صفحه 142 از 155 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1546

موضوع: تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ( UNSW ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من برای ترم 1 2019 اپلای کردم و طبق اعلام خودشون قرار بود تا 5 جولای نتایج رو اعلام کنن. امروز یه ایمیل از GRS اومده که درخواست راند دوم 2018 اسکولارشیپ شما هنوز تحت بررسی هست و هر موقع به نتیجه نهایی برسیم بهتون اعلام می کنیم. خلاصه تکلیف منو مشخص نکردن. به نظرتون میشه امیدی داشت؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutritional Science

سلام دوستان در مرحله اپلود مدارک برای اپلیکیشن دانشگاه unsw یه قسمت هست که نوشته Please provide an official copy of the grading system used by each University you have attended کسی میدونه این یعنی چی؟ ـخه چه مدرکی می تونم ارائه بدم که نشون بده garding system ئا چطوری هستش؟
    میشه لطفا کمک کنین؟
    خیلی ضروری و فوری هستش . ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Ainnaaz نمایش پست ها
    سلام دوستان در مرحله اپلود مدارک برای اپلیکیشن دانشگاه unsw یه قسمت هست که نوشته Please provide an official copy of the grading system used by each University you have attended کسی میدونه این یعنی چی؟ ـخه چه مدرکی می تونم ارائه بدم که نشون بده garding system ئا چطوری هستش؟
    میشه لطفا کمک کنین؟
    خیلی ضروری و فوری هستش . ممنونم

سلام

من موقعی که داشتم اپلای میکردم از یکی از پست هایی که بچه ها گذاشته بود استفاده کردم، اینو چک کن. فایلی که اینجا آپلود کردن بروبچ برای دانشگاه قابل قبوله.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط alishamsing نمایش پست ها
    من يه صفحه آماده كردم به عنوان Guide to transcripts‌ مي تونم بذارم تو سايت ولي تازه واردم نمي دونم كجا بايد آپلود كنم.--- ها يافتم. اين فايل همه چيز رو توضيح مي ده. مي تونيد اسم خودتون رو بزنيد پايينش دانشگاهها هم كلي باهاتون حال مي كنن.

سلام،

من به تازگی برای چند استاد تو دانشگاه های G8 مکاتبه کردم و از حدود 10 ایمیلی که فرستادم 2 استاد جوابم رو تو همون روز اول دادند. استاد 1 ابراز تمایل کرده که سوپروایزر من باشد و تشویقم کرده که اپلای کنم. اما گفته گرفتن اسکالرشیپ کاملا رقابتی هست. استاد 2 که توی دانشگاه UNSW هست، بعد از دو سه ساعت از ایمیلم چند تا سوال ازم پرسید (در رابطه با زبان، ریز نمرات و پایان نامه ام). روز بعد که جوابش رو دادم، بعد از دو سه ساعت بهم گفت سریع تر مدارکت رسمیت رو آماده کن و با هم به زودی صحبت میکنیم.

Start preparing the documents for application such as translated and certified. We will have more discussion soon.
    واقعیت خودمم فکر نمیکردم تو دو روز بتونم از یه استاد اوکی بگیرم! کمپوسی که ایشون هست واقع در Canberra و وابسته به Australian Defence Force Academy هست.

من چند تا سوال داشتم، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

1- وابستگی این کمپوس به یک ارگان نظامی برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد نمیکند؟
    2- آیا اعتبار تفاوتی بین اعتبار مدرک صادر شده بین این کمپوس و کمپوس اصلی این دانشگاه واقع در Sydney وجود دارد؟
    3- استاد هیچ حرفی از پروپوزال نزده. منم تا حالا هیچ حرفی نزدم. فقط بهم گفته زود تر مدارکت رو آماده کن. آیا امکانش هست که ازم پروپوزال نخواد؟
    4- واقعیت، من دوست دارم که توی کانادا پذیرش بگیرم. اما تو این اوضاع مضخرف کشور، دوست ندارم پروسه خروج از کشور به تعویق بیفته! به فرض که من پذیرش بگیرم، آیا برای گرفتن پذیرش توی دانشگاه های کانادایی مشکلی به وجود میاد؟ اگر برای ویزای استرالیا اقدام کنم چی؟
    5- من حرفی از اسکالرشیپ نزدم، اونم چیزی نگفته. اما تو سایت خودش گفته که اسکالرشیپ برای دانشجوهای خوب دردسترس هست. به نظرتون ازش در رابطه با اسکالرشیپ بپرسم؟
    6- بر اساس چیزایی که از بچه ها شنیدم، اینجینیرینگ اسکول این دانشگاه خیلی قویه. فرقی بین Engineering School این دانشگاه در سیدنی و Engineering and Information Technology واقع در Canberra وجود داره؟
    ویرایش توسط moosavi_69 : August 13th, 2018 در ساعت 12:21 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    سلام،

