صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 132

موضوع: امتحان TOEFL در خارج از ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان TOEFL در خارج از ایران

سلام
    من 14 دسامبر استانبول تافل دادم
    محل آزمونم محله bakirkoy بود ولی نه اونجایی که جی آر ای برگزار میشه ی موسسه بود 2 3 تا کوچه بالاتر
    نظم جلسه خوب بود، همه هم زمان شروع کردیم و تداخلی پیش نیومد؛صدای بقیه داوطلبا هم کمی اذیت میکرد (کمی)،من چون این اولین آزمونم بود معیاری یرای مقایسه با جاهای دیگه ندارم
    عایق نبدی صدا فاجعه بود ، وسط لیسنینگ ما اذان دادن و اصلا صدای هدفون شنیده نمیشد به حدی که صدا قوی بود
    خوراکی و آب اجازه نداشتیم ببریم
    کاغذ 4تا رو میز بود هر قدر هم خواستیم زود میدادن
    ی خودکار و ی مداد خودشون میدادن اگه میخواستی مداد 2 تا هم میدادن که نگران تراشیدن نباشی

اگر خواستین برین:
    استانبول هیچ کس (حتی مسئولای جلسه) انگلیسی بلد نیست،ی سری توضیحا به ترکی به همه میداد ما میموندیم گیج )) البته گفتن یکی از بچه ها ی چیزایی ترجمه کرد
    آدرس پیدا کردن ولی لااقل برای محل من سخت نبود. چون مترو و تراموا و اتوبوس و ... داره از همه جا به این محله و اگه اسم ی جای نزدیک رو بدونین (مثلا ی بیمارستان یا مرکز خرید) با اشاره مردم راهنماییتون میکنن
    وسایل نقلیه عمومی 2-3 لیر قیمتشونه و تاکسی 20-30 لیر بسته به جا و انصاف راننده ولییی من توصیه میکنم اصلا به تاکسی فکر نکنین،برای اینکه پول بیشتر بگیرن الکی میچرخوننتون صبح امتحانی دیر میرسین یا استرس میگیرین.برای خود کارت اتوبوس و مترو و .. هم باید ی مبلغی جدا بدین که اگه اشتباه نکنم 7 لیر بود.
    ی روز قبل جای امتحان رو چک کنین
    گوگل مپ نقشه مترو و بوس و ... رو نداره یعنی ناقصه اگه نتونستین مترو نزدیک پیدا کنین نگران نشین ...از تور لیدرا هم کمی میشه کمک گرفت

Junior Member

کسی تجربه تافل در ترکیه یا امارات داره؟آیا نمرش فرقی میکنه؟
    کدوم شهرش بهتره؟

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

با سلام من تا 15 مارچ باید نمره تافلم ریپورت شده باشه..الان هیچ تاریخی تو ایران باز نیست...پیشنهادتون چیه؟ کدوم کشور ارزون و مناسبه واسه امتحان..؟

Junior Member Amir_Hamidi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Railway Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط kianernesto نمایش پست ها
    با سلام من تا 15 مارچ باید نمره تافلم ریپورت شده باشه..الان هیچ تاریخی تو ایران باز نیست...پیشنهادتون چیه؟ کدوم کشور ارزون و مناسبه واسه امتحان..؟

ترکیه، چون ویزا نمیخواد.
    جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه اش خراب می شود، و هرکس که بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد!
    (دکتر محمود حسابی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من 17 NOV ارمنستان امتحان داشتم ، Yerevan State University ، اصلا از شرایط امتحان راضی نبودم
    پارتیشن نداشت و صدای اطرافیا که خیلی هم بهم نزدیک بودن واقعا اذیت میکرد، خیلی بی نظم بود و هرکسی هر ساعتی رسیده بود امتحانو شروع کرده بود، مراقبای امتحان ارمنی حرف میزدن و من اصلا متوجه توضیحات قبل از امتحان نشدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

