صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 86 , از مجموع 86

موضوع: وضعیت کلیرنس دانشجو های مکانیک

پیش فرض پاسخ : بچه های مکانیک که در مرحله کلیرنس ریجکت شدند

نقل قول نوشته اصلی توسط abedz نمایش پست ها
    آفیسر شما کی بود؟کجارفتید مصاحبه!؟ اگه ممکنه بگید چه سوالاتی ازتون پرسیدند!؟
    آفیسر جوان مو بور، آنکارا، لطفا به پست 75 همین صفحه مراجعه فرمایید.

درود

کسی برا مصاحبه نرفته؟ اینجا خیلی سوت و کور شده.

موفق باشید.

Junior Member

سلام بر دوستان

كسي اطلاع داره دوستان مكانيكي كه در آنكارا ريجكت شدن "svmohammadi" و "hm" قبلا هم جايي ريجكت شده بودن يا اولين بارشون بوده كه آنكارا مصاحبه مي كردن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس دانشجو های مکانیک

سلام
    برای مصاحبه سفارت آیا پناه بردن به سمت انرژی‌های نو، مامن مطمئنی هست؟

Junior Member

دوستان سلام
    من الان تاپيك دیتابیس ریجکتی‌های بند ۲۱۲ را خوندم. الان دارم فكر ميكنم كه اصلا برم يا نه. با اون كيس هايي كه اونجا هست من انگار رو هوا ريجكتم. دانشگاه مالك اشتر فوق ليسانس،
    رشته فوق: مهندسي كامپوزيت، (رتبه اول و نخبه-فارغ التحصيل سال 1387)
    رشته ليسانس: مهندسي مواد دانشگاه شيراز
    زمينه تحقيقاتي در دوره فوق ليسانس و دوره سربازي: سنتز نانو پودرهاي كاربيد بور و بورايد تيتانيوم كه كاربرد اصليش نظاميه
    رشته دكتري: مكانيك، دانشگاه Northeastern , Boston (فاند هم فعلا ندارم)
    سابقه كار: 7 سال بازرسي و مديريت پروژه در حوضه نفت و گاز در شركت خصوصي

من يه تجربه ديگه هم دارم و اونم اينكه من سال 1387 (2009) با بند 574.4003b از استراليا ريجكت شدم. اون موقع فول فاند بودم از UNSW سيدني.
    لطفا بگيد من چيكار كنم.
    ممنون

سلام دوستان ممنون میشم من رو در انتخاب سفارت راهنمایی کنید. با توجه به اینکه آنکارا پر شده و اینکه من باید تا ۱۵ آگوست دانشگاه باشم دوبی جای مناسبی برای شرایط من هست؟
    داستان من یک مقدار بغرنج هست من لیسانسم رو مکانیک سیالات بودم و پروژم رو سیستم های تهویه فصلی و طبیعی بوده. اصولن مکانیک های سیالات از توربوماشین گرفته تا موتور احتراق داخلی و تهویه رو پس میکنن اگرچه استفاده ای هم نکنن در آینده.
    اگرچه ارشد من طراحی کاربردی بوده روی بررسی اثرات انتقال حرارت در شکل دهی فلزات کار (پایان نامه) کردم و توی درسهای ارشدم بجای درسهای طراحی ۶ واحد انتقال حرارت هست، اما چون این زمینه مورد علاقه من نبود و بخاطر قوانین خلق الساعه و من در آوردی شخصی در گروه مجبور شدم در اون زمینه کار کنم در اون زمینه تز ارشدم به جز یک مقاله کنفرانسی خارجی که البته آنلاین در دسترس نیست ولی تو رزومه ای که به دانشگاه دادم هست مقاله ندادم و البته به موضوع تز هم در رزومه اشاره نکردم ولی اسم استادم هست. متاسفانه ایشون زمینه کاریشون به صورت کلی حساس هست و شکل دهی فلزات صلح آمیز ترین فعالیتشون هست.
    من همزمان با ارشد و تا سه سال بعد از اون روی زمینه ای که میخواستم و با استادی که میخواستم کار کردم توی بیومکانیک و مدلسازی شکست استخوان فمور. مقالات دیگه ی من هم در این زمینه هست. البته اگر اسم من رو به فارسی سرچ کنند عنوان پایان نامه ارشدم میاد.
    1. آیا اسم استاد ارشدم و مقاله ای که با ایشون دادم رو از رزومه ای که به سفارت میدم حذف کنم؟ با توجه که مطمینم دانشگاه (و نه استاد) تمام مدارک رو به سفارت میده. (چون یکی از دوستام SOP خودش رو دیده بود تو مصاحبه و معمولن SOP فقط دست دانشگاه هست نه استاد)
    2. آیا پاس کردن این درسهای سیالاتی (در ارشد و کارشناسی) و یا تدریس نرم افزارهای CFD و FEM که در رزومه هست حساسیت زاست و باید حذف بشه؟

