صفحه 53 از 189 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1889

موضوع: راهنمايي براي پركردن Online Application Form

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط shardiali نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم اگه راهنماییم کنین ..... من برای ترم پاییز 2011 دانشگاههای آمریکا و کانادا اقدام کردم ولی بدلیل نامعلومی!! تاریخ تولدم رو 7 روز اشتباه زدم یعنی جای 21 سپتامبر زدم 14 سپتامبر ، و چون همشونو سابمیت کردم الان نمیتونم عوضشون کنم...حالا نمیدونم به همشون ایمیل بدم یا صبر کنم ببینم کدومشون بهم ادمیشن میده بعد با اون مکاتبه کنم..میشه راهنمایی کنین بگین این اصلا چقدر مهمه و چی کار باید بکنم؟!
    بازم ممنون
    ببینید هرگونه تفاوت اصلاعات بین اون چیزهایی که شما اونجا وارد کردید با اصلاعات گذرنامه تون میتونه مشکلات اساسی توی صدور ویزا براتون ایجاد کنه... پس بهتره این رو بهشون اصلاع بدید... حالا میتونید الان این کار رو بکنید یا بعد از گرفتن ادمیشن.... شاید کیس دوم گزینه بهتری باشه چون الان سرشون خیلی شلوغه و بعضی دانشگاه ها قسمت گرجویت شون اصلا تلفن یا ایمیل رو جواب نمیدن....
    فقط یه سئوال این تاریخ توی امتحان جی ار ای و تافل درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    دانشگاه میسوری آمریکاست.
    الان که گفتید شک کردم.
    اینا ددلاینشون تا 1 فوریه هست ولی استاده به من گفت تا 15 ژانویه ثبت نام کن واسه کسایی فاند می خوان تا اون موقع زمان هست.
    منم ان لاین ثبت نام کردم و حتی ریکام ها هم آن لاین بود.
    حالا نمی دونم یعنی باید وای سم اگه اونا Ok دادن بعدش اصل مدارک رو بفرستم؟
    درباره اون چیزی که استاده گفته بعضی ها اینطوری میگن و میخوان زودتر مطمئن بشن که شما اپلای کردی... من هم یه دانشگاهی که اپلای کردم ددلاین 1 فبریه بود اما به من استاد مربوطه گفت تا قبل از 8 ژانویه بفرست.... اصلا مدارک رو هم بعضی دانشگاه ها میخوان بعضی ها هم با اسکن شده بررسی میکنن و بعد اگر بخوان شما رو ادمیت بکنن میگن اصلش رو بفرست.... اما این دانشگاه با دانشگاه متفاوت است.... شما بهتره یکبار دیگه سایت دپارتمان و گرجویت اسکول رو دقیق بخونی.... من مطمئن هستم جواب سئوالت اونجا هست.

Senior Member sara123 آواتار ها

فوري: برا محاسبه معدل رشته مکانيک کدوم يکي از درسهاي زير را بايد حساب کرد؟
    نقشه کشي صنعتي، روش هاي عددي، مباني برق، مقاومت مصالح، زبان تخصصي، رياضي مهندسي، مديريت و اقتصاد صنعتي، پروژه، کارآموزي
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    فوري: برا محاسبه معدل رشته مکانيک کدوم يکي از درسهاي زير را بايد حساب کرد؟
    نقشه کشي صنعتي، روش هاي عددي، مباني برق، مقاومت مصالح، زبان تخصصي، رياضي مهندسي، مديريت و اقتصاد صنعتي، پروژه، کارآموزي
    پیشنهاد میکنم انجمن " کارنامه و مدارک تحصیلی " رو یک نگاهی بندازید مخصوصا این تاپیک

اما به طور عام معدل مکانیک شما همون عدد زیبایی هست که در کارنامه شما ذکر شده شامل اندیشه 1 و اندیشه 2 و ... .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم انجمن " کارنامه و مدارک تحصیلی " رو یک نگاهی بندازید مخصوصا این تاپیک

اما به طور عام معدل مکانیک شما همون عدد زیبایی هست که در کارنامه شما ذکر شده شامل اندیشه 1 و اندیشه 2 و ... .
    اون تاپیک واسه تبدیل مقیاس هست.
    معدل overal با حساب اندیشه و ... میشه معدل major فقط دروس مکانیک هست که نمی دونم این درسها شاملش میشه یا نه؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

اون تاپیک واسه تبدیل مقیاس هست.
    معدل overal با حساب اندیشه و ... میشه معدل major فقط دروس مکانیک هست که نمی دونم این درسها شاملش میشه یا نه؟
    خیر دوست خوبم ؛

معدل Major همون معدل کل شماست . در کشورهایی که Major و Minor دارند ، طور دیگه ای محاسبه میشه . اما در ایران منظور از معدل Major همون معدل کل هست .

