صفحه 3 از 70 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست csq برای همسر

دوستان عزیز. من بعد از دریافت فایل نامبر فدرالم ازدواج کرده ام.من ویکی مربوط به این قسمت رو مطالعه کردم. ولی سه چیز رو متوجه نشدم. لطفا اگر دوستانی هستند که این مرحله رو طی کردند بهم جواب بدهند. ممنون می شوم.1. در ویکی مربوطه نوشته که متقاضی اصلی هم، باید اختلاف تعرفه جدید و تعرفه قدیم را پرداخت کند که این به نظرم عجیب آمد. آیا این موضوع صحت دارد؟. یعنی من که آن زمان حدود 400 دلار دادم و الان شده 750 تا. باید 350 تا دیگه پرداخت کنم؟2.آیا در فاصله ای که طول می کشد کبک سی اس کیو برای همسرم صادر کند من برای فدرال هم باید چیزی بفرستم؟3. بعد از اینکه کبک سی اس کیو برای همسرم صادر کرد، باید چی کار کنم؟ همان مراحل فدرال را از اول تکرار کنم و فایل نامبر جدید بگیرم؟ سر فایل نامبر قدیم فدرالم چه می آید؟باز هم متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sania نمایش پست ها
    دوستان عزیز. من بعد از دریافت فایل نامبر فدرالم ازدواج کرده ام.من ویکی مربوط به این قسمت رو مطالعه کردم. ولی سه چیز رو متوجه نشدم. لطفا اگر دوستانی هستند که این مرحله رو طی کردند بهم جواب بدهند. ممنون می شوم.1. در ویکی مربوطه نوشته که متقاضی اصلی هم، باید اختلاف تعرفه جدید و تعرفه قدیم را پرداخت کند که این به نظرم عجیب آمد. آیا این موضوع صحت دارد؟. یعنی من که آن زمان حدود 400 دلار دادم و الان شده 750 تا. باید 350 تا دیگه پرداخت کنم؟2.آیا در فاصله ای که طول می کشد کبک سی اس کیو برای همسرم صادر کند من برای فدرال هم باید چیزی بفرستم؟3. بعد از اینکه کبک سی اس کیو برای همسرم صادر کرد، باید چی کار کنم؟ همان مراحل فدرال را از اول تکرار کنم و فایل نامبر جدید بگیرم؟ سر فایل نامبر قدیم فدرالم چه می آید؟باز هم متشکرم
    شما بعد از گرفتن csq می بایست سوپیشینه مجدد برای جفتتون رو بگیرین البته اگه از زمان فایل فدرال زیاد گذشته باشه به همراه csq جدید خودتون (csq شما باید به کبک ارسال بشه تا 2 تا csq جدید برای هر کدام) با تاریخ به روز صادر بشه.
    بعد از صدور csqها شما می بایست به بخش فدرال نسخه immigration رو ارسال کنید به همراه سوپیشینه و همسر شما هم به فایل نامبر قدیمیه شما اضافه می شن، سر فایل نامبر قدیمی شما چیزی نمیاد و همچنان با فایل نامبر قدیمی و تارخ همان موقع همه چی براتون حساب میشه.
    مصاحبه کبک: فوریه 2010 فایل نامبر فدرال: 27 آپریل 2010 رشته: لیسانس کامپیوتر ، اضافه کردن همسر اواخر نوامبر 2011 ، مصاحبه دوم جون 2012
    دریافت آپدیت 17 جولای 2012 , دریافت آپدیت از پاریس 5 آپریل 2013 , رسیدن مدیکال به پاریس: 22 جولای 2013، پاس ریکوئست: 14 آگست 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangreen نمایش پست ها
    شما بعد از گرفتن csq می بایست سوپیشینه مجدد برای جفتتون رو بگیرین البته اگه از زمان فایل فدرال زیاد گذشته باشه به همراه csq جدید خودتون (csq شما باید به کبک ارسال بشه تا 2 تا csq جدید برای هر کدام) با تاریخ به روز صادر بشه.
    بعد از صدور csqها شما می بایست به بخش فدرال نسخه immigration رو ارسال کنید به همراه سوپیشینه و همسر شما هم به فایل نامبر قدیمیه شما اضافه می شن، سر فایل نامبر قدیمی شما چیزی نمیاد و همچنان با فایل نامبر قدیمی و تارخ همان موقع همه چی براتون حساب میشه.
    سلام دوست عزیز من نسخه اصلی csq را ارسال کردم برای فدرال.الان باید نسخه مربوط به خودمو ارسال کنم ؟برای ارسال مدارک احتیاج نامه فایل نامبر فدرال را ارسال کنم.احتیاج من دوباره ترجمه مدارک خودمو را ارسال کنم.مرسی

Junior Member

ببخشید منظور از اینکه CSQ رو بفرستیم فدرال منظور CIO یا ویزا آفیسه؟

سلام دوستان
    من اقامت دائم کانادا را دارم و در حال حاضر در کبک هستم، سوالی در مورد مراحل اقدام از طریق اسپانسرشیپ برای همسرم دارم. در حال حاضر فرمها را برای ارسال آماده کرده ام، می خواهم بدانم که آیا پس از ارسال فرمها، فرمها ابتدا در کبک بررسی شده و CSQ صادر میشود و بعد فدرال بررسی می کند ، و یا بالعکس یعنی ابتدا در فدرال بررسی شده و CSQ صادر می شود و بعد در کبک بررسی می شود.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی که بخواد بعد از گرفتن سی اس کیو و قبل از فرستادن مدارک فدرال ازدواج کنه بهتره که فرمهای فدرال خودش رو بفرسته و فایل نامبر فدرالشو زودتر بگیره و بعد ازدواج کنه و برای همسرش تقاضای سی اس کیو بکنه یا اینکه 2-3 هفته صبر کنه و مدارک و فرمهای فدرال رو به عنوان متقاضی متاهل بفرسته؟ کدوم حالت راحت تر و سریعتر و بی دردسرتر خواهد بود؟
    اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم هر چه زودتر راهنمایی کنه .

