صفحه 55 از 62 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 613

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

Junior Member sem87 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

با سلام . من سرفصل رشته کارشناسی زیست شناسی رو لازم دارم. شکر خدا دانشگاه خودمون ندارن. نه مدیر گروه داره نه آموزش نه کارشناس تحصیلی‌ . دارالترجمه هم میگه ۴ ملیون تومان.

°روزمره با اعمال شاقه°

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

سلام
    کسی از دوستان میدونه در دانشگاه های خارجی برای "معرفی به استاد" از چه عنوانی استفاده میشه؟ دارالترجمه برام نوشته presented to professor ولی سرچ کردم چنین چیزی در دانشگاه های اونور ندیدم.

ApplyAbroad Superstar

سلام فارغ از کلمات- معنی عملی این اصطلاح در دانشگاههای ایران چیست؟ یعنی چه موقع این اصطلاح به کار برده میشود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali28 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان میدونه در دانشگاه های خارجی برای "معرفی به استاد" از چه عنوانی استفاده میشه؟ دارالترجمه برام نوشته presented to professor ولی سرچ کردم چنین چیزی در دانشگاه های اونور ندیدم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام فارغ از کلمات- معنی عملی این اصطلاح در دانشگاههای ایران چیست؟ یعنی چه موقع این اصطلاح به کار برده میشود؟
    http://edu.aut.ac.ir/iCMS/eu/?f=p1&s=fm.view&id=16&l=1

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظر من که این روش یک جور distance learning هست.

دیگر اینکه در انگلستان این روش را برای امتحان دانشجوهای تجدیدی به کار میبرند و به آن reassessment without attendance گفته میشود. بنابراین در شرایط شما شاید to be assessed without attendance عبارت خیلی بدی نباشد. برای اطمینان اگر این عبارت را سرچ بفرمایید شاید جواب بهتری هم پیدا کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali28 نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام

نیاز به ترجمه سرفصل کامل دروس رشته مددکاری اجتماعی برای تایید مدرک در امریکا (توسط [Council on Social Work Education [CSWE) دارم. کل لیست و توضیحات (جزییات) دروس مطابق سرفصل ارائه شده در وزارت علوم 88 صفحه برای کارشناسی و 36 صفحه برای دروس دوره ارشد است.

1) اگر کسی تجربه طی کردن این مراحل را دارد ممنون می شوم راهنمایی کنند که آیا نیاز به ترجمه کل این لیست هست یا نه؟

2) با توجه به تعداد زیاد صفحات ترجمه، بسیار ممنون می شوم اگر دارالترجمه ای می توانید معرفی کنید که بتواند این کار را با هزینه پایین انجام دهد.

با تشکر

Junior Member

کسی نیست راهنمایی کنه؟

ضمنا میخواستم بدونم کسی تا الان ترجمه به "سرفصل 2000" (sarfasl2000) که با ایمیل SARFASL2000@Gmail.com خودش رو معرفی کرده کار کرده؟ قابل اعتماد هست کارش؟

هسات ثبت نکرده و دو تا گوگل سایت داره:

https://sites.google.com/site/astrologist33/

https://sites.google.com/site/sarfasls/

ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanp نمایش پست ها
    کسی نیست راهنمایی کنه؟

ضمنا میخواستم بدونم کسی تا الان ترجمه به "سرفصل 2000" (sarfasl2000) که با ایمیل SARFASL2000@Gmail.com خودش رو معرفی کرده کار کرده؟ قابل اعتماد هست کارش؟

هسات ثبت نکرده و دو تا گوگل سایت داره:

https://sites.google.com/site/astrologist33/

https://sites.google.com/site/sarfasls/

ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکی کنه.
    منم تو تخقیقاتم به این موسسه برخوردم ولی خیلی مشکوکه یعنی موسسات دیگه صفحه ای 27/000 تا 45000 میگیرن این 2500. تازه آدرس درست و حسابی هم نداره. حالا شاید من خیلی مشکوکم ولی اگه کسی کارشو به اینجا داده و بازخورد خوبی گرفته بگه لطفا.

سلام
    من میخوام ریز نمرات ارشد تصویر سازی رو بدم برای ترجمه برای موسسه wes ،
    کسی میتونه مترجم خوب معرفی کنه
    من سر فصل انگلیسی این رشته رو هیچ جا پیدا نکردم

سلام من دنبال course description كارداني نقشه كشي و طراحي صنعتي هستم
    كسي هست بتونه كمكم كنه ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)