صفحه 249 از 295 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 2943

موضوع: موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

سلام دوستان من دارم برای فال 2015 اپلای می کنم
    تافل امتحان دادم 13 جولای 2013 نمرم شده 101
    حالا با توجه به اینکه تو جولای 2015 اکسپار می شه تافلم آیا باید دوباره تافل بدم؟!
    اگه باید دوباره تافل بدم من چه خاکی باید تو سرم کنم که تا جانویه جای خالی نیست.
    بد بخت شدم نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mazi_emin3m نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارم برای فال 2015 اپلای می کنم
    تافل امتحان دادم 13 جولای 2013 نمرم شده 101
    حالا با توجه به اینکه تو جولای 2015 اکسپار می شه تافلم آیا باید دوباره تافل بدم؟!
    اگه باید دوباره تافل بدم من چه خاکی باید تو سرم کنم که تا جانویه جای خالی نیست.
    بد بخت شدم نه ؟
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که میدونم تا زمانیکه اجازه‌ی report داشته باشین و قبل از ددلاین به دست دپارتمان برسه مشکلی نیست. بعد از انقضا، شما قادر به ارسال نمره به دانشگاها نخواهید بود.
    حتما به Graduate coordinator تماس بگیرین و یکبار دیگه این موضوع رو چک کنین. اما همانطور که گفتم بعیده مشکلی ایجاد بشه، خصوصا که تا زمانیکه انقضا بشه، شما حتما کارای سفارت و ... رو هم انجام دادین.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : موضوع ویژه ریپورت نمرات تافل (TOEFL Report)

سلام
    من دو ساله پیش یه آرمون دادم که بعد از مدتی نتیجه کاغذیش اومد اما نمی دونم چه قدر بود (خیلی بعد از نتیجه آنلاین).... حالا امسال 18 اکتبر امتحان دادم ..یک ماه شده.. ممکنه اصلا نیاد؟

یعد اینکه دانشگاه ها میگن ما ریپورت رسمی میخوایم ار خود ets....میشه برای شروع اپلیکیشن فعلا یه اسکن یا عکس از همون صفحه view scores تو پروفایلمون بفرسیم یا آپلود کنیم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SlasheRing نمایش پست ها
    سلام
    من دو ساله پیش یه آرمون دادم که بعد از مدتی نتیجه کاغذیش اومد اما نمی دونم چه قدر بود (خیلی بعد از نتیجه آنلاین).... حالا امسال 18 اکتبر امتحان دادم ..یک ماه شده.. ممکنه اصلا نیاد؟

یعد اینکه دانشگاه ها میگن ما ریپورت رسمی میخوایم ار خود ets....میشه برای شروع اپلیکیشن فعلا یه اسکن یا عکس از همون صفحه view scores تو پروفایلمون بفرسیم یا آپلود کنیم؟
    سلام

روی دریافت کارنامه کاغذی زیاد حساب نکنید...
    در مورد سوال دومتون حتی اگه غیررسمی هم قبول کنند برای confirmation نهایی پذیرش، ریپورت رسمی لازم هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ریپورت اینترنتی بهترین و مطمئن ترین روش هست...

سلام دوستان... خواهشا جواب بدید...
    من 2 هفته قبل یه تافل دادم نمره ام خوب نشده یه تافل دیگه واسه ژانویه میخوام بنویسم. سوالم اینه اگه بخوام از اون 4 تا ریپورت رایگانم استفاده کنم, آیا امکان اینکه موقع ثبت نام تافل انتخاب کنم که فقط نمره ی آخریم (نمره تافلی که ژانویه خواهم داد) ریپورت بشه فقط, وجود داره یا نه همه نمره ها برای اون تا دانشگاه رایکان ارسال میشه.؟؟؟ آیا موقع ثبت نام تافل که میخوام اون 4 تا دانشگاه رو برای ریپورت رایگان نمرم انتخاب کنم, این امکان هست که بگم فقط نمره آخر ربیپورت شه؟؟؟ آیا توصیه میکنید که یه اکونت دیگه بسازم ؟؟ اصلا میشه یه اکونت دیگه با همین نام ولی یه ادرس ایمیل دیگه ساخت؟؟

خیلی خیلی ممنون میشم پاسخ بدید
    پیشاپیش سپاسگزارم ))

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط StanleyKubrick نمایش پست ها
    سلام دوستان... خواهشا جواب بدید...
    من 2 هفته قبل یه تافل دادم نمره ام خوب نشده یه تافل دیگه واسه ژانویه میخوام بنویسم. سوالم اینه اگه بخوام از اون 4 تا ریپورت رایگانم استفاده کنم, آیا امکان اینکه موقع ثبت نام تافل انتخاب کنم که فقط نمره ی آخریم (نمره تافلی که ژانویه خواهم داد) ریپورت بشه فقط, وجود داره یا نه همه نمره ها برای اون تا دانشگاه رایکان ارسال میشه.؟؟؟ آیا موقع ثبت نام تافل که میخوام اون 4 تا دانشگاه رو برای ریپورت رایگان نمرم انتخاب کنم, این امکان هست که بگم فقط نمره آخر ربیپورت شه؟؟؟ آیا توصیه میکنید که یه اکونت دیگه بسازم ؟؟ اصلا میشه یه اکونت دیگه با همین نام ولی یه ادرس ایمیل دیگه ساخت؟؟

