صفحه 112 از 119 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام خواهش میکنم. قیمتی که داده اند قیمت یک فلت یک خوابه باید باشد و الا اتاق در شهر ارزان تر است. فلتها چون هزینه اب و برق و ....را شامل میشود این قیمت خیلی گران نیست. من اگر بودم همانها را به خصوص برای ورود میگرفتم. چون با هزینه اتوبوس و ... غیره در ارلزدون هم آخر همین اندازه میشود به علاوه زمانهایی که در را ه هستید و تلف میشود. کنار دانشگاه یک فروشگاه تسکو خیلی بزرگ در داخل یا بازاچه به نام Canon park (چون یک توپ جنگی قدیمی جلوی آن گداشته اند به این اسم است) هست همه چیز دارد و مشکلی نخواهید داشت.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سپاسگزارم از توضیحات مبسوطی که لطف کردید و ارائه فرمودید.

در نهایت برای ابتدای نوامبر به توافق رسیدم باهاشون. امیدوارم مشکلی خارق العاده ای در فرآیند دریافت ویزا پیش نیاد.

در مورد محل اقامت هم خودشون، اقامتگاههای داخل کمپس رو پیشنهاد دادند. منتها قیمتهاش بالاست و حدود 850 پوند برای یه نفر هست. برای خارج کمپس هم
    Earlsdon رو پیشنهاد کردن. سایت rightmove رو چک کردم گویا قیمتها همین حدود 700 تا 800 هست که البته بالاست واقعا. شاید جای دورتر مناسبتر باشه. هزینه حمل و نقل عمومی خیلی بالاست؟ تقریبا برای کسی که ماشین شخصی نداره و در کاونتری ساکن بشه چقدر خواهد بود؟

ممنونم
    ویرایش توسط susighton : July 30th, 2018 در ساعت 10:51 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member

سلام

ممنون از توضیحاتتون.

برای ماه اول هزینه معمولا چقدره؟ چون ماه اول بیشترین هزینه رو معمولا داره؟ بسته به هزینه قابل پیش بینی باید پوند همراهمون بیاریم درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم. قیمتی که داده اند قیمت یک فلت یک خوابه باید باشد و الا اتاق در شهر ارزان تر است. فلتها چون هزینه اب و برق و ....را شامل میشود این قیمت خیلی گران نیست. من اگر بودم همانها را به خصوص برای ورود میگرفتم. چون با هزینه اتوبوس و ... غیره در ارلزدون هم آخر همین اندازه میشود به علاوه زمانهایی که در را ه هستید و تلف میشود. کنار دانشگاه یک فروشگاه تسکو خیلی بزرگ در داخل یا بازاچه به نام Canon park (چون یک توپ جنگی قدیمی جلوی آن گداشته اند به این اسم است) هست همه چیز دارد و مشکلی نخواهید داشت.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم کار مهمی نبود.

به نظرم هزینه واقعی - در مقابل هزینه قانونی که سفارت تعیین میکند- مد نظر شماست. که خوب خیلی بستگی به سبک زندگی دارد. شما لوازم خواب و اشپزی و ... این چیزها را لازم دارید. اگر مجرد باشید که واقعا خیلی نیست. همه اینها با ۲۰۰- نهایت ۲۵۰ پوند انجام میشود. هزینه زندگی هم به همین ترتیب برای یکنفر ۶۰-۷۰ پوند در هفته - شامل یکی دو بار غذای بیرون - کفایت میکند.

شما اگر اشتباه نکنم دوستی هستید که کاونتری می روید. کنار دانشگاه یک تسکو خیلی خوب هست . ۵ -۸ دقیقه پیاده. اگر بخواهید چیزهای حلال تهیه کنید منطقه پاکستانی/کرد/هندی نشین شهر به نام Folsehill هست که در واقع شمال شهر است. بچه های مسلمان نمازخانه بچه های خیلی خوبی هستند همیشه شنبه ها یک ماشین از دانشگاه میگرفتند و دوستان را میبرند خرید و می آورند و کلی کار راحت میشود. اگر هم خودتان ماشین بگیرید که نهایت ۲۰ دقیقه راه است . تا برمنگام هم ۳۵-۴۰ دقیقه با ماشین که شهر خیلی بزرگی است یکبار همه خریدها را میکنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

ممنون از توضیحاتتون.

