صفحه 233 از 295 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    دوستان من نمره ی تافلم رو برای 4 تا دانشگاه که میشد ریپورت کردم حدود دو ماه پیش

الان برای یکیش مدارکم رو فرستادم میگه نمرتون نرسیده دستمون .
    من دانشجوی مهندسی هستم بعد از اینکه کد رو وارد کردم زدم Grad school , Any departments that not listed

درست فرستادم ؟

توی FAQ دانشگاه نوشته بعد که کد زدین اگر دپارتمن خواست 00 بزنید . ولی اونجا که شماره نداشت تو سایت تافل ؟

اگر به دپارتمن اشتباه رفته باشه قابل پیگیریه ؟
    شما بايد همون زمان كه ريپورت كردي تا رسيدن نمره به دپارتمان همراهيش ميكرديد نه اينكه امروز پيگير باشيد. دپارتمان شما ليست نشده بود ؟ اگر نشده بود شما درست زديد. با گرجوايت تماس بگيريد و عكس صفحه ي پروفايل تافلتون و كه تاريخ ارسال رو با اسم دانشگاه و كدش زده براشون بفرستيد و بگيد طبق اين مدرك نمره ي من بايد اونجا باشه.ببينيد چي ميگن بهتون.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    شما بايد همون زمان كه ريپورت كردي تا رسيدن نمره به دپارتمان همراهيش ميكرديد نه اينكه امروز پيگير باشيد. دپارتمان شما ليست نشده بود ؟ اگر نشده بود شما درست زديد. با گرجوايت تماس بگيريد و عكس صفحه ي پروفايل تافلتون و كه تاريخ ارسال رو با اسم دانشگاه و كدش زده براشون بفرستيد و بگيد طبق اين مدرك نمره ي من بايد اونجا باشه.ببينيد چي ميگن بهتون.
    شادزي
    من اون چهار تا که مجانی بود رو همین جوری چهار تا دانشگاه که فکر میکردم شانس دارم فرستادم و فکر میکردم میره داخله دیتا بیسشون و هر وقت خواستم اپلای کنم چک میکنن که ظاهرا اشتباه کردم

و اسم دپارتمن بوده ولی من اشتباه کردم و اشتباه فرستادم و اینها اصلا نیمخواستن من بفرسم به دپارتمن باید میفرستادم undergrad ظاهرا , الان میتونن نمره ی من رو پیدا کنن اگر جای دیگه از دانشگاه باشه ؟

و اینکه من یه اشتباهی توی نوشتن اسمم هم کردم یعنی Shahin رو نوشتم SHahin ممکنه مشکل از اینجا باشه و نتونن من رو پیدا کنن ؟(ماشالا توی یه ثبت نام و ارسال نمره چه قدر اشتباه کردم)

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    من اون چهار تا که مجانی بود رو همین جوری چهار تا دانشگاه که فکر میکردم شانس دارم فرستادم و فکر میکردم میره داخله دیتا بیسشون و هر وقت خواستم اپلای کنم چک میکنن که ظاهرا اشتباه کردم

و اسم دپارتمن بوده ولی من اشتباه کردم و اشتباه فرستادم و اینها اصلا نیمخواستن من بفرسم به دپارتمن باید میفرستادم undergrad ظاهرا , الان میتونن نمره ی من رو پیدا کنن اگر جای دیگه از دانشگاه باشه ؟

و اینکه من یه اشتباهی توی نوشتن اسمم هم کردم یعنی Shahin رو نوشتم SHahin ممکنه مشکل از اینجا باشه و نتونن من رو پیدا کنن ؟(ماشالا توی یه ثبت نام و ارسال نمره چه قدر اشتباه کردم)
    در مورد اشتباه دومتون، من هم Amir Hossein رو سر هم نوشتم،
    اما در بیشتر دانشگاها غیر از اسم Legal اسم دیگر شما رو (حتی چند مورد) میخواد و در نتیجه تو این فرم های اینترنتی اگر اسپل های دیگرو وارد کرده باشین، هیچ مشکلی پیش نمیاد. من الان تک تک ریپورت هام داره دلیور میشه. اگر نشد، باید ایمیل بزنین که براتون manual ای این کارو انجام بدن.
    الانم که تعطیلاته و فعلا خبری نیست.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

دوستان، یه دانشگاهی که می خوام اپلای کنم واسه ریپورت تافل(همچنین ریپورت GRE) این رو نوشته:

NOTE: We will accept copies of your scores for evaluation purposes, but an official copy wil l be required before you enroll.