خیلی خیلی ممنون میشم پاسخ بدید
    پیشاپیش سپاسگزارم ))
    سلام

1- همه نمرات ریپورت خواهند شد... منتها دانشگاه ها همیشه آخرین نمره رو به حساب میارن... نمره پایین آزمون قبلی تون مهم نیست... مهم این هست که در آزمون دوم چقدر پیشرفت داشتین...
    2- با توجه به اینکه ETS در قبال ساخت اکانت مجدد هشدار داده، اگر مشخصات خودتون رو مشابه اکانت قبلی بنویسید ممکن هست متوجه بشن... ولی از اینجا به بعدش رو تجربه نداشتیم...
    ترجیحا با اکانت اولیه خودتون به کار ادامه بدید

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member pedramab آواتار ها

سلام دوستان من سه تا سوال داشتم
    1- من موقع ثبت نام اون 4 تا موسسه یا دانشگاه رو برای ریپورت انتخاب نکردم ؟ وقتی هم می خوام انتخاب کنم هر کدوم 18 دلار هزینه می خواد. با توجه به اینکه یه هفته مونده به امتحانم ویشه باز از free report استفاده کرد؟
    2- من میخوام مدارکمو به uni-assist برای پذیرش آلمان ارسال کنم ولی هنوز مدارکم آماده نیستن و نمره تافلم زودتر از اونا میرسه اونجا. سوالم اینه وقتی نمره من به uni-assist ریپورت بشه جایی ذخیره میشه ؟ یا به درد نمیخوره؟
    3- نمیشه ریپورت کاغذی بگیریم انو بفرستیم دانشگاه هایی که می خوایم ؟
    با تشکر

Senior Member

سلام دوستان
    من ویکی و تعدادی از صفحات قبلی این تاپیک رو خوندم ولی متاسفانه نتونستم پاسخ شفاف و روشنی به سوالم پیدا کنم، ممنون میشم که دوستان با تجربه پاسخگوی من باشند.
    من قصد اپلای برای چند دانشگاه در آمریکا و کانادا دارم که ددلاینشون اول ژانویه است، از طرفی به خاطر مسائلی هنوز نمیتونه اپلیکشن فرم رو پر کنم(مشکلات توصیه نامه و غیره). احتمالا یک هفته مونده به ددلاین اپلیکشن فرم رو پر کنم.
    در اینجا در پاسخ یکی از عزیزان گفته شده که ریپورت نمرات ممکنه تا 17 روز هم طول بکشه، بنابراین به صورت منطقی من حداقل 17 روز مونده به ددلاین باید نمرات رو ریپورت کنم.
    حالا سوال من اینه که ارسال نمرات پیش از پر کردن اپلیکشن فرم، آیا مشکل ساز نیست؟
    البته حدس خودم این هست که با توجه به اینکه همینجوریش قبل از امتحان، امکان 4 ریپورت رایگان هست، و .... پس احتمالا لزومی به اینکه رسیدن نمرات بعد از پر کردن اپلیکشن فروم باشه نیست، باز هم ممنون میشم دوستان تجربه خودشون رو در اختیار من بذارن. (البته این سوال در مورد نمره جی آر ای هم برام بود که با توجه به قوانین فروم نمی تونم سوال تکراری در جای دیگری از فروم بپرسم.)
    با سپاس

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویکی و تعدادی از صفحات قبلی این تاپیک رو خوندم ولی متاسفانه نتونستم پاسخ شفاف و روشنی به سوالم پیدا کنم، ممنون میشم که دوستان با تجربه پاسخگوی من باشند.
    من قصد اپلای برای چند دانشگاه در آمریکا و کانادا دارم که ددلاینشون اول ژانویه است، از طرفی به خاطر مسائلی هنوز نمیتونه اپلیکشن فرم رو پر کنم(مشکلات توصیه نامه و غیره). احتمالا یک هفته مونده به ددلاین اپلیکشن فرم رو پر کنم.
    در اینجا در پاسخ یکی از عزیزان گفته شده که ریپورت نمرات ممکنه تا 17 روز هم طول بکشه، بنابراین به صورت منطقی من حداقل 17 روز مونده به ددلاین باید نمرات رو ریپورت کنم.
    حالا سوال من اینه که ارسال نمرات پیش از پر کردن اپلیکشن فرم، آیا مشکل ساز نیست؟
    البته حدس خودم این هست که با توجه به اینکه همینجوریش قبل از امتحان، امکان 4 ریپورت رایگان هست، و .... پس احتمالا لزومی به اینکه رسیدن نمرات بعد از پر کردن اپلیکشن فروم باشه نیست، باز هم ممنون میشم دوستان تجربه خودشون رو در اختیار من بذارن. (البته این سوال در مورد نمره جی آر ای هم برام بود که با توجه به قوانین فروم نمی تونم سوال تکراری در جای دیگری از فروم بپرسم.)
    با سپاس
    سلام
    نیازی به این نیست که حتما اول اپلیکیشن رو پر کنید و بعد ریپورت کنید. وقتی ریپورت کنید نمرتون وارد سیستمشون میشه و هر وقت اپلای کنید نمره رسمی شما از قبل دریافت شده.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

من می خوام February 22 امتحان تافل بدم و سال دیگه مدارکم رو می فرستم(یعنی برای فال 2016 می خوام اقدام کنم) می خواستم در ثبت نام که می شه اسم چند تا دانشگاه رو زد و نمره به صورت رایگان فرستاده می شه، میشه من این دانشگاه هارو پر کنم و نمره ها رو سال بعد وقتی خواستم به دپارتمان مربوطه بفرستن یا این امکان وجود نداره؟

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)