صفحه 115 از 119 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من قبلا هم این بحث رو کردم و باز هم تاکید میکنم برای زندگی و بلند مدت و کار (نه زندگی دانشجویی) کشورهای غیر انگلیسی زبان رو فراموش کنید. شما ایرانیها و خارجیهای با درآمد بالای بسیاری در آمریکا انگلیس کانادا میبینید ولی در کشورهایی مثل آلمان فرانسه یا اتریش خیلی خیلی کمتره.

برای رشته های IT اصلا به فکر کشورهای دیگه اروپا نباشید و همونطور که دوستمون گفت لندن جزو بهترینها در دنیاست و از خود فرانسه و آلمان و هلند میاند اینجا. زرنگ باشید بعد از اقامت دائم میتونید contractor بشید و درآمد شش رقمی چیزی معمولی و عادیه. اونایی که کارشون خوبه روزی 600-700 پوند راحت شارژ میکنند.

این دوره دانشجویی میگذره. اون دو ماه حقوق اضافه در برابر مزایایی که بعدا خواهید داشت هیچی نیست.
    ممنون از توضیحتون، بله واقعا انگلیسی زبان بودن خودش یه نعمته که نخوایم یه زبان دیگه رو یاد بگیریم، خوشبختانه من دانشجو نیستم و خیلی ساله که تحصیلم تموم شده و قراردادم کاریه و برای تحصیل نمیام امیدوارم در کنار کار اصلی برای شروع چندتا کار فریلنسری هم بگیرم که بتونم پول بیشتری سیو کنم برای ابتدا و در سال های بعدش ایشالا به چیزی که شما هم اشاره کردین برسم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون، بله واقعا انگلیسی زبان بودن خودش یه نعمته که نخوایم یه زبان دیگه رو یاد بگیریم، خوشبختانه من دانشجو نیستم و خیلی ساله که تحصیلم تموم شده و قراردادم کاریه و برای تحصیل نمیام امیدوارم در کنار کار اصلی برای شروع چندتا کار فریلنسری هم بگیرم که بتونم پول بیشتری سیو کنم برای ابتدا و در سال های بعدش ایشالا به چیزی که شما هم اشاره کردین برسم.
    با ویزای Tier 2 شما اجازه self-employment (که کارهای فریلنس رو شامل میشه) نخواهید داشت.

ApplyAbroad Superstar

سلام اختیار دارید

همانطور که گفتید شما در انگلستان فرصتهای زیادی خواهید داشت هم برای پیدا کردن شغل با درآمد بیشتر هم برای کار اضافی به صورت سفارش که در زمان خودتان میتوانید برای درآمد بیشتر انجام دهید (شرایط مالیاتی البته خیلی کمی پیچیده خواهد بود و درآمدتان مشمول مالیتهای بالاتر خواهد بود

مهمتر از همه شاید فرصت کار برای کارفرماهای خیلی بزرگ باشد که وقتی با آنها کار میکنید اولا شبکه بزرگی را تشکیل خواهید داد که شما را میشناسند و هم اینکه فرصتهای آموزش خیلی زیاد برایتان فراهم میشود. یکی از توصیه های من به دوستان همیشه این است که از فرصتهای شعلی که برایشان پیش می آید حقوق را تنها معیار قرار ندهند. شرکتهای یرزگ با فرصتهای آموزشی عالی که فراهم میکنندبه بهبود مسیر شغلی کارمندانشان چه در داخل خود شرکت و شعبه هایشان در کشورهای دیگر چه اساسا کار در شرکتهای دیگر کمک زیادی میکنند. طوری که در بسیاری از مواقع بچه ها از شرکت بزرگ خارج میشوند و به صورت مستقل شرکت خودشان را راه می آندازند و با همان شرکت یرزک به علاوه مشتریهای دیگر به صورت قراردادی کار میکنند.

آرزوس موفقیت برای شما دارم

)
    نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ کاملتون، من خودم هم فکر میکنم انگلیس میتونه یه سکوی پرتاب خوب باشه، من یک سال با شرکتی انگلیسی ریموتی کار کردم و خب چون محل کار رو زده بودم لندن تو لینکداین پیام های خیلی زیادی از کشورهای مختلف حتی آمریکا میگرفتم ولی خب میفهمیدن کار ریموتی بوده و انگلیس اقامت ندارم پشیمان میشدند، ولی حالا این فرصت خوبیه که یا با همین شرکت به توافق برسم و برای حقوق بیشتر بعد از مدتی مثلا یک سال درخواست بدم چون میدونم رنج حقوقی آدمایی با پوزیشن و دانش من حداقل 10 هزار پوند بالاتره و یا به شرکت و کشور دیگه ای برم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

واقعا ممنون دوستان از راهنمایی هاتون خیلی استفاده کردم و قطعا اونجا به کارم میاد.

