صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 132

موضوع: امتحان TOEFL در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

سلام
    من برای IBT میخوام برم استانبول. کسی میدونه کدوم سنترش هم نزدیکه مرکز شهر و هم بهتره ؟ در ضمن راسته که میگن نمرات توی کشورهایی مثل ترکیه یا آذربایجان بهتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    دوستان سلام ببخشید نمیدونم سوالم پرسیده شده قبلا یا نه. کسی خارج از ایران امتحان تافل ibt نداده؟نمیدونید نحوه ارزیابی اگر در کشور خارجی امتحان بدیم چطوریه؟ امیدوارم در فروم مربوط سوالم رو مطرح کرده باشم.
    من هم می خوام برای جیمت برم آنکارا. میخوام آزمون تافل رو هم همونجا امتحان بدم. بنظرتون فکر خوبیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

سلام خوبید . من می خوام ارمنستان امتحان تافل بدم .می خواستم ببینم کدوم مرکز بهتره ؟

Junior Member

Thumbs up پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

سلام
    من اخیرا تو منطقه نخجوان تافل دادم (8 فروردین) خیلی خوب بود کلا سه نفر بودیم که دو تا شون زود رفتن. و اسپیکینگ رو در واقع تنها فقط خودم بودم تو سالن.
    تجهیزات هم نو بود. ولی سالن یکم زیادی سرد بود. قیمتش هم 165 دلار بود فکر کنم. ویزا تو مرز میدن و خیلی هزینه زیاد نمیشه.

سلام من میخوام برم ترکمنستان امتحان (pbt 10 oct)بدم کسی این سنتر امتحان داده؟چطوره ?ویزا کجا میدن؟

Junior Member

سلام دوستان. من حدود نه ماه هست که در امریکا زندگی میکنم (همسرم فال گذشته پذیرش گرفت) و 12 June در یکی از سنترهایی اطراف محل زندگیم امتحان تافل دادم. قویا به دوستانی که شرایط من رو دارن توصیه میکنم توی ایران امتحان تافل و جی آر ای رو بدن و بعد بیان امریکا، حتا اگر اپلای هم نکردید امتحانات رو بدید. ETS ساعت شروع ارمون رو 8 صبح اعلام رکده بود و چک این رو 7:30 ولی من که راس 7:30 رسیدم به سنتر کلی معطل شدم و تازه 8:20 چک این شدم. هیچ چیییییز نمیذارن ببریم داخل جلسه حتا یه شکلات. دو تا مداد دادن و جهار تا برگه زردرنگ. از دستگاه دیتگتور ردمون کردن و گفتن شلوارتو تا زانو و استین هاتو تا ارنج بزن بالا چک کنیم!!! امتحان هم رمان شروع نشده بود من که وارد اتاق آرمون شدم هم مشغول آزمون دادن بودن. همین یکم استرسم رو زیاد کرد. ولی بدتر ازون دختری بود که بعد از من وارد سنتر شد و صندلیش درست پشت سر من بود و برای چک کردن میکروفنش چهاربار متن روی اسکرین رو با صدای خیلی بلند خوند (نمیدونم چرا بجای اینکه راجع به موضوع جحبت کنه هی متن رو میخوند) آخر هم مراقب رو صدا کرد که ماشالا صدای اونم انقدر بلند بود کل حواس منو از ریدینگ پرت کرد. چهاردقیقه سر ریدینگ اولوقت کم آوردم سر ریدینگ و همین باعث شد خیلی استرس بگیرم و کل ریدینگ رو خراب کنم. وسط لیسنیگ هم باز هی خانوم مرافب با افراد دیگه بلند بلند حرف میزد و حواسم پرت شد.وقت آنتراک همزمان نبود و هرکس لیسنینگ رو تموم میکرد میرفت استراحت. بعضیا سریع برگشتن و ومن که به لانگ لیسنینگ رسیده بودم اونا شروع کردن اسپیک ردن اونم بلندبلند!! دو تا لیسنینگ رو ار دست دادم متاسفانه. بعد از انتراک هم دوباره کلی سکیوریتی چک انجام دادن. اصلا محیط ازمونش خوب نبود و مراقبا اصلا مراعات نمیکردن. کلا چون زبان اولشون هسا چندان اهمیتی به این آزمون نمیدن. توصیه میکنم دوستان حتما امتحاناشونو بدن و بیان اینجا.موفق باشید.

