صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 53

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند و مسائل مرتبط

دوستان اگه کسی برادرش مقیم هلند باشه چه کمکی میتونه بکنه چه در مقطع تحصیل و چه چیزهای دیگه. خیلی مهمه برام.. ممنون میشم توضیح بدین
    Don't Give up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی عمومی دانشگاه گیلان

سلام وقت بخیر
    من کارشناسی روانشناسی عمومی و از دانشگاه گیلان(رشت) گرفتم با معدل 17/76. با همسرم قصد داریم برای ادامه تحصیل بریم هلند. هزینه تحصیل برای ارشد و روال کار رو کی میتونه توضیح بده؟ از یادگیری زبان هلندی گرفته تا پذیرش و مباحث معادل سازی، هزینه تحصیل . فاند گرفتن. ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط setareaf نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من کارشناسی روانشناسی عمومی و از دانشگاه گیلان(رشت) گرفتم با معدل 17/76. با همسرم قصد داریم برای ادامه تحصیل بریم هلند. هزینه تحصیل برای ارشد و روال کار رو کی میتونه توضیح بده؟ از یادگیری زبان هلندی گرفته تا پذیرش و مباحث معادل سازی، هزینه تحصیل . فاند گرفتن. ممنون میشم

سلام
    این لینک و صفحات قبلیش رو بخونید بهتون کمک میکنه

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    من چند تا سوال دارم كه ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد :
    1- 42 سال سن
    2- متاهل و داراي دو فزند 9 و 1 ساله
    3- كارشناسي مهندسي برق - الكترونيك با معدل 12/62 از دانشگاه آزاد
    4- دانشجوي كارشناسي ارشد روانشناسي دانشگاه آزاد با معدل 19/55 شاگرد اول دانشكده ( فقط دفاع مونده )
    5- دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت فناوري اطلاعات دانشگاه پيام نور ترم 3
    هدف من رفتن به هلند و موندن اونجاست ، برام فرقي نداره در چه مقطعي درس بخونم ، البته بيشتر به روانشناسي علاقه دارم.
    ضمنا من بيشتر هدفم گرفتن پذيرش از دانشگاه و اقامت هست ، دنبال اسكولارشيپ و فاند نيستم
    ممنون ميشم كه من رو راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnavi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من چند تا سوال دارم كه ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد :
    1- 42 سال سن
    2- متاهل و داراي دو فزند 9 و 1 ساله
    3- كارشناسي مهندسي برق - الكترونيك با معدل 12/62 از دانشگاه آزاد
    4- دانشجوي كارشناسي ارشد روانشناسي دانشگاه آزاد با معدل 19/55 شاگرد اول دانشكده ( فقط دفاع مونده )
    5- دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت فناوري اطلاعات دانشگاه پيام نور ترم 3
    هدف من رفتن به هلند و موندن اونجاست ، برام فرقي نداره در چه مقطعي درس بخونم ، البته بيشتر به روانشناسي علاقه دارم.
    ضمنا من بيشتر هدفم گرفتن پذيرش از دانشگاه و اقامت هست ، دنبال اسكولارشيپ و فاند نيستم
    ممنون ميشم كه من رو راهنمايي كنيد

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستانم بگیرید

من متوجه هدف شما دقیقا نشدم!!
    الان شما نه مقطع رو معلوم کردید و نه رشته تونو به طور خاص
    و نه رزومه تونو به طور کامل

دکترا خوندن با ارشد خوندن کامل داستانشون متفاوته و شرایطی که براتون پیش میاره هم متفاوت خواهد بود

این لینک رو بخونید شرایط دکترا خلاصه وار توضیح داده شده

در مورد ارشد هم توی همین فروم هزینه ها به طور کامل گفته شده مثلا این لینک

به نظرم باید هدفتون رو محدود تر کنید و بدونید دقیقا میخوایید چه راهی رو برید و در همون مسیر اقدام کنید
    تا وقتتون رو از دست ندید و متاهلی هم که میخوایید بیایید و مسیولیت دارید و خب به نظرم باید خیلی خیلی دقیق تر موضوع رو بررسی کنید

موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

https://www.han.nl/start-de/
    سلام دوستان من ميخوام براي اين دانشگاه در رشته Game Design بچلر به زبان هلندي اقدام كنم شما راجب به اين دانشگاه اطلاعي دارين؟؟؟
    و وضيعت كاري تو اين رشته بعد از تحصيل به چه صىرت هست
    سپاس
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

درود بر همگی

26 ساله مدرک مهندسی مکانیک در سال 2013
    آیلتس 6.5 آکادمیک
    ولی برای لیسانس دوباره در رشته ی فیزیوتراپی در هلند میخواهم اقدام کنم.