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: M.S Biomedical engineering
    زمینه تحقیقاتی آینده: Vascular mechanobiology
    رشته و مقاطع قبلی MS: Mechanical Engineering, Applied Mechanics
    BS: Mechanical Engineering, Thermofluids

نام دانشگاه‌های پیشین: کارشناسی: آزاد تهران جنوب . ارشد : تربیت مدرس
    زمینه کاری دیگر در هنگام و پس از ارشد: بیومکانیک. مدلسازی و ارایه معیار برای پیش بینی شکست استخوان ناشی از پوکی استخوان و ... به مدت سه سال بعد از ارشد در دانشگاه در این زمینه کار میکردم. و مقالاتم هم مال همین سالهاست (تا ۲۰۱۴)
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟
    دانشگاه:
    - Vascular biomechanics, Modelling of lower extremity injuries,
    cellular biomechanics, nanobiomechanics
    سفارت: هنوز ندادم
    سال فارغ التحصیلی: 2011
    زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟ هر دو
    زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ هر دو
    آیا فاند دارید؟
    خیر، اما استاد در RP اشاره کرده که از ترم دوم ممکنه فاند بدن
    در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ No
    فاند سال اول شما به چه صورت است؟
    اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند! من دو تا BS دارم به اسم خودم و یکی از اقوام که در مجموع دو برابر مقداری هست که دانشگاه میخواد هر دو از ایران.
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ بله
    اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ آمریکا
    منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟
    نوع سازمان؟ -
    فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ -
    آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ خیر
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: تا الان ۱ پابلیش شده (IF:3.8) و انشالله دومی هم تا دو ماه دیگه پابلیش میشه (IF:1.3) یکی الزویر و دیگری اشپرینگر. و متن سومی تا یک ماه آینده آمادست.
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ۲
    تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: -
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: -
    آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایی. خیر
    زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ پیش بینی اجزا محدود شکست استخوان فمور و پترنهای شکست
    آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر
    آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ بله شبیه سازی اجزا محدود شکست استخوان
    .آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید NO
    آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. NO
    در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. NO
    آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. اصولن مکانیکی ها نفس بکشن همه حساس میشن، ولی نه به اونصورت.
    آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ بله استاد داده و در مورد مدلسازی کوپله اجزا محدود و agent-based رگ
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ -
    سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ بدون بیمه و حتی حقوق (!) تقریبن یکسال در بخش بازرسی فنی و همزمان تحلیل و پیش بینی اقتصادی پروژه (ارتباط رو حال میکنید)
    آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ کاراموزیم توی شرکت نفتی بود با یک پروژه failure analysisگالن های روغن که تو رزومه آمده (ورژن دانشگاه، آیا برا سفارت حذف کنم؟)
    آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ -
    آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ -
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ TA و البته مدرس نرم افزار های مکانیک در آموزشگاه و به صورت خصوصی
    آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! عمو و دختر خالم
    آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! خیر،
    از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟ کالیفرنیا ، تگزاس، ماساچوست
    وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! معاف پزشکی
    سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟ ۹۰
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)