من به تازگی برای چند استاد تو دانشگاه های G8 مکاتبه کردم و از حدود 10 ایمیلی که فرستادم 2 استاد جوابم رو تو همون روز اول دادند. استاد 1 ابراز تمایل کرده که سوپروایزر من باشد و تشویقم کرده که اپلای کنم. اما گفته گرفتن اسکالرشیپ کاملا رقابتی هست. استاد 2 که توی دانشگاه UNSW هست، بعد از دو سه ساعت از ایمیلم چند تا سوال ازم پرسید (در رابطه با زبان، ریز نمرات و پایان نامه ام). روز بعد که جوابش رو دادم، بعد از دو سه ساعت بهم گفت سریع تر مدارکت رسمیت رو آماده کن و با هم به زودی صحبت میکنیم.

واقعیت خودمم فکر نمیکردم تو دو روز بتونم از یه استاد اوکی بگیرم! کمپوسی که ایشون هست واقع در Canberra و وابسته به Australian Defence Force Academy هست.

من چند تا سوال داشتم، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

1- وابستگی این کمپوس به یک ارگان نظامی برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد نمیکند؟
    2- آیا اعتبار تفاوتی بین اعتبار مدرک صادر شده بین این کمپوس و کمپوس اصلی این دانشگاه واقع در Sydney وجود دارد؟
    3- استاد هیچ حرفی از پروپوزال نزده. منم تا حالا هیچ حرفی نزدم. فقط بهم گفته زود تر مدارکت رو آماده کن. آیا امکانش هست که ازم پروپوزال نخواد؟
    4- واقعیت، من دوست دارم که توی کانادا پذیرش بگیرم. اما تو این اوضاع مضخرف کشور، دوست ندارم پروسه خروج از کشور به تعویق بیفته! به فرض که من پذیرش بگیرم، آیا برای گرفتن پذیرش توی دانشگاه های کانادایی مشکلی به وجود میاد؟ اگر برای ویزای استرالیا اقدام کنم چی؟
    5- من حرفی از اسکالرشیپ نزدم، اونم چیزی نگفته. اما تو سایت خودش گفته که اسکالرشیپ برای دانشجوهای خوب دردسترس هست. به نظرتون ازش در رابطه با اسکالرشیپ بپرسم؟
    6- بر اساس چیزایی که از بچه ها شنیدم، اینجینیرینگ اسکول این دانشگاه خیلی قویه. فرقی بین Engineering School این دانشگاه در سیدنی و Engineering and Information Technology واقع در Canberra وجود داره؟
    با سلام
    1- واقعا نمیدونم!
    2- در حالت کلی زیاد بین دانشگاه ها فرقی نیست! در دوره ی دکتری بیشتر اون مقالات خودتون مهم هستند که کجا چاپ بشند
    3- پروپوزال رو دانشگاه میخواد معمولا والا استاد مهم نیست! استاد میدونه که وقتی بری شروع کنی دکتری رو معمولا یک چیز متفاوتی کار خواهی کرد! بسته به نوع اسکلارشیب
    4- هیچ مشکلی از نظر ویزای کشورهای دیگه وجود نداره! با خیال راحت کارتون رو پیش ببرید- در ضمن استرالیا بسیار جای خوبی هست واسه زندگی -- در برخی موارد از کانادا هم بهتره از جمله آب و هوا
    5- میتونید بدون رو دروایستی ازش بپرسید که خودش دستش بازه یا نه! اگه خودش فاند نداشته باشه سختر میشه و باید از دانشگاه اسکلارشیپ بگیرید
    6- مشخصا تفاوت که هست و کمپ اصلی معمولا بهتره ولی باز در قید و بند این چیزها نباشید
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه اصفهان

