سلام
    من 7 شهریور معرفی به صدور شدم کارت من کی صادر میشه ومیفرستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin59 نمایش پست ها
    با سلام
    من 7 شهریور معرفی به صدور شدم کارت من کی صادر میشه ومیفرستن؟
    تقریبا تا اول مهر کارتت صادر میشه و یک هفته بعدشم دستته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    جالبه! منم دقیقا وضعیت شما رو دارم. امروز به منم گفتن کارتت دیروز صادر شده و بارکد ندادن که من 4 شنبه از پلیس +10 گرفته بودم. همین پیغام هم مال من میده تو سایت. نگران نباش تا اخر هفته کارت دستمونه. همین حرف دوستمون Hemmati63 درسته. صبر کن تا بیاد.

در ضمن hemmati63 و noavar و hamed59 عزیز ممنون بابت پاسخ... امروز که از خودشونم پرسیدم گفتن کس دیگه هم میتونه بگیره. من چون اغلب خونه نیستم کمی نگران بودم که رفع شد.. ممنون.
    منم دقيقا همين شرايط دارم. الان يك ماهه كه باركد دارم ولي تو اين يه ماه هر چي تماس گرفتم با 09680 گفت هنوز كارتت صادر نشده. تا اينكه امروز بهم گفتن ديروز كارتم صادر شده. فكر مي كنم اين باركد زماني كه معرفي براي صدور ميشه ايجاد ميشه و تا زماني كه كارت صادر بشه ميمونه و سايت پستم همون چيزي كه ميبينيد نشون ميده.
    با توجه به پستاي قبلي 2 تا 3 روز بعد از صدور كارت باركد فعال ميشه و سايتم آپديت ميشه و نهايتا تا 1 هفته پست انو به مقصد ميرسونه.
    دوستان من فكر كنم تا نهايت 10 روز كارت دستمونه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aydenez نمایش پست ها
    منم دقيقا همين شرايط دارم. الان يك ماهه كه باركد دارم ولي تو اين يه ماه هر چي تماس گرفتم با 09680 گفت هنوز كارتت صادر نشده. تا اينكه امروز بهم گفتن ديروز كارتم صادر شده. فكر مي كنم اين باركد زماني كه معرفي براي صدور ميشه ايجاد ميشه و تا زماني كه كارت صادر بشه ميمونه و سايت پستم همون چيزي كه ميبينيد نشون ميده.
    با توجه به پستاي قبلي 2 تا 3 روز بعد از صدور كارت باركد فعال ميشه و سايتم آپديت ميشه و نهايتا تا 1 هفته پست انو به مقصد ميرسونه.
    دوستان من فكر كنم تا نهايت 10 روز كارت دستمونه

دوست گرامی صدور کارت ربطی به بارکد نداره.من قبلا هم تو پستای قبل گفتم تو اداره پست بخش تجزیه مبادلات هستم هرکی سوالی داره درخدمتم

ببینید این رو من کامل توضیح بدم بهتون

این که بارکد رو میزنید سایت پست چیزی نشون نمیده کاملا طبیعی هست زیرا پست مرسوله ای رو تحویل نگرفته وقتی کارتها صادر بشه داخل پاکت گذاشته بشه به واحد پستی برسه و اونا به بخش تجزیه مبادلات بفرستن و همکاران بنده در تهران با بارکدخوان به محض اینکه رو هر پاکت دستگاهو بزنن و بره تو سیستم اطلاعات بکدتون تو سایت پست نشون داده میشه.امیدوارم این نکته کاملا براتون روشن شده باشه

اما میرسیم به اینکه یه عزیزی پیام خصوصی زده بود که ناجا از کجا بارکدو میاره ببینید ناجا پاکتهارو تک تک پست نمیکنه و برای همین یه دسته بارکد از اداره پست گرفته وقتی معرفی به صدور میشید تو خش اولیه پاکتتون اماده میشه با ادرس و یه بارکد رو پاکت میچسبونن و ثبت اولیه میشه بعد ثبت اولیه تو سیستم بارکدتون رو نشون میده

از این کامل تر نمیتونستم توضیح بدم.

پایدار باید

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها

دوست گرامی صدور کارت ربطی به بارکد نداره.من قبلا هم تو پستای قبل گفتم تو اداره پست بخش تجزیه مبادلات هستم هرکی سوالی داره درخدمتم

این که بارکد رو میزنید سایت پست چیزی نشون نمیده کاملا طبیعی هست زیرا پست مرسوله ای رو تحویل نگرفته وقتی کارتها صادر بشه داخل پاکت گذاشته بشه به واحد پستی برسه و اونا به بخش تجزیه مبادلات بفرستن و همکاران بنده در تهران با بارکدخوان به محض اینکه رو هر پاکت دستگاهو بزنن و بره تو سیستم اطلاعات بکدتون تو سایت پست نشون داده میشه.امیدوارم این نکته کاملا براتون روشن شده باشه