من ریپورت کاغذی رو که ETS قرار بود برام بفرسته رو دریافت نکردم. حالا من چیو میتونم کپی کنم و واسه این دانشگاه بفرستم؟ خود پروفایل رو میشه پرینت گرفت،قبول میکنن؟ (واسه GRE هم همین جریانه. اون رو هم میشه پرینت پروفایل رو فرستاد؟)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    دوستان، یه دانشگاهی که می خوام اپلای کنم واسه ریپورت تافل(همچنین ریپورت GRE) این رو نوشته:

NOTE: We will accept copies of your scores for evaluation purposes, but an official copy wil l be required before you enroll.

من ریپورت کاغذی رو که ETS قرار بود برام بفرسته رو دریافت نکردم. حالا من چیو میتونم کپی کنم و واسه این دانشگاه بفرستم؟ خود پروفایل رو میشه پرینت گرفت،قبول میکنن؟ (واسه GRE هم همین جریانه. اون رو هم میشه پرینت پروفایل رو فرستاد؟)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سلام

من پاسختون رو دادم. اصولا فايل كارنامه. اگر دستتون نرسيده با دانشگاه تماس بگيريد و اونها ميگن كه عكس از پروفايل قبول مي كنند يا خير. خودم بعيد ميدونم بپذيرند
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلاو دوستان
    من جمعه 20 دسامبر آزمون دادم. احتمال داره که نمره رو این هفته ندن و بعد از تعطیلاتشون بدن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_erad نمایش پست ها
    سلاو دوستان
    من جمعه 20 دسامبر آزمون دادم. احتمال داره که نمره رو این هفته ندن و بعد از تعطیلاتشون بدن؟؟
    بله احتمالش خیلی هم زیاده. یکی از دوستان من هم ۱۴ دسامبر امتحان داد که چند روز با تاخیر دیروز اومد نمرش. همه چیز با تاخیر بیشتری انجام میشه و تا دوم ژانویه کلا همه حا نیمه تعطیله. سفارشات من از آمازون همیشه دو روزه میرسید الان بعد دو روز هنوز ارسال نشده!
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Junior Member

سلام
    من قبل از امتحان، كد ٤ تا دانشگاه رو وارد كردم و همه چيز روبراه بود، ليست دانشگاه ها هم توي order بود
    اما از وقتي امتحان دادم ديگه اون ليست نيست! دليلش چي ميتونه باشه ؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

سلام. یه سوال دارم که میدونم ممکنه پرسیده شده باشه ولی پیداش نکردم.
    آیا میشه برای دانشگاه ها نمره تافل و gre رو نفرستاد و فقط اپلیکیشن رو پر کرد و بعد از اینکه جواب پذیرش اومد براشون فرستاد؟ خیلی گرون در میاد هر ریپرت. من از اینجا dhl میکنم 3 روزه میرسه آمریکا با 50 هزار تومن. ولی برای هر ریپرت ets باید 18 و 25 دلار بدم که اونم 10 روزه میرسه تازه از داخل خود آمریکا. خیلی گرون میگیرن. پول زوره.
    تا حالا هر دانشگاهی دیدم توش نوشته که ریپرت رو از ets میخان. کسی میدونه اگه تا قبل از پذیرش براشون ارسال نشه چی میشه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aahmad نمایش پست ها
    سلام. یه سوال دارم که میدونم ممکنه پرسیده شده باشه ولی پیداش نکردم.
    آیا میشه برای دانشگاه ها نمره تافل و gre رو نفرستاد و فقط اپلیکیشن رو پر کرد و بعد از اینکه جواب پذیرش اومد براشون فرستاد؟ خیلی گرون در میاد هر ریپرت. من از اینجا dhl میکنم 3 روزه میرسه آمریکا با 50 هزار تومن. ولی برای هر ریپرت ets باید 18 و 25 دلار بدم که اونم 10 روزه میرسه تازه از داخل خود آمریکا. خیلی گرون میگیرن. پول زوره.
    تا حالا هر دانشگاهی دیدم توش نوشته که ریپرت رو از ets میخان. کسی میدونه اگه تا قبل از پذیرش براشون ارسال نشه چی میشه؟

سلام
    خير. بعد از پذيرش نمره ي شما به چه درد اونا ميخوره؟قراره از روي نمره به شما پذيرش بدن. هيچي نميشه مدارك شما نقص مدرك ميخوره و اصلا بررسي نميشه و كل هزينه ها كه كرديد با هم سوخت ميشه.
    فقط ميتونيد از طريق ايميل ازشون بپرسيد كه اسكن كارنامه يا عكس از پروفايلتون قبول ميكنند تا بعد از پذيرش قطعي براشون از طريق ETS بفرستيد يا خير. برخي دانشگاه ها مانند ميزوري همچين قانوني دارند.

شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)