Junior Member

من در تورنتو امتحان دادم 93 شدم ولی باید دوباره امتحان بدم چون اسپیکینگ نوزده شدم لیسنیتگ26 و ریدینگ 25 رایتینگ هم 23 مشکل من موقع اسپیکینگ این بود که همه باهم داشتن حرف میزدن و خیلی شلوغ شد اضلا صدای خودم رو یه زور میشنیدم و اتاقی که امتحان توش برگزار شد خیلی کوچیک بود من در business college توی خیابون بلور امتحان دادم توصیه می کنم اینجا رو انتخاب نکنین من اولین بارم بود امتحان میدادم به دوستان توصیه می کنم از اون امکان که تو ایران هست و میشه آزمون آزمایشی داد استفاده کنن اونجوری با شلوغی سر اسپیکینگ به مشکل نمی خورن متاسفانه اینجا آزمون آزمایشی ای وجود نداره!

سلام
    من تو دفعه اول همین جوری واسه اینکه با جو امتحان آشنا بشم امیر بهادر امتحان دادم اما احساس کردم خیلی بل بشو و شلوغ و اینکه اونام احساس میکردن قرار بچه ها بمبی چیزی وارد کنن خیلی نا فرم میگشتن بعد تصمیم گرفتم خارج از ایران امتحان بدم و تو برلین-آلمان امتحان دادم. این مرکزی که من توش بودم ۶ تا شرکت کننده داشت اصلا استرس وارد نکرد مراقب. نه گشتنی در کار بود نه حتی چک کردن ID خیلی سفت و سخت و کلن امتحان که شروع شد رفت از اتاق بیرون برای اینکه حواس کسی پرت نشه اما ۲ تا مشکل داشت امتحان تو آلمان
    ۱- آزمون فوق العاده سخت تر از تی پی او ها و آزمون تو ایران بود ریدینگاش همه مربوط به فرهنگ اقتصاد و تاریخ اروپا بود. لیسنینگاش اکسنت امریکن نبود و موضوعاش بشدت تخصصی بود حتی و دیگه از اسپیکینگ و ریدینگ که نگم.
    ۲- کیبوردشون جرمن فورمت بود و جای خیلی از چیزا مثل کیبورد خودمون نبود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology- Shahid Beheshti

سلام دوستان
    من آمریکا هستم و 6 نوامبر امتحان دارم. هرچی گشتم نتونستم فروم مرتبط با سوالم رو بیدا کنم.
    میخواستم بدونم آزمون های ای تی اس هم زمان برای تاریخ های یکسان. یکسان برگزار میشه؟ مثلا من میتونم از کسایی که توی کشورای دیگه امتحان میدن و اختلاف ساعت دارن سوالارو ببرسم؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آمریکا هستم و 6 نوامبر امتحان دارم. هرچی گشتم نتونستم فروم مرتبط با سوالم رو بیدا کنم.
    میخواستم بدونم آزمون های ای تی اس هم زمان برای تاریخ های یکسان. یکسان برگزار میشه؟ مثلا من میتونم از کسایی که توی کشورای دیگه امتحان میدن و اختلاف ساعت دارن سوالارو ببرسم؟
    نخیر!!! هر کشور در زمان مخصوصه خوش امتحان میده و ربطی به ساعت کشورای دیگه نداره!!!
    این به کنار... شما تو سنتری که امتحان میدین سوالاتون با کناری تون فرق داره!!! چه برسه بخواین از یه کشور دیگه بپرسین...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)