صفحه 8 از 23 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 230

موضوع: گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    سلام

همون که بیمه براتون رد شده کافیه ....دوست من مهندس عمران بود ولی بیمه براش کارگر ساده رد میشد ..اقدام کرد و الان سیتیزن هم شده ...بنابراین نگران نباشید ....همون گواهی رو بگیرید (اونی که جدولی هست )ترجمه کنید و ارسال کنید ..
    گوودلاک
    سلام، آقا این لیست سوابق بیمه رو چجوری باید بگیریم؟ از سایت یا اداره بیمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    واقعاممنون بابت وقتی که میذاریدوست عزیز.... نامه گواهی کاروقراردادرو ازخواهرم وحتی دوستم که سالن درجه یک ومعتبرداره میتونم بگیرم وتهیه کنم اما متاسفانه دراغلب آرایشگاههادستمزدوحقوق بصورت دستی وبه درصدبه کارگرداده میشه بنابراین نمیتونم فیش حقوقی ویاپرینت حساب ارائه کنم.امامشتریهامون میتونن برام شهادت بدن چون من واقعااونجاکارمیکردم.یک مشکل دیگه اینکه من تازه مدرکموگرفتم آیا تنظیم نامه گواهی سابقه کارویاتنظیم قراردادقبل ازتاریخ مدرکم مشکل زا نخواهدبود؟ باتشکرفراوان
    یک موضوع کلی بگم
    استرالیا میگه هر کس ایتدا یک دوره اموزشی به اتمام برسونه و بعد مدرک بگیره واجد و شرایط واسه کار کردن هست.یعنی از نظر اونها کسی که مدرک مثلا لیسانس نداره و بعدا میاد ادعا میکنه من ۵ سال سابفه کار حرفه ای دارم یکمی براشون مشکله که بخوان اینو بپذیرند.حالا شما هم بعد از تاریخ سابفه کار مدرک گرفته اید شاید یکمی به مشکل بخورید(شاید)شما حداقل باید بیمه یا قرارداد کاری اراپه بدید.

Junior Member

سلام

ببخشیدکسی میتونه درتنظیم شرح وظایف آرایشگری بمن کمک کنه؟نوشتن شرح وظایف گواهی کارآموزی که استاندارد وقابل قبول باشه رو میخام. اگرکسی منع یارفرنسی بلده لطفا راهنمایی کنه.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

سلام دوستان
    من سه سال سابقه کار بدون بیمه دارم
    تازه یک سالش هم سربازیه
    یه وکیل گفت تو آیلس 7 هم بگیری فقط از 489 میتونی استفاده کنی اما 189 و 190 کارت سخت تره و استرالیا بهت گیر میده که بیمه نداری

میشه راهنمایی کنین درسته این واقعا؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_member نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سه سال سابقه کار بدون بیمه دارم
    تازه یک سالش هم سربازیه
    یه وکیل گفت تو آیلس 7 هم بگیری فقط از 489 میتونی استفاده کنی اما 189 و 190 کارت سخت تره و استرالیا بهت گیر میده که بیمه نداری

میشه راهنمایی کنین درسته این واقعا؟؟
    داشتن بیمه الزامی نیست، اما اگه بیمه ندارین باید مدارک دیگه شامل نامه گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، تراکنش های حساب بانکی تون که نشون دهنده واریز حقوق به حسابتون باشه، قرارداد کار، مدارک ثبت شرکتی که توش کار میکردین و ... داشته باشین. هر چه تعداد بیشتری از این مدارک رو داشته باشین احتمال اینکه آفیسر سابقه کارتون رو قبول بکنه بیشتر میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

مرسی
    vahidet عزیز از پاسخت
    من فقط گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی میتونم ارایه کنم . تراکنش حساب بانکی و بیمه خبری نیست.

شما از وضعیت مناطق Regional استرایا خبر دارین ؟ خیلی از وکلا میگن همه امکانات مثل هم هستن اما تو این وسط یه وکیله هست که میگه اصلا نرو regional
    نظر شما چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

مرسی
    vahidet عزیز از پاسخت
    من فقط گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی میتونم ارایه کنم . تراکنش حساب بانکی و بیمه خبری نیست.

شما از وضعیت مناطق Regional استرایا خبر دارین ؟ خیلی از وکلا میگن همه امکانات مثل هم هستن اما تو این وسط یه وکیله هست که میگه اصلا نرو regional
    نظر شما چیه؟

راستش من تا حالا به مناطق regional نرفتم. اما به احتمال فراوان تو این مناطق دسترسی به امکانات اولیه زندگی هست و از این نظر مشکلی نیست. اما مسأله اینجاست که آیا فرصت های شغلی هم به اندازه شهرهای بزرگ هست؟ خیلی بعید میدونم اینطور باشه.

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

مرسی
    vahidet عزیز از پاسخت

نظر شما چیه؟

ما یه شهر کم جمعیت زندگی میکنیم و وکیلتون درست میگن و همه امکانات شهرهای بزرگتر اینجا فراهمه و هیچ فرقی نمیکنه. حتی شما میتونید با یه اجاره کمتر صاحب یه خونه بهتر نسبت به شهرهای بزرگ بشین. اما از لحاظ کار مطمئنن در مناطق regional سخت تر پیدا میشه.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

تشكر از دوستان
    گواهي اشتغال به كار هفته اي ٢٠ ساعت پاره وقت حساب ميشه؟
    كلا حين سربازي ميخوام نامه اشتغال به كار بدم وكيل ها گفتن ٢٠ ساعت در هفته بدي تمام وقت حساب ميشه
    آيا درسته؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir12561222 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

میشه لطفا واسه برق به ایمیل زیر بزنید:
    دوست عزیز چی میخوای برات میل کنیم؟ CDR?
    ویرایش توسط hiver : December 15th, 2017 در ساعت 07:36 PM دلیل: ایمیل