صفحه 116 از 119 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام دوستان
    من برای دوره دکتری در دانشگاه منچستر فاند با پوشش شهریه و حقوق سالانه 15000 گرفتم. آیا به نظر شما این مبلغ برای زندگی ساده سه نفر ( به همراه همسر و پسر 6 ساله) کفایت میکنه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

متغیر اصلی هزینه مسکن شماست که عمده بورس شما را خواهد بلعید. با اینحال با ۱۵۰۰۰ در سال "امکان" زندگی در منچستر هست ولی باکمی مشقت شاید . اگر به حدود ۱۸- ۲۰ هزار برسد ولی شرایط راحت تر میشود.

من الان برای شرایط این بورس حضور ذهن ندارم . اگر تدریس جزو شرایط بورس نباشد احتمال اینکه از سال ۲ بتوانید کمی کار تدریس کنید هست که انهم به راحتی و بدون زحمت زیاد تا حدود ماهی۶۰۰- ۸۰۰ درآمد خواهد داشت که کمکی خواهد بود. اگر هم خودتان منابع مالی دارید که فبها و کسری را جبران میفرمایید و نگرانی نخواهید داشت.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دوره دکتری در دانشگاه منچستر فاند با پوشش شهریه و حقوق سالانه 15000 گرفتم. آیا به نظر شما این مبلغ برای زندگی ساده سه نفر ( به همراه همسر و پسر 6 ساله) کفایت میکنه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

از راهنمایی تون بسیار ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

متغیر اصلی هزینه مسکن شماست که عمده بورس شما را خواهد بلعید. با اینحال با ۱۵۰۰۰ در سال "امکان" زندگی در منچستر هست ولی باکمی مشقت شاید . اگر به حدود ۱۸- ۲۰ هزار برسد ولی شرایط راحت تر میشود.

من الان برای شرایط این بورس حضور ذهن ندارم . اگر تدریس جزو شرایط بورس نباشد احتمال اینکه از سال ۲ بتوانید کمی کار تدریس کنید هست که انهم به راحتی و بدون زحمت زیاد تا حدود ماهی۶۰۰- ۸۰۰ درآمد خواهد داشت که کمکی خواهد بود. اگر هم خودتان منابع مالی دارید که فبها و کسری را جبران میفرمایید و نگرانی نخواهید داشت.

پایدار باشید

سلام
    کسی می دونه کالاهای دست دوم رو از طریق چه سایتی مردم خرید و فروش میکنند؟ (منظورم ebay نیست، منظور چیزی که حضوری بری پول بدی و برداری بیاری)
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام
    کسی می دونه کالاهای دست دوم رو از طریق چه سایتی مردم خرید و فروش میکنند؟ (منظورم ebay نیست، منظور چیزی که حضوری بری پول بدی و برداری بیاری)
    سلام دوست عزیز
    چند تا سایت هست مثلا Gumtree. و خیلی از شهرها یکشنبه بازارهایی هست که مردم وسایل اضافی که دارند را می آورند میفروشند. اگر car boot sales را جستجو کنید احتمالا انهایی که نزدیک شما هست را نشان میدهد.
    پایدار باشید
    ویرایش توسط susighton : October 6th, 2019 در ساعت 06:47 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام
    gumtree and facebook. And there are a lot of charity shops in every city (or warehouses) that you can go and buy stuff. They usually have everything. from clothing to big furniture, books, CDs, etc. and very good value for money.

Junior Member

سلام. یه سوال دارم از دوستانی که انگلیس درس خوندن یا دارن میخونن. من میخوام برای دکترا اقدام کنم. از قدیم یادمه که میگفتن هزینه تحصیل توی انگلیس زیاده و بعضی موقع ها کل فاند رو باید داد برا هزینه تحصیل که خب اگه این درست باشه من روی انگلیس وقت نذارم. میشه راهنمایی کنید کلا این قضیه هزینه تحصیل و فاند توی انگلیس چجوریه؟ یه سوال دیگه اینکه میشه فاندی گرفت که هزینه تحصیل رو هم حذف کنه؟ من توی یه سایت دیدم که هزینه تجصیل توی انگلیس برای مقطع دکترا سالی حدودا 22000 پوند میشه که تازه این جدا از هزینه مسکن و خوراکه که معمولا بهترین فاندها هم فک نکنم این مبلغ بتونن پوشش بدن.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    سلام. یه سوال دارم از دوستانی که انگلیس درس خوندن یا دارن میخونن. من میخوام برای دکترا اقدام کنم. از قدیم یادمه که میگفتن هزینه تحصیل توی انگلیس زیاده و بعضی موقع ها کل فاند رو باید داد برا هزینه تحصیل که خب اگه این درست باشه من روی انگلیس وقت نذارم. میشه راهنمایی کنید کلا این قضیه هزینه تحصیل و فاند توی انگلیس چجوریه؟ یه سوال دیگه اینکه میشه فاندی گرفت که هزینه تحصیل رو هم حذف کنه؟ من توی یه سایت دیدم که هزینه تجصیل توی انگلیس برای مقطع دکترا سالی حدودا 22000 پوند میشه که تازه این جدا از هزینه مسکن و خوراکه که معمولا بهترین فاندها هم فک نکنم این مبلغ بتونن پوشش بدن.
    سلام دوست عزیز

فاندها خیلی انواع دارند. در این بین فاندهایی گ
    که شهریه را پوشش میدهند ‌و علاوه بر ان استایپندهم دارند کم نیست. در غیر لندن حدود ۱۵۰۰۰ پوند درسال و در لندن تا ۱۹۰۰۰ هست.
    بنابراین در صورت داشتن شرایط حتما میتوانید اقدام بفرمایید. HTH
    بنابراین

Keep Calm and APPLY ON

باسلام
    موضوع امنیت برای من خیلی مهمه در لندن اونهایی که زندگی کردن میتونن کم کنن که برای یه خانواده 4 نفره با دو تا بچه 3 و 6 ساله اوضاع چطوره اصلا چیز قابل رویتی از لحاظ امنیتی در اون وجود داره من از سایت پلیس لندن اطلاعات جمع کردم ولی خیلی آمار زیاد نشون میده و برای من قابل هضم نیست که اگه اینوطور که پلیس لندن گزارش میده باید خیلی اوضاع خراب باشه مخوصا در مرکز لندن بازم میخوام ار تجربه شماها که اونجا زندگی میکنین استفاده کنم شاید مواردی هست که من در نظر نگرفته باشم . البته میخواستم موضوع جدید اضافه کنم که چون تازه عضو شدم امکانش نبود . با تشکر

قصد تهیه ماشین دارم
    کسی بیمه ماشین رو می شناسه که سنوات دریافت گواهی نامه رانندگی ایران رو هم قبول کنه؟ گواهینامه EU هم دارم اما جدید هست و باعث میشه هزینه بیمه ماشین خیلی بالا بره.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)