صفحه 3960 از 5471 نخستنخست ... 29603460386039103950395139523953395439553956395739583959396039613962396339643965396639673968396939704010406044604960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 39,591 تا 39,600 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahinpour نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز موضوعی فکر من را چند روزی مشغول کرده دوستانی که اطلاعات دارند ممنون می شوم کمک کنند من لیسانس پرستاری دارم و ۷ سال سابقه پرداخت بیمه مابقی بیمه را به صورت اختیاری و مشاغل ازاد پرداخت کرده ام حدود 10سال یا بیشتر کار نمی کنم ولی به صورت صوری گواهی کار گرفتم و فرستادم الان از بعضی ازدوستان که مدیکال دادن درخواست سوابق و بیمه شده است من سابقه بیمه ام را از سایت سوابق دراوردم نوشته شده مشاغل ازاد من به چه صورت باید اقدام کنم که دچار مشکل نشوم احتمالا این بحث تکراری است ولی من اطلاعی ندارم و دچار نگرانی شدم لطفا کمک کنید
    شاهین جان از منم سوابق بیمه خواستند و سوابق بیمه من دقیقا مرتبط به کد اصلی من که 0213 می باشد نبود. دقیقا زمانی هم خواستند که داشتند خیلیها رو دیسیژن مید می کردند ولی تا الان خداروشکر اتفاقی نیوفتاده. تا اونجا که من فهمیدم فقط می خوان چک کنند که چقدر سوابق بیمه داری و اینکه آیا سوابق جعلی می فرستی یا نه. از من می شنوی همون چیزی که وجود داره رو براشون بفرست و نگران هیچی نباش.
    تاریخ فایل نامبر اول : 22 فوریه 2010 ، تاریخ فایل نامبر دوم : 26 جولای 2010 ، تاریخ انتقال به ورشو : 14 دسامبر 2011، تاریخ اینپراسس واقعی : 21 feb 2012 مدیکال : 17 دسامبر 2013 ، کد شغلی : 0213 ، پاس ریکویست : 11 جون 2014 دریافت ویزا از آزانس: 23 جون 2014 لندینگ : 30 جولای 2014

Senior Member mahta_gh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arty125 نمایش پست ها
    شاهین جان از منم سوابق بیمه خواستند و سوابق بیمه من دقیقا مرتبط به کد اصلی من که 0213 می باشد نبود. دقیقا زمانی هم خواستند که داشتند خیلیها رو دیسیژن مید می کردند ولی تا الان خداروشکر اتفاقی نیوفتاده. تا اونجا که من فهمیدم فقط می خوان چک کنند که چقدر سوابق بیمه داری و اینکه آیا سوابق جعلی می فرستی یا نه. از من می شنوی همون چیزی که وجود داره رو براشون بفرست و نگران هیچی نباش.
    ميشه بپرسم چه تاريخي ازتون سوابق بيمه رو خواستن؟
    در ضمن تو سابقه بيمه كه زياد مشخص نيست كه سوابق مرتبط به كد رشته هست يا نه - فقط ميدونم كه بازه هاي زماني سوابق بايد با بازه هايي كه توي رزومه - اگه براشون فرستاديد - بيان كرديد يكي باشه
    رسیدن به سیدنی : 4 دس 2009 مدیکال : 10 دس 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta_gh نمایش پست ها
    ميشه بپرسم چه تاريخي ازتون سوابق بيمه رو خواستن؟
    در ضمن تو سابقه بيمه كه زياد مشخص نيست كه سوابق مرتبط به كد رشته هست يا نه - فقط ميدونم كه بازه هاي زماني سوابق بايد با بازه هايي كه توي رزومه - اگه براشون فرستاديد - بيان كرديد يكي باشه
    خواهشا اینقدر راجع به بیمه بحث نکنید و نگران نباشید. اگر قرار بود ازکسی بیمه بخوان موقع IN PTOCESS کردن UP DATE می خواستن. دیگه الان از کسی برای امتباز شماری UP DATE نمی خوان. تا حالا یکی دو نفر گفتن ازشون موقع مدیکال بیمه خواستن که بجه های فروم از قول دیگران گفتن که خیلی هم غیر منطقی هست که کسی مدیکال بده و بفرسته و لی مثلا سوابقش کاریش تایید نشه و ریجکت بشه. آنها تا به امتیاز کسی مطمین نباشن ازش مدیکال نمی خوان.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

