صفحه 241 از 295 نخستنخست ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

نقل قول نوشته اصلی توسط Phontom_Lord نمایش پست ها
    ببخشید ولی چون ددلاینم داره میگذره شدیداً استرس گرفتم. جواب سوال قبلم رو گرفتم، حدود 20 روز میشه.
    حالا سوال دیگه دارم. من الان برا یکی از دانشگاه هام order دادم و 18 دلار رو پرداخت کردم و سفارشم ثبت شد. خودشون بعد 7 - 10 رو ارسال میکنن یا باید کار دیگه ای انجام بدم؟!!! و این کلمه ی in process رو کجا باید چک کنم؟ مرسی.
    سلام
    شما نیاز نیست کار دیگه ای بکنید. پس از 7-10 روز ریپورت به دانشگاه میرسه (اگه توی امریکا باشه). برید توی view orders اونجا تمام ریپورت ها دیده میشه.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    communication engineering

سلام
    برای ارسال نمرات تافل به دانشگاههای آلمان میخواستم ببینم باید مستقیما از طریق ETS ارسال شود؟
    و اگه در یک دانشگاه دو رشته اقدام کنیم ، یک ریپورت محسوب می شود؟
    من میخوام دو سه ماه دیگه تافل بدم ؛ اما اصلا مطمئن نیستم کدوم دانشگاه ها باید بفرستم
    بعدا میشه عوض کرد؟
    نمیشه کارنامه کاغذی که بعدا میاد کپیش رو ارسال کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط astute نمایش پست ها
    سلام
    برای ارسال نمرات تافل به دانشگاههای آلمان میخواستم ببینم باید مستقیما از طریق ETS ارسال شود؟
    و اگه در یک دانشگاه دو رشته اقدام کنیم ، یک ریپورت محسوب می شود؟
    من میخوام دو سه ماه دیگه تافل بدم ؛ اما اصلا مطمئن نیستم کدوم دانشگاه ها باید بفرستم
    بعدا میشه عوض کرد؟
    نمیشه کارنامه کاغذی که بعدا میاد کپیش رو ارسال کرد؟
    در رابطه با ریپورت نمره به صورت Official یا Hard copy میتونید از وبسایت دانشگاهی که مورد نظرتون هست متوجه بشید که کدوم روش رو از شما قبول میکنن.شما قبل از امتحان که میتونید به صورت مجانی به 4تا دانشگاه نمرتون رو ریپورت کنید و بعد از امتحان هم به صورت رسمی میتونید نمرتون رو به n دانشگاه بفرستید(از طریق ETS و رسمی) ولی باید هزینش رو بدید. بهتره اول از همه ، از دانشگاه هایی که قراره اپلای کنید بپرسید که کپی و اسکن نمره رو قبول میکنن یا حتما باید اصل اون نمره از ETS ریپورت بشه.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software, tehran

سلام دوستان. ریپورت کاغذی بعد از چند روز حدودن میرسه؟ و آیا اگر یک نسخه دوم ریپورت کاغذی رو به آدرس دیگه ای بخوام سفارش بدم چه کاری باید بکنم؟ مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anaiit نمایش پست ها
    سلام دوستان. ریپورت کاغذی بعد از چند روز حدودن میرسه؟ و آیا اگر یک نسخه دوم ریپورت کاغذی رو به آدرس دیگه ای بخوام سفارش بدم چه کاری باید بکنم؟ مرسی
    سلام

1- حدودا 30 تا 40 روز...
    2- همچین درخواستی تا به حال اینجا مطرح نشده... ولی بعید هست چنین امکانی وجود داشته باشه.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software, tehran

ممنون
    ظاهرن باید ابتدا آدرس خودمون رو در قسمت تنظیمات حساب کاربری تغییر بدیم. دیگه گزارش های درخواستی جدید به آدرس جدید ship میشه. همین الان اینکارو کردم.

سلام دوستان
    من 4 تا دانشگاه قبل از امتحان انتخاب کردم و لی الان که تو پروفایلمو نگاه میکنم هیچی در مورد اون دانشگاههایی که انتخاب کردم وجود نداره. انگار که من اصلا چیزی انتخاب نکرده بودم. یه عکس از پروفایلم پیوست کردم. میخواستم بدونم دارم اشتباه میکنم یا نه (لطفا عکس رو زوم کنید)؟
    با سپاس
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg t.jpg (1.78 مگابایت, 28 views)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

دوستان من امروز تافل دادم اما یک مشکلی‌ پیش اومد. تاریخ تولدم یک عددش اشتباه بود. مثلا روز تولدم به جای اینکه ۱۵ باشه ۲۵ بود اما ماه و سالش درست بود. اشکال به خاطره این بود که خودم وقتی‌ اونلاین ثبت‌نام می‌کردم اشتباه تاریخ وارد کرده بودم و متوجه نشدم. حالا به نظرتون باید چیکار کنم. مسول مرکز امتحان گفت هم می‌تونیم گزارش کنیم و هم نکنیم. اما اگر بکنیم احتمال زیاد نمر‌ت کنسل می‌شه و اصلا کارنامه‌ای برام صادر نمی‌شه. اما اگر گزارش نکنیم توی کارنامت تاریخ تولدت به تاریخ اشتباه هست.
    حالا به نظرتون خودم با ETS تماس بگیرم و زنگ یا ایمیل بهشون بزنم و بهشون بگم یا نه.

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در خصوص ثبت نام آزمون iBT !(از قبيل پر شدن تاريخ آزمونها، راهكار

نقل قول نوشته اصلی توسط manmiram نمایش پست ها
    دوستان من امروز تافل دادم اما یک مشکلی‌ پیش اومد. تاریخ تولدم یک عددش اشتباه بود. مثلا روز تولدم به جای اینکه ۱۵ باشه ۲۵ بود اما ماه و سالش درست بود. اشکال به خاطره این بود که خودم وقتی‌ اونلاین ثبت‌نام می‌کردم اشتباه تاریخ وارد کرده بودم و متوجه نشدم. حالا به نظرتون باید چیکار کنم. مسول مرکز امتحان گفت هم می‌تونیم گزارش کنیم و هم نکنیم. اما اگر بکنیم احتمال زیاد نمر‌ت کنسل می‌شه و اصلا کارنامه‌ای برام صادر نمی‌شه. اما اگر گزارش نکنیم توی کارنامت تاریخ تولدت به تاریخ اشتباه هست.
    حالا به نظرتون خودم با ETS تماس بگیرم و زنگ یا ایمیل بهشون بزنم و بهشون بگم یا نه.
    سلام

تجربه ثابت کرده بهترین کار این هست که پیش از report نمرات با ETS در این باره مکاتبه کنید... اونا از شما اسکن پاسپورتتون رو درخواست می کنند و با گرفتن اون ان شاالله مشکل حل میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member

دوستان من يه سوال مبتدي دارم.شهريور امتحان تافل دارم ولي دي ميخوام اپلاي كنم.ميتونم 4 تا دانشگاه كه مد نظرم هست از الان انتخاب كنم نمره ام بره بعدا اپلاي كنم؟تو سيستم دانشگاه وقتي هيچ اسمي از من نيست نمره چه جوري ثبت ميشه؟وقت اپلاي انطباق ميدن يعني؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)