صفحه 13 از 135 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1344

موضوع: گذرنامه ایرانی و تمدید آن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : گذرنامه ایرانی و تمدید آن

من دانشجو هستم ! PR دارم ! می خوام پاسپورتم رو تمدید کنم!
    باید تو دفتر حافظ منافع توی آمریکا اول تشکیل پرونده دانشجویی بدم؟
    با توجه به این:
    http://daftar.org/forms/studentaffairs/61.pdf
    ویرایش توسط utm-wanted : March 18th, 2014 در ساعت 07:57 AM

با سلام - دوستان در مورد ورود به ایران با گذرنامه منقضی شده توضیح دادن که هیچ مشکلی نداره ولی آیا کسی میدونه تو فرودگاه کانادا که پاسپورتمون رو چک میکنه واسه اومدن به ایران به انقضای پاسپورت کاری نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    با سلام - دوستان در مورد ورود به ایران با گذرنامه منقضی شده توضیح دادن که هیچ مشکلی نداره ولی آیا کسی میدونه تو فرودگاه کانادا که پاسپورتمون رو چک میکنه واسه اومدن به ایران به انقضای پاسپورت کاری نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیر چون دارید خارج میشید کاری ندارن. بخواید وارد بشید حتما باید مهلت داشته باشید.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

سال نو به همه دوستان مبارک...... ایشالا سالی پر از موفقت واسه همه یخصوص مهاجرا باشه
    دوستان وقتی که با کارت PR وارد کانادا میشیم افسر مهاجرت مهر ورود میزنه تو پاسمون ؟ دفعه قبل موقع خروج اصلا مهر خروج نزده!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mah1369 نمایش پست ها
    سال نو به همه دوستان مبارک...... ایشالا سالی پر از موفقت واسه همه یخصوص مهاجرا باشه
    دوستان وقتی که با کارت PR وارد کانادا میشیم افسر مهاجرت مهر ورود میزنه تو پاسمون ؟ دفعه قبل موقع خروج اصلا مهر خروج نزده!!!

فقط مهر ورود می زنه و کانادا و آمریکا مهر خروج ندارند (فعلا ندارند).

سلام به همه دوستان
    کسی میدونه که آیا میشه پاسپورت ایرانی رو از کانادا به ایران به وسیله کوریر فرستاد . اگر جواب مثبته کدام شرکت رو پیشنهاد میکنید.... از تورنتو
    دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodmolan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    کسی میدونه که آیا میشه پاسپورت ایرانی رو از کانادا به ایران به وسیله کوریر فرستاد . اگر جواب مثبته کدام شرکت رو پیشنهاد میکنید.... از تورنتو
    نمیدانم این کاری که شما میکنید safe هست یا خیر، چون به هر حال پسته! چرا میخواهید این کارو بکنید؟

Barayeh Kare edari.
    دریافت مدارک در Sydney 30.12.2010 : رسیدن مدیکال به لندن 18 October 2011 درخواست لندینگ فی+اپدیت+تمکن مالی+ع س پ )7 -2012- March:درخواست کپی تمام صفحات پاسپورت: 2012 July 30- پ.ر. 02 آکوست: دریافت ویزا 09 آگوست

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodmolan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یادم هست یک بار خیلی قبل تر ها اینجا مطرح شده بود که پاسپورت نباید از مرز ایران رد بشه، مگر اینکه همراه دارنده اش باشه. همین باعث شده بود خیلی ها نتونن با پست پاسپورتشون رو بفرستن ترکیه و مجبور بودن هزینۀ زیادی بدن به افرادی که اینکار رو بکنن یا آژانس های مختلف.
    البته من اصلا نمیدونم چقدر این قضیه درسته و بر چه اساسی هست.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

کسی میدونه وقتی پاسپورت ایرانی مون رو از کانادا میفرستیم واشنگتن برای تمدید ، از کجا باید بفهمیم که مهر خروج داره و یا کلا با این پاسپورت خروج از ایران مشکلی نداره؟
    دلیلش اینه که من 6 سال پیش پاسپرتم رو تو اتاوا تمدید کردم و با اون پاس ایرانی هم اروپا هم آمریکا بدون مشکل سفر کردم ولی دو سال بعدش که رفتم ایران وارد فرودگاه که شدم بهم گفتند که ممنوع الخروج هستم چون پاسم مهر خروج از ایران رو نداره!! حالا من چهارشنبه سوری رفتم ایران و 12 فروردین دارم برمیگردم نصف این مدت رو بین امورخاجه و اون یکی دفتری که تو ستارخان؟ هست گزروندم که کارم درست شه! آخر هم بهم گفتند چون سفارت ایران از اتاوا از پلیس 110 ایران استعلام نگرفته این مشکل پیش اومده !! کلی دوندگی کردم که کارم درست شد!!! میخوام ببینیم تا حالا واسه کسی مشکل مشابه پیش اومده و الان که دوباره دارم پاسپورت میگیرم از کجا بفهمم که پاسم مهر خروج داره یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)