اما میرسیم به اینکه یه عزیزی پیام خصوصی زده بود که ناجا از کجا بارکدو میاره ببینید ناجا پاکتهارو تک تک پست نمیکنه و برای همین یه دسته بارکد از اداره پست گرفته وقتی معرفی به صدور میشید تو خش اولیه پاکتتون اماده میشه با ادرس و یه بارکد رو پاکت میچسبونن و ثبت اولیه میشه بعد ثبت اولیه تو سیستم بارکدتون رو نشون میده

پایدار باید
    BlackVps عزیز من یک سئوال در مورد پست داشتم، ممنون میشم جواب بدین.
    من از شهرستان برای معافیت اقدام کردم و الان روی سیستم زده کارتم صادر شده. من برای کاری الان تهران هستم و برام بهتره کارتم رو در تهران دریافت کنم. رفتم پست چهارراه لشکر که پست مرکزیه گفت کارتت اینجا نیست و کارتا میره منطقه 16 پستی و از اونجا میفرستن شهرستان. رفتم اداره مرکزی منطقه 16 پستی و بارکد رو بهشون نشون دادم که گفتن هنوز کارتت نیومده و معلومم نیست که میاد. گفتن اگه میخوای کارتت رو حضوری بگیری باید هر روز سر بزنی اینجا. مسئول اونجا گفت کارتا از پست مرکزی که بیاد نهایتا نیم ساعت اینجاس و میفرستن شهرستان مقصد. حالا من چه جوری میتونم پیگیری کنم که کارتم اومده که در تهران تحویل بگیرم؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir_2002ir نمایش پست ها
    BlackVps عزیز من یک سئوال در مورد پست داشتم، ممنون میشم جواب بدین.
    من از شهرستان برای معافیت اقدام کردم و الان روی سیستم زده کارتم صادر شده. من برای کاری الان تهران هستم و برام بهتره کارتم رو در تهران دریافت کنم. رفتم پست چهارراه لشکر که پست مرکزیه گفت کارتت اینجا نیست و کارتا میره منطقه 16 پستی و از اونجا میفرستن شهرستان. رفتم اداره مرکزی منطقه 16 پستی و بارکد رو بهشون نشون دادم که گفتن هنوز کارتت نیومده و معلومم نیست که میاد. گفتن اگه میخوای کارتت رو حضوری بگیری باید هر روز سر بزنی اینجا. مسئول اونجا گفت کارتا از پست مرکزی که بیاد نهایتا نیم ساعت اینجاس و میفرستن شهرستان مقصد. حالا من چه جوری میتونم پیگیری کنم که کارتم اومده که در تهران تحویل بگیرم؟؟؟
    سلام دوست خوبم.من فردا ساعت 8.30 اداره میرم.بارکدتو پیام خصوصی بزن من تو پست چک کنم.شماره تماستم بزار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackVPS نمایش پست ها

پایدار باید
    دوست عزيز ممنون از اينكه توضيح داديد.
    يه سوالي داشتم. من باركدمو امروز زدم تو سايت پست نوشته بود از منطقه پستي 16 خارج شد و نوشته بود مقصد بعدي شهر قدس در حالي كه خونه ما تو نياورانه يعني منطقه 19 پستي. شهر قدس كجاست؟ ممكن اشتباه بره؟ الان از كجا ميتونم پيگيري كنم؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان همينطور كه قبلا گفتم من 10 مرداد مدارك تحويل دادم و 30 مرداد معرفي به صدور شدم هنوز كارتم صادر نشده دارم كلافه ميشم همه ميگه ديرشده از كجا بايد پيگير باشم اين تلفن 09680 كه فايده نداره كجا بايد برم براي اينكه بفهمم چرا هنوز صادر نشده؟ لطفا راهنمايي كنين واقعا كارم گيره

نقل قول نوشته اصلی توسط noavar نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان همينطور كه قبلا گفتم من 10 مرداد مدارك تحويل دادم و 30 مرداد معرفي به صدور شدم هنوز كارتم صادر نشده دارم كلافه ميشم همه ميگه ديرشده از كجا بايد پيگير باشم اين تلفن 09680 كه فايده نداره كجا بايد برم براي اينكه بفهمم چرا هنوز صادر نشده؟ لطفا راهنمايي كنين واقعا كارم گيره
    سلام دوست عزيز اشتباه نكنيد 09680 خيلي به روز هست اطلاعاتش به محض اينكه صادر شه ميزنه هر 4 روز استعلام بگيريد . تا 30/6/90 حتما صادر ميشه . اگر نشد بريد نظام وظيفه استعلام بگيريد.يا حق

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

من 25 مرداد معرفی شدم.. 19 شهریور صادر شد! هنوزم : اطلاعات مربوط به این مرسوله ارسال نشده است!!!!
    I am Back

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)