برای ماه اول هزینه معمولا چقدره؟ چون ماه اول بیشترین هزینه رو معمولا داره؟ بسته به هزینه قابل پیش بینی باید پوند همراهمون بیاریم درسته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

من برای دانشگاه keele پذیرش گرفتم و 3000 تا فاند بهم دادن. باقی شهریه ام 11000 تاست...میخام ببینم کسی هست که اونجا به خاطر مشکلات مالی نتونه شهریه بده؟
    راحت میشه کار پیدا کرد که باهاش بشه هزینه هارو داد؟ من شنیدم انگلیس خیلی خیلی گرونه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zexil906 نمایش پست ها
    من برای دانشگاه keele پذیرش گرفتم و 3000 تا فاند بهم دادن. باقی شهریه ام 11000 تاست...میخام ببینم کسی هست که اونجا به خاطر مشکلات مالی نتونه شهریه بده؟
    راحت میشه کار پیدا کرد که باهاش بشه هزینه هارو داد؟ من شنیدم انگلیس خیلی خیلی گرونه
    Stoke-on-trent منطقه خیلی ارزونی هست (نسبت به بقیه مناطق انگلیس) ولی اگه میخواید هزینه زندگی به اضافه 11 هزار پوند شهریه رو با کار کردن (ماکسیمم 20 ساعت در هفته در طول ترم) در بیارید شرایطتتون خیلی سخت خواهد بود. هرچقدر شهر ارزون تر باشه احتمال پیدا کردن کاری که درآمدهای شما رو پوشش بده هم کمتر خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

ممنونم...فکر کنم باید بیخیال انگلیس بشم

ببخشید هزینه زندگی متاهلی در منچستر چطوره؟
    خوابگاه متاهلی دارن ماهی ۷۵۰ پوند
    به نظر شما این بهتره یا فلت ...
    یه سوال دیگه
    هزینه خوابگاه رو چطوری میگیرن؟ ماهی؟ یا چند ماه یه جا؟
    میشه وسط ترم خوابگاه رو تحویل داد و مثلا رفت دنبال فلت؟

راستی تفاوت فلت با آپارتمان چیه؟

ممنون از وقتتون

Senior Member

با سلام، چقدر و چند پوند باید برای ماه اول همراهمون باشه؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان، شاید سالی‌ که می‌خوام بپرسم اصلا به این تاپیک مربوط نباشه ولی‌ تاپیکی در موردش ندیدم و مجبور شدم اینجا بنویسم، کسی‌ که برا پست دکترا با حقوق ۳۷ تا ۳۹ تا میخواد بیاد انگلیس، چقدر برا تکس میره ، و میشه با پول باقی زندگی کرد یا باید از خودمون خرج کنیم?

ApplyAbroad Superstar

سلام میزان مالیات عمدتا بستگی به شرایط تاهل/ تعداد فرزندان و نوع ترتیبات بیمه بازنشستگی دانشگاه دارد. ۳۷ تا ۳۹ برای پست دکتری حقوق بالاتر از میانگین است و حتما آفر برای کسی است که سابقه کار خوبی بعد از دکتری یا کلا سابقه کار طولانی تر از تازه فارغ التحصیل عادی دکتری دارد. یا اینکه اساسا تخصصش به طور خاص برای پروژه ای مورد نیاز است. در هر صورت مالیات بیشتر از ۸ تا ۹۰۰۰پوند نباید بشود و با خالص ۳۰۰۰۰-۳۱۰۰۰۰ پوند همه جای انگلستان به خصوص اگر در لندن و جنوب نباشد بدون مشکل میشود زندگی کرد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Paxon نمایش پست ها
    سلام دوستان، شاید سالی‌ که می‌خوام بپرسم اصلا به این تاپیک مربوط نباشه ولی‌ تاپیکی در موردش ندیدم و مجبور شدم اینجا بنویسم، کسی‌ که برا پست دکترا با حقوق ۳۷ تا ۳۹ تا میخواد بیاد انگلیس، چقدر برا تکس میره ، و میشه با پول باقی زندگی کرد یا باید از خودمون خرج کنیم?

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)