صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: University Of Akron

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : University Of Akron

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakp نمایش پست ها
    اگه اطلاعی از شهر اکرون دارین ممنون میم بگین میگن هر داغونیه سوت کور!
    اونقدرها هم سوت و کور نیست بالاخره 200 هزار نفر جمعیت داره ضمنا" خیلی از دانشگاههای خوب تو شهرهای خیلی کوچک هستن.

Junior Member

سلام بچه ها
    کسی میدونه که چجوری میشه چک کرد که آیا نمره تافل و جی آر ای یا ریز نمرات به دانشگاه رسیده یا نه؟ آخه از همون اکانتی که اپلای کردیم فقط نشون میده که ریکام ها سابمیت شده یا نه
    لطفا اگه راه خاصی داره یا لینک خاصی داره راهنمایی کنید.
    متشکر

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mori123 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کسی میدونه که چجوری میشه چک کرد که آیا نمره تافل و جی آر ای یا ریز نمرات به دانشگاه رسیده یا نه؟ آخه از همون اکانتی که اپلای کردیم فقط نشون میده که ریکام ها سابمیت شده یا نه
    لطفا اگه راه خاصی داره یا لینک خاصی داره راهنمایی کنید.
    متشکر
    سلام. خیر توی پروفایل نشون نمیده. به آدرس زیر ایمیل بزنید و بپرسید:
    mccune@uakron.edu
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

دوستان من ایمیل زیر را دربافت کردم ولی هیچ حرفی از فاند نیست به نظر تون چی کار کنم؟
    Dear Masoud: I am pleased to inform you that you have been granted FULL ADMISSION to the Doctoral Program in Biomedical Engineering for the 2014 Fall Semester. Dr. X has been assigned as your graduate adviser. This decision is a thorough evaluation of your application and credentials by the academic department and the Graduate School. Note: Your student identification number has been included in this letter. Please retain this information and have it readily available when performing University functions (i.e. registration, paying fees, etc.). This admission, however, is contingent upon receipt of a copy of your diploma from Y University. Until official documentation is received by the Graduate School, you will only be permitted to enroll for your first semester of graduate coursework. Admission for graduate studies is valid for one year. Thus, you are provided the option of deferring your admission to a later semester within the 1-year time frame. The regulations, requirements, and deadlines governing graduate programs at The University of Akron may be obtained in the Graduate Bulletin. This information, along with registration, tuition & fee deadlines, etc., may be found at
    http://www.uakron.edu/gradsch
    . Likewise, a Checklist for New Graduate Students may be found at this website under "Prospective Students." I hope that you will find your graduate studies challenging and valuable. Congratulations and welcome to The University of Akron!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2f نمایش پست ها
    دوستان من ایمیل زیر را دربافت کردم ولی هیچ حرفی از فاند نیست به نظر تون چی کار کنم؟
    Dear Masoud: I am pleased to inform you that you have been granted FULL ADMISSION to the Doctoral Program in Biomedical Engineering for the 2014 Fall Semester. Dr. X has been assigned as your graduate adviser. This decision is a thorough evaluation of your application and credentials by the academic department and the Graduate School. Note: Your student identification number has been included in this letter. Please retain this information and have it readily available when performing University functions (i.e. registration, paying fees, etc.). This admission, however, is contingent upon receipt of a copy of your diploma from Y University. Until official documentation is received by the Graduate School, you will only be permitted to enroll for your first semester of graduate coursework. Admission for graduate studies is valid for one year. Thus, you are provided the option of deferring your admission to a later semester within the 1-year time frame. The regulations, requirements, and deadlines governing graduate programs at The University of Akron may be obtained in the Graduate Bulletin. This information, along with registration, tuition & fee deadlines, etc., may be found at
    http://www.uakron.edu/gradsch
    . Likewise, a Checklist for New Graduate Students may be found at this website under "Prospective Students." I hope that you will find your graduate studies challenging and valuable. Congratulations and welcome to The University of Akron!

سلام
    هر چه سريعتر با Dr,X تماس بگيريد. ايشون اگر فاند داشته باشند بايد شما رو ساپورت كنند. از طرف دانشگاه ظاهرا فعلا اين اطلاع پذيرش شماست. از خود اين شخص هم كه پذيرش رو اعلام كرده در مورد فيلوشيپ و TA سوال بپرسيد.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

من یکم برام جای تعجب هست چون فیلد این کسی که معرفی کردن اصلن به من نمی خوره و در واقع biochemical هستش من توی sop نوشته بودم که می خوام با فلان استاد کار کنم نمی دونم چرا اینو زدن به عنوان استاد راهنما، ممکن هست که ایشان موقتی باشه یا هر چیز دیگه ایی؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2f نمایش پست ها
    من یکم برام جای تعجب هست چون فیلد این کسی که معرفی کردن اصلن به من نمی خوره و در واقع biochemical هستش من توی sop نوشته بودم که می خوام با فلان استاد کار کنم نمی دونم چرا اینو زدن به عنوان استاد راهنما، ممکن هست که ایشان موقتی باشه یا هر چیز دیگه ایی؟
    سلام
    به نظر من جاي پرسيدن تو فاروم از خود ايشون بپرسيد بهتون پاسخ كامل و قابل استناد تري بدن.
    باهاشون تماس بگيريد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

دوستانی که اینجا مکانیک ادمیشن گرفتن بدون فاند... یه استادی به نام dann quinn فاند داره تو زمینه ارتعاشات و پیزوالکتریک انرژی هاروستینگ! مکاتبه کنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT

سلام دوستان
    لطفا یکی منو راهنمایی کنه
    من بعد از گرفتن ادمیشن از دانشگاه اکرون با یه استادی تماس گرفتم و ایشان ایمیل زیر را در تاریخ 24 فوریه برای من فرستاد
    Dear Masoud,

I will get back to you in detail in a few days.

Best regards,

ولی هنوز با من تماس نگرفتند. به نظرتون بهتره صبر کنم با به ایشان ایمیل بزنم ولی واقعا نمی دونم چی بنویسم لطفا یکی راهنمایی کنه
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

in a few days از نظر من یعنی زیر یک هفته. تصمیم با خودتونه. ولی با توجه به مشغله و سر به هوایی این اساتید پیگیری اغلب جواب بهتری داده.