نمره اين آزمونم 94 شد.
    ريدينگ: 26 ليسنينگ: 23 اسپيكينگ: 20 رايتينگ: 25
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من تافل رو 8 دسامبر 2012 در دانشگاه قفقاز باكو (آذربايجان) دادم. ميخام تجربه اين امتحان رو اينجا بيارم؛ باشد كه به كار بندگان خدا بياد.
    از اونجايي كه زبان انگليسي بلد بودن براي اين كشور معني نداره و من هم تركي بيلميرم (فقط همين رو بلدم) توي پيدا كردن آدرسها و ارتباط با مردم مشكل داشتم. به ناچار آدرسها رو روي كاغذ از قبل مي نوشتيم و هر جا ميخاستم برم نوشته رو نشون مي دادم و يه جوري راهنماييم مي كردن. در ضمن همراه داشتن نقشه شهر (پرينت از گوگل مپ) خيلي جاها كارساز بود.
    و اما در مورد سنتر؛ دانشگاه قفقاز آخر باكو ميشه. من با اتوبوس رفتم كه نسبتاً به صرفه هست. باكو مترو هم داره ولي به اونجا نمي رسه و نواحي مركزي باكو رو پوشش ميده. كلاً يك سايت كامپيوتر رو براي برگزاري آزمون استفاده مي كنند و همه كارها توي همين سايت انجام ميشه: از پذيرش و گرفتن عكس گرفته تا قرارداد ساك و وسايل و .... حدود چهل نفري هم توي اين سايت امتحان داديم. شرايط برگزاري زياد مطلوب نبود. تصور كنيد كه اولين نفري كه پشت كامپيوترش نشسته شروع به زدن تست ميكنه و بعد حدود نيم ساعت آخرين نفر پذيرش ميشه و ميره پشت ميزش. كلاً توي اين نيم ساعت رفت و آمد زياد بود و تمركز رو به شدت پايين مياره. ولي مسئولين برگزاري خوش برخورد بودن. هرچند از اول شروع كردن به آذري صحبت كردن، ولي بعد از اينكه من بهشون گفتم ايراني هستم و آذري نمي دونم گفتند كه به انگليسي توضيح ميدن و توي سنتر از لحاظ ارتباط برقرار كردن ديگه مشكلي نداشتم.
    اميدوارم رنج اين سفر با نمره دلخواهم شيرين بشه.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

اما آزمون تافل من در ارمنستان،
    سنتر من دانشگاه امریکایی ارمنستان (AUA) بود، (بالاخره یه دانشگاه امریکایی رفتیم!) که توی خیابان باقرامیان پلاک 40 هست، از توی خیابان باقرامیان باید چندتا پله بیاین بالا. اینطور که من فهمیدم امتحان تو دو قسمت دانشگاه برگزار میشه، زیرزمین ساختمان اصلی، و طبقه سوم (فکر کنم) ساختمان اصلی، امتحان من توی زیرزمین بود، کامپیوترها اکثرا کامپلت Dell یا IBM بود، کامپیوترها خوب بود، امتحان توی یه کلاسی برگزار میشد که بنظر LAB میومد، ممتحن ها دو تا خانم جوان بودند و بچه ها رو یکی در میون سر کامپیوترها مینشوندن، همه یکی یکی میرفتن عکس میگرفتن میرفتن سر کامپیوترها، نوبت من که شد خانمه اومد پسوردو زد بهم گفت هر وقت خواستی شروع کن، اگرم خواستی وایسا همه با هم شروع کنیم!!!!! خیلی حال کردم با این اعتماد! من توی سازمان سنجش و امیر بهادر هم امتحان دادم اونجاها میگفتن دست بزنی به کیبورد ریپورتت میکنیم به عنوان تقلب!!! کلا یه آرامش خاصی حاکم بود که باعث شد من سر ریدینگ عین تو خونه راحت باشم، تنها مشکل این بود که دستشویی طبقه چهارم بود! بهترین آزمونی که دادم اونجا بود با اینکه همه میتونستن راحت وایسن تقلب کن برای اسپیکینگ، هر کی حواسش به کار خودش بود. اینجا بود که فهمیدم ما خیلی خیلی عقبیم، با خودتون هم میتونین آب و شکلات ببرین داخل، فقط موبایلها رو باید تحویل بدین! کلا اصول بر اعتماده! که این خیلی بهم آرامش داد! راستی انگلیسیشون هم خوب بود!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوستان کسی دبی امتحان داده؟
    به نظر شما دبی بهتره یا ارمنستان؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن-ارومیه

پیش فرض پاسخ : موضوعات تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

سلام دوستان من 15 فوریه تو کانادا(ونکوور) امتهان دارم. کسی هست اینجا که تو این تاریخ تو ایران امتهان داشته باشه؟

Banned

پیش فرض پاسخ : موضوعات تافلهاي اخير iBT چي بوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soltalebipour نمایش پست ها
    سلام دوستان من 15 فوریه تو کانادا(ونکوور) امتهان دارم. کسی هست اینجا که تو این تاریخ تو ایران امتهان داشته باشه؟
    ممكنه بپرسم اين سئوال براي چي هست تا بتونم كمكتون كنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)