صفحه 174 از 191 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1905

موضوع: واکسیناسیون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون

سلام خدمت دوستان؛
    من ی ایمیلی زدم به Health Center دانشگاه و بهشون گفتم که واکسن TB پوستی را می تونم تو ایران بزنم و ازشون پرسیدم این واکسن کفایت میکنه این جوابو بهم دادن. میخواستم بدونم این جواب یعنی چی؟ قبول میکنن یا نه؟:
    You do need the proof of TB. If you choose to do that TB skin test, you will have to do this test once you are back in the States. The only hold we have for you in the Health Services Department is proof of TB.
    ممنون

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

دوستان، من به immunization center دانشگاهمون ایمیل زدم که بپرسم آیا تست TB ایران رو قبول دارن یا نه. جواب دادن که اگر تایید مهردار انگلیسی داشته باشه بله قبول داریم، و دیگه گفت که این تست رو توی خود دانشگاه هم واستون میتونیم انجام بدیدم. که بعد من پرسیدم هزینه اش چقدر میشه، که این جوابو داد:

It costs15 dollars and it is billed to your University account. If part of your
    assistantship is the health insurance plan from the University then it
    would be coverage by insurance and would be at no cost to you.

من خودم هنوز تست TB رو انجام ندادم و نمی دونم که هزینه اش توی ایران چقدر میشه. ولی به نظرم بهتره اول با دانشگاه تماس بگیرید و ببینید که آیا خودشون انجام میدن و با چه هزینه ای. مثلا اینجا با 15 دلار هستش که به نسبت قیمت خوبیه (حتی فکر کنم از ایران هم ارزون تر در بیاد) و حتی اگه بیمه جزو فاندتون باشه دیگه کلا مجانی در میاد. گفتم یه اطلاع رسانی بکنم
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط DelaramP نمایش پست ها
    سلام دوستان، دانشگاه از من واکسن نخواسته، سفارت هم کلا برایF1, مدیکال نمیخواد. آیا در زمان ورود به امریکا کسی برگه واکسیناسیون رو از ما میخواد؟ ممنون میشم که پاسخ بدید که بدونم واکسن بزنم یا نه! مرسی
    نه در زمان ورود به امریکا شما نیازی به ارائه برگه واکسیناسیون ندارین اگر مطمئنید که دانشگاه نیازی به برگه واکسیناسیون نداره که پس حسابی خوش یه حالتونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haley نمایش پست ها
    هپاتیت بی رو به نظر من بزنید. مبلغی هم نمیشه.
    واکسن آبله مرغون به نظر میرسه تو ایران موجود نباشه. اگرم باشه مطب های خصوصی دارن.
    مننژیت رو هم با توجه به شیوعش در امریکا توصیه میکنم بزنید. کونژوگه اعتبارش 5 ساله و قیمت 95 تومن.
    هپاتیت رو قبلا تو دوران مدرسه 99% مطمئنم زدم. باید دوباره بزنم؟ چه مدت طول میکشه؟ "کونژوگه" چیه؟ اولین باره میشنوم

با سلام. توی سایت دانشگاه نوشته که واکسن MMR دو دوز داره که باید حداقل بین دو دوز یک ماه فاصله باشه.
    فک میکنم این واکسن رو وقتی بچه بودیم یک بار زدیم. درسته؟
    در این صورت فقط یک دوز باید بزنیم؟
    برای این که تو فرم بنویسن که دو دوز زدیم باید کارت واکسن قبلی رو نشون بدیم به پاستور؟

واکسن کزاز و دیفتری هم که فکر میکنم تو مدرسه زدیم. همینجوری بگیم قبول میکنن یا باید مدرک ارائه بشه؟
    در ره عشق نشد کس به یقین محرم راز
    هر کسی بر حسب فکر گمانی دارد

Junior Member

سلام دوست عزیز من توی یه مرکز تو شیراز انجام دادم 48ساعته بهم جواب دادن 160هزار تومان هم هزینش شد آزمایشگاه آریانا 20متری سینماسعدی

سلام
    اينطور كه معلومه ٥٨ هزار تومان هزينه كارت بين المللي هست.
    من بايد فرم دانشگاه هم بدم كه امضا كنند. هزينه اين هم دريافت ميشه؟
    علاوه بر فرم دانشگاه. لازمه كه كارت بين المللي هم بگيرم؟ از اين جهت ميپرسم كه اگر هزينه هر دو رو بخوان، فقط اوني كه ضرورت داره رو بگيرم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa71a نمایش پست ها
    سلام
    اينطور كه معلومه ٥٨ هزار تومان هزينه كارت بين المللي هست.
    من بايد فرم دانشگاه هم بدم كه امضا كنند. هزينه اين هم دريافت ميشه؟
    علاوه بر فرم دانشگاه. لازمه كه كارت بين المللي هم بگيرم؟ از اين جهت ميپرسم كه اگر هزينه هر دو رو بخوان، فقط اوني كه ضرورت داره رو بگيرم.
    50 تومن هزینه کارت و 8 تومن هزینه ویزیت پزشک هست و با این کار فرم دانشگاه رو هم رایگان پر میکنن.

Junior Member

سلام
    من كارت واكسنايي كه بچگي زدمو گم كردم،ميتونم برم پيش يه پزشك بگم برام بنويسه اين واكسنارو من براش زدم بعد گواهيو بدم يه مركزي كه برام فرممو پر كنه؟كسي اين كارو كرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p123ali نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان؛
    من ی ایمیلی زدم به Health Center دانشگاه و بهشون گفتم که واکسن TB پوستی را می تونم تو ایران بزنم و ازشون پرسیدم این واکسن کفایت میکنه این جوابو بهم دادن. میخواستم بدونم این جواب یعنی چی؟ قبول میکنن یا نه؟:
    You do need the proof of TB. If you choose to do that TB skin test, you will have to do this test once you are back in the States. The only hold we have for you in the Health Services Department is proof of TB.
    ممنون
    واکسن سل مهم نیست اونا از شما تست سل رو میخوان. یه تست پوستی هست که یک ماده ای رو زیر پوست شما تزریق میکنن و بعد از 72 ساعت میرید نتیجه ش رو میبینید. هزینه ش هم فقط به اندازه ی ویزیت یک دکتر سل هست که بعد از اومدن جواب تست باید برید به اون دکتر نشون بدید و دکتر فرمتون رو براتون مهر کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)