صفحه 39 از 45 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    سلام
    یه استاد گفته پروپوزال بفرست. ظاهرا رزومه رو پسندیده. اما من مدرک رسمی و ریزنمره رسمی ندارم. میتونم اپلای کنم با مدارک غیر رسمی و بعدش بفرستم رسمی ها رو؟
    ممنون

سلام. آره شدنی هست مدارک و ریزنمره رسمی رو برای بعد از پذیرش یعنی ثبت نام میخوان فعلا با ریزنمره رسمی امکان اپلای هست.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم این سوال هم پاسخ بدید.
    من قدری راجع به تاریخهای دانشگاهها گیج شدم. مثلا نگاه میکردم برای UTS نوشته graduate research students شروع ترمشون 1 Jan هست. آیا این بدین معنیه که باید حتما 1JAN اونجا باشیم یا اینکه میشه مثلا March اونجا بود و شروع کرد؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من برای این دانشگاه اپلای کردم بعد مدارک رو براشون پست کردم. بعد از دو روز یه ایمیلی برام رسیده (international research) که بایستی شما یه agent انتخاب کنی تا ما پرونده شما رو مورد بررسی قرار بدیم

Your application for admission for Higher Degree by Research is currently under consideration. For the University to proceed further, under the Simplified Student Visa Framework (SSVF) arrangements, the University is required to undertake Genuine Temporary Entrant (GTE) and Genuine Student (GS) checks for all applicants prior to admitting them to the University.

In order to be able to conduct these checks and proceed with your application, you are required to appoint an UTS Authorised Agent to handle your application. You can find a list of all UTS agents below;
    و در آخر هم این رو نوشته

Please note that UTS will not be able to process your application any further until you nominate an agent.

از دوستان کسی تجربه مشابه داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mec92 نمایش پست ها
    سلام
    من برای این دانشگاه اپلای کردم بعد مدارک رو براشون پست کردم. بعد از دو روز یه ایمیلی برام رسیده (international research) که بایستی شما یه agent انتخاب کنی تا ما پرونده شما رو مورد بررسی قرار بدیم

Your application for admission for Higher Degree by Research is currently under consideration. For the University to proceed further, under the Simplified Student Visa Framework (SSVF) arrangements, the University is required to undertake Genuine Temporary Entrant (GTE) and Genuine Student (GS) checks for all applicants prior to admitting them to the University.

In order to be able to conduct these checks and proceed with your application, you are required to appoint an UTS Authorised Agent to handle your application. You can find a list of all UTS agents below;
    و در آخر هم این رو نوشته

Please note that UTS will not be able to process your application any further until you nominate an agent.

از دوستان کسی تجربه مشابه داره؟
    دوست عزیز شما توی سایت دانشگاه بگرد اسامی agent ها رو زده به همراه آدرس و شماره تلفن که اغلب توی تهران هستن. یکی از این کارگزارها موسسه ایرسافام یا همون IDP هست که آزمون ایلتس هم برگزار میکنه.
    موفق باشی.

سلام دوستان من برای این دانشگاه اپلای کردم با استاد هم هماهنگ کردم ولی موقع اپلای هیچ پولی بابت سابمیت کردن از من نخواست در حالی که تو سایت دانشگاه نوشته 100 دلار باید پرداخت بشه. الان تکلیف چیه باید چیکار کنم؟ یه سوال دیگه اینکه مدارک رسمی من هنوز صادر نشده که به دانشگاه پست کنم میشه بهشون بگم 2 ماه صبر کنید بعد مدارک رسمی رو بدم یا ریز نمرات غیر رسمی که الان دارم رو قبول میکنن؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم برای هر دو مورد مکاتبه کنید. در مورد اول حتما یکبار دیگر سایت دانشگاه را بررسی کنید که مطمین شوید اپلیکیشن فی شامل تقاضای شما میشود بعد مکاتبه بفرمایید که ممکن است تقاضای شما اجرایی نشود و بی دلیل منتظر بمانید. در مورد دوم هم کاملا شرایط را توضیح دهید و بگویید که دنبال مدارک رسمی هستید و به شما گفته شده که ممکن است تا دو ماه طول بکشد. من حدس میزنم از شما نمرات غیر رسمی را موقتی بگیرند تا پروسه را شروع کنند بعد با نمرات رسمی جایگزین خواهند کرد.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiiiiiiiiirr نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای این دانشگاه اپلای کردم با استاد هم هماهنگ کردم ولی موقع اپلای هیچ پولی بابت سابمیت کردن از من نخواست در حالی که تو سایت دانشگاه نوشته 100 دلار باید پرداخت بشه. الان تکلیف چیه باید چیکار کنم؟ یه سوال دیگه اینکه مدارک رسمی من هنوز صادر نشده که به دانشگاه پست کنم میشه بهشون بگم 2 ماه صبر کنید بعد مدارک رسمی رو بدم یا ریز نمرات غیر رسمی که الان دارم رو قبول میکنن؟ ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام

من برای این دانشگاه اپلای کردم

از همون موقع اپلای نوشته بود اکثر اسکالرشیپ ها به ورودی پاییز تعلق میگیره و من به سوپروایزرم که گفتم گفت از جاهای دیگه میشه جورش کرد ولی خیلی رقابتی هست و هیچ گارانتی نداره.

الان وضعیت اپلیکیشن من این جوریه:

Application Progress : Pending GRS

Application Status: Unassessed

این Unassessed به چه معنا هست. به سوپروایزرم که گفتم گفت احتمالا وقتی آفر لتر دانشگاه رو بگیری می شه assessed !! حالا من شک دارم که این مساله ربطی به اسکالرشیب داره یا نه؟

دوستانی که تجربه اپلای واسه این دانشگاه رو دارن لطفا راهنمایی کنید.

ممنونم.

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه ویکتوریا و UTS پذیرش گرفتم. کسی هست کمکم کنه تو این انتخاب. رشته ویکتوریا master of business هست و UTS رشته master of data science and innovation. خب هزینه دانشگاه UTS سالی 9000 تا بیشتر هست و به من گفتن که هزینه زندگی در سیدنی خیلی بیشتر از ملبورنه. کسی می تونه راهنمایی کنه. ممنونم.

Junior Member

سلام بله هزینه زندگی در سیدنی خیلی بالاست اما رشته ای هم که در UTS قبول شدید از لحاظ موقعیت شغلی و بازار کار آینده خیلی بهتره. اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید UTS رو انتخاب کنید در غیر اینصورت ملبورن. چون سیدنی واقعا هزینه ها بالاست

سلام دوستان من اپلیکیشنمو سابمیت کردم لی هیچ ایمیلی از طرف دانشگاه به استادایی که رفرنس دادم نزدن ( منظورم همون recommendation letter هست). کسی میدونه باید چیکار کنم؟ خودم باید از استادا بگیرم بفرستم ؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)