آیا شانس دریافت ویزای دانشجویی دارم یا نه؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط namazi69 نمایش پست ها
    درود بر همگی

26 ساله مدرک مهندسی مکانیک در سال 2013
    آیلتس 6.5 آکادمیک
    ولی برای لیسانس دوباره در رشته ی فیزیوتراپی در هلند میخواهم اقدام کنم.

آیا شانس دریافت ویزای دانشجویی دارم یا نه؟

سپاس
    بله دارید.......من مشابه شما مورد دیدم..... یه خانم 23 ساله که کارشناسی خوانده بود ایران ولی مدرک کارشناسیش یکم به فیزیوتراپی مرتبط تر بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان سلام من 19 سالمه دانشجو مهندسی نرم افزار دانشگاه فردوسی هستم ، معدل دیپلمم 18.54 هستش و آیلتس آکادمیک 7 دارم با بند اسکور های 8 به لیسینیگ 7.5 ریدینگ 6.5 اسپیکینگ و 6 رایتینگ. هرچند برای امتحان بیشتر از 1.5 ماه نیم نخوندم و الان که یک سال از امتحانم میگذره میدونم که میتونم راحت 7.5 رو بگیرم. از دانشگاه های مختلف آمریکا پذیرش داشتم ( Michigan State University) ولی متاسفانه موفق نشدم ویزامو بگیرم و 3 بار ریجکت شدم. قصد دارم برای هلند اقدام کنم و شنیدم تو رشته من یعنی علوم کامپیوتر کورس اینگلیسی ارائه میشه. از طرفی بخاطر رزومم و پذیرشای قبلیم فکر نکنم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های هلند مشکل داشته باشم ولی واقعا نمیدونم نحوه دادن ویزا به چه صورت هست. میترسم مثل آمریکا بعد یک سال وقت گذاشتن نتونم ویزامو بگیرم. دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه. راستی سربازم هستم یعنی معافیت دارم ولی معافیت تحصیلی به واسطه تحصیل در دانشگاه فردوسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbh نمایش پست ها
    دوستان سلام من 19 سالمه دانشجو مهندسی نرم افزار دانشگاه فردوسی هستم ، معدل دیپلمم 18.54 هستش و آیلتس آکادمیک 7 دارم با بند اسکور های 8 به لیسینیگ 7.5 ریدینگ 6.5 اسپیکینگ و 6 رایتینگ. هرچند برای امتحان بیشتر از 1.5 ماه نیم نخوندم و الان که یک سال از امتحانم میگذره میدونم که میتونم راحت 7.5 رو بگیرم. از دانشگاه های مختلف آمریکا پذیرش داشتم ( Michigan State University) ولی متاسفانه موفق نشدم ویزامو بگیرم و 3 بار ریجکت شدم. قصد دارم برای هلند اقدام کنم و شنیدم تو رشته من یعنی علوم کامپیوتر کورس اینگلیسی ارائه میشه. از طرفی بخاطر رزومم و پذیرشای قبلیم فکر نکنم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های هلند مشکل داشته باشم ولی واقعا نمیدونم نحوه دادن ویزا به چه صورت هست. میترسم مثل آمریکا بعد یک سال وقت گذاشتن نتونم ویزامو بگیرم. دوستان کسی هست که بتونه کمک کنه. راستی سربازم هستم یعنی معافیت دارم ولی معافیت تحصیلی به واسطه تحصیل در دانشگاه فردوسی
    سلام
    کلا به نظر من ویزای هلند به سختی امریکا نیست و فکر نمی کنم مشکلی داشته باشین...ولی شما که رشتتون خوبه ....چرا صبر نمی کنید کارشناسیتون تموم شه و بعد برای ارشد اقدام کنید...شاید حتی اون موقع بتونیین فاند بگیرین یا برین مثلا کشور های بهتر (کانادا و امریکا)
    و به نظر من دانشگاه های ایران توی مقطع کارشناسی خوبن واقعا...شاید مقاطع بالاتر کم تر از جاهای دیگه باشن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)