سلام دوستان
    من امروز نامه پذیرش Full Offer برای ترم دوم ۲۰۱۸ اومده و توی این نامه نوشته که جواب اسکالرشیپ با بک ایمیل دیگه خواهد امد. میخواستم ببینم کسی هست که شرایطش مثل من باشه؟ به خاطر زمانبر بودن پروسه ویزا مسلما برای ترم دوم نمی تونم اونجا باشم. و از طرفی هنوز نتیجه اسکالرشیپ هم مشخص نیست و برون اسکالرشیپ نمیتونم در دانشگاه ثبت نام کنم. الان دانشگاه منتظر جواب من هست که ایا این offer را قبول می کنم یا نه. لطفا راهنماییم کنید.

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط arman121212 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز نامه پذیرش Full Offer برای ترم دوم ۲۰۱۸ اومده و توی این نامه نوشته که جواب اسکالرشیپ با بک ایمیل دیگه خواهد امد. میخواستم ببینم کسی هست که شرایطش مثل من باشه؟ به خاطر زمانبر بودن پروسه ویزا مسلما برای ترم دوم نمی تونم اونجا باشم. و از طرفی هنوز نتیجه اسکالرشیپ هم مشخص نیست و برون اسکالرشیپ نمیتونم در دانشگاه ثبت نام کنم. الان دانشگاه منتظر جواب من هست که ایا این offer را قبول می کنم یا نه. لطفا راهنماییم کنید.

ممنون
    سلام
    لزوما اینجوری نیست که میگید! واسه ی همه ماها این اتفاق قبلا افتاده
    شما میتونید از استادتون بپرسید در مورد شرایط و احتمال فاند و. ...
    میتونید صبر کنید تا نامه ی فاند هم بیاد که یک مدتی طول میکشه فکر کنم 2 هفته تا 4 هفته

در مورد ویزا: بین 2 هفته تا 4 هفته ویزا میگیرید
    دانشگاه اونقدرم گیر نیست شما دقیقا فلان روز تو دانشگاه باشید! حالا یکمی هم دیر کردید کردید! من خودم یک روز دیرتر از زمان گفته شده رفتم دانشگاه! روز اول نرفتم یعنی!
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون دوست عزیز بخاطر پاسختون،
    دانشگاه مقرر کرده که باید حتما تا ۳۱ اگوست اونجا باشم. که الان ۱۵ اگوست هست و من باید همچنان منتظر جواب اسکالرشیپ باشم. استادم جواب داده که بهت فاندTFS تعلق میگیره ولی هنوز اعلام نشده. بنظرتون میشه اسکالرشیپ رو دیفر کرد. و اینکه من هنوز ریزنمرات ارشدم اماده نیست بخاطر اینکه در پروسه ازادسازی قرار گرفته. میخواستم ببینم میشه بدون ریزنمره ارشد برای ویزا اقدام کرد؟ پروسه گرفتن ویزا هم که از بچه ها را نگاه میکردم برای عده ای این پروسه خیلی طولانی تر از ۴ هفته شده.

ApplyAbroad Superstar

سلام با تبریک دریافت آفر اگر در شرایط اضطرار نیستید -که فکر میکنم نباشید - صبر کنید تا نتیجه اسکالرشیپ معلوم شود. اگر به هر دلیل احساس میکنید برای پذیرش آفر در محدودیت زمانی قرار دارید پیشنهاد میکنم افر را بپذیرید. اگر تصمیمتان بعدا به هر دلیل عوض شد میتوانید به دانشگاه/استاد توضیح بدهید که به چه دلیل نمیخواهید یا نمیتوانید درس را شروع کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arman121212 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    ویرایش توسط susighton : August 15th, 2018 در ساعت 11:03 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز
    همین امروز نامه فاند UIPA هم اومد ولی گفته که این اسکالرشیپ تا ۳۱ اگوست معتبر هست. و COE هم دوشنبه تازه صادر میشه. مطمئنا به این ترم نمیرسم. حالا من از دوشنبه باید برای سفارت اقدام کنم. الان توی قبول کردن آفر یکسری گزینه ها هست که من خیلی متوجه اونا نمیشم. کسی هست که بتونه کمکم کنه؟ اگر کسی میتونه لطفا شماره موبایلش رو برام بذاره تا باهاش تماس بگیرم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)