Junior Member

با سلام دوستان
    اینجانب نامزد خود بعد از مصاحبه و دریافت
    CSQ
    به پروسه خودم اضافه کرده و کلیه مدارک درخواستی کبک از من خواسته بود فرستادم
    رشته من و همسرم 12 امتیازی حالا بعد از مدت 3 ماه از پست مدارک همسرم
    کبک به من ایمیلی زده که متوجه منظورشون نشدم اگر لطف کنید مفهوم این ایمیل به اینجانب بگویید؟ اینجانب چند بار ایمیل مذکور را خوانده ام
    منظورشون از هزینه مطالعه چیست؟
    یا این که اینجانب مصاحبه مجدد دارم؟
    با تشکر
    در حال حاضر اینجانب چه اقدامی باید بکنم ؟؟
    Nous confirmons l’ajout de votre conjoint à votre dossier. Vous recevrez par la poste l’accusé de réception attestant de la perception des frais afférents à l’étude de votre « Demande de certificat de sélection » du Québec.

Vous recevrez un courrier de notre part dès qu’une décision sera prise. De plus, si vous avez déjà entrepris vos démarches auprès du Gouvernement du Canada, vous devez l’aviser de ce délai. Pour connaître le délai actuel entre la réception d’une demande et l’entrevue de sélection, nous vous invitons à consulter l’adresse suivante :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/immigrer-installer/travailleurs-permanents/demande-immigration-general/couts-projet/delais.html

Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec et vous prions de recevoir, Madame, l’assurance de nos meilleurs sentiments.

Junior Member

با سلام ما csq را نیمه مهر گرفتیم و الان داریم مدارک فدرال را آماده می کنیم و تا یک هفته دیگه مدارک رو می فرستیم اخر اذر ماه فرزندمون بدنیا می یاد بعد از تولد فرزندمون باید چه مدارکی رو برای کبک بفرستیم؟؟؟؟؟؟؟ و بعد از این که csq جدید اومد باید برای گرفتن فایل نامبر جدید فدرال چی کار کنیم و چه مدارکی رو بفرستیم ؟؟؟؟؟؟لطفا بهم جواب بدید حسابی قاطی کردم نمی دونم باید چی کار کنیم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser84 نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    اینجانب نامزد خود بعد از مصاحبه و دریافت
    CSQ
    به پروسه خودم اضافه کرده و کلیه مدارک درخواستی کبک از من خواسته بود فرستادم
    رشته من و همسرم 12 امتیازی حالا بعد از مدت 3 ماه از پست مدارک همسرم
    کبک به من ایمیلی زده که متوجه منظورشون نشدم اگر لطف کنید مفهوم این ایمیل به اینجانب بگویید؟ اینجانب چند بار ایمیل مذکور را خوانده ام
    منظورشون از هزینه مطالعه چیست؟
    یا این که اینجانب مصاحبه مجدد دارم؟
    با تشکر
    در حال حاضر اینجانب چه اقدامی باید بکنم ؟؟
    Nous confirmons l’ajout de votre conjoint à votre dossier. Vous recevrez par la poste l’accusé de réception attestant de la perception des frais afférents à l’étude de votre « Demande de certificat de sélection » du Québec.

Vous recevrez un courrier de notre part dès qu’une décision sera prise. De plus, si vous avez déjà entrepris vos démarches auprès du Gouvernement du Canada, vous devez l’aviser de ce délai. Pour connaître le délai actuel entre la réception d’une demande et l’entrevue de sélection, nous vous invitons à consulter l’adresse suivante :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/immigrer-installer/travailleurs-permanents/demande-immigration-general/couts-projet/delais.html

Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec et vous prions de recevoir, Madame, l’assurance de nos meilleurs sentiments.

سلام. این داره میگه که ما رسید دریافت کردن پولی رو که پرداخت کردید با پست براتون ارسال می کنیم.
    در پاراگراف دوم هم گفته که شما احتمالا به مصاحبه مجدد دعوت خواهید شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behpoor نمایش پست ها
    با سلام ما csq را نیمه مهر گرفتیم و الان داریم مدارک فدرال را آماده می کنیم و تا یک هفته دیگه مدارک رو می فرستیم اخر اذر ماه فرزندمون بدنیا می یاد بعد از تولد فرزندمون باید چه مدارکی رو برای کبک بفرستیم؟؟؟؟؟؟؟ و بعد از این که csq جدید اومد باید برای گرفتن فایل نامبر جدید فدرال چی کار کنیم و چه مدارکی رو بفرستیم ؟؟؟؟؟؟لطفا بهم جواب بدید حسابی قاطی کردم نمی دونم باید چی کار کنیم ممنون
    ویکی مربوطه را بخوانید:
    اضافه کردن همسر و یا فرزند به پرونده بعد از دریافت CSQ و فایل نامبر فدرال

پرکردن فرم A-0520-MA را هم فراموش نکنید. تا اونجایکه من می دونم باید CSQ خودتان و همسرتان را آن که نزد خودتان هست هم باید با مدارکی که در ویکی گفته ارسال کنید به قسمت کبک. تا برای همه تان جدید صادر کند.

بعد از اینکه کبک CSQ های جدید برای هر سه تان صادر کرد CSQ های جدید را که مربوط به immigration هست برای قسمت فدرال ارسال می کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)