صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: مقايسه ي UM و MMU (هزینه - ...)

پیش فرض مقايسه ي UM و MMU (هزینه - ...)

با سلام خدمت همه ي دوستان عزيز من مي خوام بين دو دانشگاه um‌وmmu‌يكي رو انتخاب كنم .كدوم بهتره از نظر امكانات و هركدوم هزينشون در طول دوره ليسانس چقدر ميشه؟ممنون مي شم راهنماييم كنيد.
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي um و mmu كدام بهترند و هزينه تحصيل در هركدام چقدر است؟

برای چه رشته ای؟
    تا اونجا که من فهمیدم سطح دانشگاه mmu برای رشته های کامپیوتر و آی تی از بقیه بالاتره ولی چون دانشگاه خصوصیه هزینش بیشتر و um چون دولتیه هزینش خیلی خیلی کمتره

UM و MMu رو از چه جهت مقایسه می کنید؟ و برای چه رشته ای؟ مسلما UM بهتر ارزانتر و دارای رنکینگ بالاترایست ضمن اینکه اعتبار بهتری هم داره.من دانشجوی UM هستم و از درس خواندن در این دانشگاه واقعا لذت می برم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Process Control, Åbo Akademi University

معروفيت um فكر كنم براي رشته هاي علوم انساني و حقوق و مديريت است و در زمينه رشته هاي فني مهندسي دانشگاه معمولي است و رتبه يك مالزي نيست..درسته؟

به نظرم باید دید از نظر هیئت علمی و سطح اونها چه جوریه. مثلا من خودم تو um دو سه تا استاد واقعا خوب پیدا کردم که در زمینه ای خاص در نانو تکنولوژی کار می کردن. ولی تو هیچ کدوم از دانشگاه های دیگه مالزی پیدا نکردم. استاد بهتر از دانشگاه بهتر بهتره ، البته واسه حالت by research و دکترا

من اين پرسش رو در مورد رشته مديريت كردم.مي خوام بدونم به طور خاص در مورد um براي پذيرش چه مراحلي رو طي كردين؟هزينه دوره ي ليسانس تو هر كدوم چقدر ميشه و اينكه آيا um هم مثل mmu از پيش دانشگاهي ما به بعد دوره ي 3 ساله داره؟

سلام به دوستان عزیز
    من یه مقدار اطلاعات میخواستم در مورد همین مبحث
    1- اگر من بخوام توی رشته E-commerce برای لیسانس بخونم چه دانشگاه هایی میتونم برم؟( چون شنیده بودم دانشگاه های دولتی زبانشون مالایی هست این سوال برام پیش اومد و الا من که هیچ گزینه دیگه ای جز MMU نداشتم)
    2- این هزینه ای که توی سایت MMU نوشته شامل چه چیز هایی هست؟ ( از یه موسسه پرسیدم برای این رشته(E-commerce) چقدر شهریه ام میشه گفتن حدود 20 میلیون ولی توی سایت نوشته 40.000RM که تقریبا میشه 11 تا 12 میلیون)
    3- اگر دانشگاه دیگه ای این رشته رو به زبن انگیلیسی ارائه میده کدوم یکی بهتره؟
    4- با چه شرایطی پذیرش من توی این رشته برای دوره آلفا تقریبا 100% میشه؟
    ( در ضمن من الان محصل توی رشته تجربی(سال سوم) هستم و نمره آیلتس هم 6.5 هستش و طبق پیش بینی خودم معدل نهایی هم 15 تا 17 میشه و این که از الان به فکرم چون من سال 89 مشمول میشم و اگر تا اون موقع از کشور خارج نشم باید به خدمت مقدس! سربازی برم)
    اگر هم مدیران محترم فکر می کنند جای این مبحث اینجا نیست و یا سوالات بنده تکراری است لطف کنند و لینک صفحه مورد نظر را در این جا بگذارند

دوست عزیز به سایت رسمی دانشگاه های مالزی که در ویکی وجود داره سر بزن و لیست رشته های موجودشون رو ببین

http://www.applyabroad.org/wiki/inde...84%D8%B2%DB%8C

اینم لینک اول این جا رو خوب زیرو رو کن بعد اگه سوالی داشتی بچه ها واست اگه نوتستن حلش می کنن

سلام ممنون آقا محمد من کل ویکی رو چک کرده بودم قبلا ولی این سوالات برام پیش اومده بود که اینجا سوال کردم و منتظر جوابم
    در هر حال ممنون
    از باقی دوستان هم تقاضا دارم که اگر جوا سوالای منون میدونن لطف کنن و جوابمو بدن
    با تشکر از همه بچه های خوب فروم(Amin M.A.N)

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

بنظر من هزینه ها mmu بیخود بالاهست ،
    با اینکه میگن mmu برای رشته های IT خوب هست . من um رو ترجیح میدم به mmu .
    امضا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)