دعای کی میگیره ؟ یک دستی بر سر من بکشه.. دارم افسرده میشم ... الان نوبت منه دیگه..
    الان هم که شنبه یکشنه هالیدی... همه چی آماده برای افسردگی کامل

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zap نمایش پست ها
    خواهشا اینقدر راجع به بیمه بحث نکنید و نگران نباشید. اگر قرار بود ازکسی بیمه بخوان موقع IN PTOCESS کردن UP DATE می خواستن. دیگه الان از کسی برای امتباز شماری UP DATE نمی خوان. تا حالا یکی دو نفر گفتن ازشون موقع مدیکال بیمه خواستن که بجه های فروم از قول دیگران گفتن که خیلی هم غیر منطقی هست که کسی مدیکال بده و بفرسته و لی مثلا سوابقش کاریش تایید نشه و ریجکت بشه. آنها تا به امتیاز کسی مطمین نباشن ازش مدیکال نمی خوان.
    دوست عزيز
    اتفاقا از دوستان فرومي هم قبل از مديكال و هم موقع مديكال ، بيمه خواسته اند. حتي از يكي فاميلهامون ، بين مديكال و پاس ريكوئست (يعني موقعي كه مديكال داده بوده ، آپديتهاي معمول رو فرستاده بوده و منتظر پاس ريكوئست بوده) بيمه خواسته اند. خدارو شكر تا اينجا ، همگي بيمه داشته و فرستاده اند. درصد بسيار ناچيزي هم بوده و بقول شما نبايد نگران شد.
    من همانطور كه معتقد به اين هستم كه نبايد جو فروم متشنج و نگران بشه ، معتقد هستم كه واقعيت رو هم بگيم كه دوستان به هر حال در خور حالشون خودشون رو آماده كنن.
    تاریخ ارسال فرمها : 26/2/2010رسیدن فرمها به اداره مهاجرت:2/3/2010 فایل نامبر اول: 14/4/2010رسيدن مدارك به دمشق11/7/2010دريافت فايل نامبر دوم26/10/2010ورشو20/12/2011 استارت پروسه13/02/2012 مديكال: 13/02/2014 پاس ریکوئست:2014/07/29 ويزا:2014/08/14

نقل قول نوشته اصلی توسط x_axez نمایش پست ها
    دعای کی میگیره ؟ یک دستی بر سر من بکشه.. دارم افسرده میشم ... الان نوبت منه دیگه..الان هم که شنبه یکشنه هالیدی... همه چی آماده برای افسردگی کامل
    شما تا چهار روز دیگه نوبتتون میشه و اصلا جای افسردگی نیستقابلی هم نداشت. دعای خیر ما بدرقه راه شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    اتفاقا از دوستان فرومي هم قبل از مديكال و هم موقع مديكال ، بيمه خواسته اند. حتي از يكي فاميلهامون ، بين مديكال و پاس ريكوئست (يعني موقعي كه مديكال داده بوده ، آپديتهاي معمول رو فرستاده بوده و منتظر پاس ريكوئست بوده) بيمه خواسته اند. خدارو شكر تا اينجا ، همگي بيمه داشته و فرستاده اند. درصد بسيار ناچيزي هم بوده و بقول شما نبايد نگران شد.
    من همانطور كه معتقد به اين هستم كه نبايد جو فروم متشنج و نگران بشه ، معتقد هستم كه واقعيت رو هم بگيم كه دوستان به هر حال در خور حالشون خودشون رو آماده كنن.
    فرمایش شما صحیح ولی ما کاملا از شرایط file های دیگران اطلاع نداریم. بهتره به جای نگران بودن و بسنده کردن به حرف دیگران درخواست caips داد. اینطوری از up date ها مطلع می شیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    من هم با همین قضیه اطلاع رسانی موافقم
    جمع کردن سوابق بیمه برای من چهارماه طول کشید
    اگه بخوان حداقل دارمش ولی اگه نمیدونستم تجسم کنید چی میشد

Junior Member shalize آواتار ها

سلام
    کاش حداقل اسم وکلا و موسسه ها رو میگفتین برای منی که تازه میخام شروع کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط shalize نمایش پست ها
    سلام
    کاش حداقل اسم وکلا و موسسه ها رو میگفتین برای منی که تازه میخام شروع کنم
    ویکی فروم و پستهای قبلی را بخوانید نیازی به مشاوره نیست اگر سووال خاص داشتید در تاپیک مرتبط بپرسید
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7%D8%AF%D8%A7

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)