سلام دوستان

يك استاد در دانشگاه گلسكو به من فاند 1.150 در ماه پيشنهاد كرده ميخواستم بپرسم اين مقدار براي يك زندگي دانشجويي متوسط رو به بالا (در حد خوب) كفايت ميكنه؟ هزينه خانه/ اتاق، غذا، رفت و امد در گلسكو چقدر هست؟ تقريبا هيچي از زندگي و شرايط انگليس نميدونم.
    شرايط اب و هوايي گلسكو چطور هست؟ ايا با بارش زياد و تابش افتاب كم هست؟

و اينكه من از استراليا دانشگاه ديكين شهر ملبورن هم فاند گرفتم. اگر بخوهيد اين دو رو مقايسه كنيد چه نكاتي رو در نظر ميگيريد؟

هر دو پوزيشن رباتيك هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

يك استاد در دانشگاه گلسكو به من فاند 1.150 در ماه پيشنهاد كرده ميخواستم بپرسم اين مقدار براي يك زندگي دانشجويي متوسط رو به بالا (در حد خوب) كفايت ميكنه؟ هزينه خانه/ اتاق، غذا، رفت و امد در گلسكو چقدر هست؟ تقريبا هيچي از زندگي و شرايط انگليس نميدونم.
    شرايط اب و هوايي گلسكو چطور هست؟ ايا با بارش زياد و تابش افتاب كم هست؟

و اينكه من از استراليا دانشگاه ديكين شهر ملبورن هم فاند گرفتم. اگر بخوهيد اين دو رو مقايسه كنيد چه نكاتي رو در نظر ميگيريد؟

هر دو پوزيشن رباتيك هست
    شرایط مهاجرتی در استرالیا بهتر از انگلستان است و اگه قصد موندن دارید اونجا مسیرتون ساده تر خواهد بود.

اون فاند برای زندگی در گلاسگو کافی است. آب و هوا نسبتا سرد است و تابش آفتاب هم کم است. در سایت Rightmove یا Spareroom هزینه حدودی کرایه اتاق/خانه رو ببینید.

باسلام و احترام خدمت عزیزان،
    درآمد سالانه 40 هزار پوند (درآمد خام) در شهر اکستر چه سطحی از رفاه رو برای یک زندگی متاهلی بدون فرزند فراهم میکند؟ مثلا در مقایسه با شهر تهران، سطح زندگی با حقوق 40 هزار پوند در اکستر معادل سطح زندگی با چه درآمد ماهانه ای در تهران است؟
    باتشکر از پاسخ شما

Senior Member

سلام
    من از همکارای بریتیشم پرسیدم نتونستن جواب خوبی بهم بدن. ولی من (مجرد) توی کاونتری تقریبا معدل 60درصد هزینه های این سایت رو دارم. لذا فکر میکنم نتایجش شاید برای شهر اکستر هم درست باشه. حداقل یه جهتی به نگاهتون میده.
    https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Coventry

میتونید توی همین سایت نتایج رو برای اکستر ببینید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alzizou2019 نمایش پست ها
    باسلام و احترام خدمت عزیزان،
    درآمد سالانه 40 هزار پوند (درآمد خام) در شهر اکستر چه سطحی از رفاه رو برای یک زندگی متاهلی بدون فرزند فراهم میکند؟ مثلا در مقایسه با شهر تهران، سطح زندگی با حقوق 40 هزار پوند در اکستر معادل سطح زندگی با چه درآمد ماهانه ای در تهران است؟
    باتشکر از پاسخ شما

Junior Member

سلام
    من برای ویزای فرصت مطالعاتی میخوام اقدام کنم و برای دانشگاه لیورپول میخواهم اقدام کنم سفارت برای یک خانواده 5 نفره ((زن ومرد و سه فرزند 6،9و14ساله) چقدر ساپورت مالی نیاز داره؟ من حدود 12000 دلار ساپورت مالی از دانشگاه دارم.
    باتشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط karamisina نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای فرصت مطالعاتی میخوام اقدام کنم و برای دانشگاه لیورپول میخواهم اقدام کنم سفارت برای یک خانواده 5 نفره ((زن ومرد و سه فرزند 6،9و14ساله) چقدر ساپورت مالی نیاز داره؟ من حدود 12000 دلار ساپورت مالی از دانشگاه دارم.
    باتشکر
    لیورپول شهر گرانی نیست ولی 9000 پوند (اگر منظورتون در سال باشد) برای خانواده 5 نفره کافی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)