همین چند صفحه ی پیش در این مورد بچه ها توضیحات مفصلی داده بودند . خودتون هم همین سوال رو پرسیده بودین که اینجا

پ.ن: بعضی از دانشگاه ها اما توی فرمشون مینوسیند علاوه بر معدل کل ، معدل 2 سال آخر که اونجا رو میشه حالا یکاریش کرد .
    ویرایش توسط Radian : January 25th, 2011 در ساعت 09:05 AM
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

ممنون رادیان عزیز
    اما من از خودشون پرسیدم گفتن درسهایی که فقط به مکانیک ربط داره. اینجوری جواب دادن:

Those classes that were only within your major are the major GPA courses. In the US we are required to take two years of certification courses that are a part of our GPA but not the major GPA or our area of study. Anything related to Mechanical Engineering is your major GPA.l

حالا دارم از روی کاتالوگ بعضی دانشگاهها پیدا میکنم که چه درسهایی را حساب میکنن. مثلا UCR فایل زیر را داده. شماره درسهای موجود در این فایل را واسه مکانیک در فایل pdf هست. در مورد اون پست هم باید بگم علی رغم اینکه من روحیه همکاری دوستان واسه جواب به سوالهای بقیه را تحسین میکنم اما متاسفانه بعضی از دوستان در کمال اعتماد به نفس اطلاعات غلط در جواب سوالات بچه ها میدن. من شخصا با یه مشکل بزرگ اما حل شدنی در اثر این اطلاعات مواجه شدم که برام خیلی استرس و دردسر درست کرد.
    استرس نداشته باشین دوست خوبم . اون فرم های Preliminary در حد رزومه و اینها مهم هستند . اصلا شما معدل رو خالی بزارین ( نزارین البته یک فرض بود ) ،

من خودم برای 14 تا دانشگاه آمریکا اقدام کردم و همه رو Major GPA معدل کلم رو گزاشتم . ( برای عدم استرس عرض میکنم خدمتتون ) .

در نهایت Transcript شما رو به دقت بررسی خواهند کرد و حالا یک عدد درج کردن هیچ ایرادی به اپلیکشن شما وارد نخواهد کرد .

این فرمایش شما هم کاملا صحیحه ، اما در نظر داشته باشین ، که شما بشینین یک سری دروس رو تبدیل کنین ، آیا اینها مد نظرشون باشه ، آیا نباشه ، بعد همه ی این موارد رو بزارین کنار اینکه واقعا اون

عدد براشون مهم باشه ! شما رو در مزان اتهام قرار میده که اطلاعات غلط دادید . حالا شما چجوری میخواید ثابت کنید که بابا من یک فایل از فلان دانشگاه گرفتم گفته این درس اون درسه !

وقتی معدل کل رو بزارین حد اقل خیالتون راحت خواهد بود .

موفق باشید و ممنون بابت اطلاعاتتون .

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام
    من یه جا لازم دارم این 3 تا معدل رو وارد کنم

undergraduate gpa
    junior-senior gpa
    graduate gpa

اولی که مال لیسانس هست دیگه؟
    دومی یعنی چی ؟

سومی هم که مال ارشد هست که من لیسانس هستم و ندارم

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

undergraduate gpa
    junior-senior gpa
    graduate gpa

دومی یعنی چی ؟

junior-senior gpa : فکر کنم منظورش معدل دوسال آخر لیسانس باشه.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

undergraduate gpa
    junior-senior gpa
    graduate gpa

دومی یعنی چی ؟

مطمئن نيستم اما شايد اين لينک کمکت کنه، با مثال توضيح داده:
    junior/senior average

• If your degree is from a U.S. institution: Use the last 60 semester hours or last 90 quarter hours prior to receiving your bachelor's degree to compute your Junior/Senior Average. If you attended more than one institution, include course work from all institutions.
    • If you have more than one U.S. bachelor's degree, use the credit hours from your first degree only to calculate your Junior/Senior Average.
    • If your degree is not from an institution in the United States: Use the last two years of undergraduate course work to compute your Junior/Senior Average.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)