صفحه 69 از 70 نخستنخست ... 19596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 691

موضوع: دكتري در انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دكتري در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1368 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت همگی.
    من با استادی از دانشگاه loughbrough برای پوزیشن دکتری مصاحبه کرده‌ام و ایشان از رزومه من خوششان آمده و گفته اند که حاضرند تمام هزینه‌های شهریه و دانشگاه را تقبل کنند اما هزینه زندگی را نه. همچنین برای این پذیرش ملزم هستم که یک قرارداد فول تایم (۳۵ ساعت در هفته) با مرکز تحقیقاتی بسته و عملا اجازه قانونی کار نخواهم داشت حتی در دانشگاه.
    همچنین به صورت تخمینی، هزینه‌های زندگی را ۱۰۰۰ پوند اعلام کرده‌اند. با توجه به این شرایط آیا امکان کار بدون اطلاع را خواهم داشت یا به صورت کارهای سیاه قادر به تامین مخارج خواهم بود؟
    به نظر دوستان آیا برای این موقعیت اقدام کنم؟

پیشاپیش از پاسخ دوستان متشکرم
    سلام دوست عزیز

اینکه در شرایط فعلی موفق شده اید نظر استاد را جلب کنید و هزینه شهریه را دانشگاه پذیرفته است همه خبرهای خوبی هستند و نشان از توانایی شما دارد.

با توجه به این شرایط آیا امکان کار بدون اطلاع را خواهم داشت یا به صورت کارهای سیاه قادر به تامین مخارج خواهم بود؟

با توجه به بار یک دوره دکتری و اینکه در هفته قرار است ۳۵ ساعت هم کار کنید من فکر میکنم عملا کار دیگر ممکن نباشد و اینکه اساسا چنین روشی و چنین قراردادی در شرایط عادی نه معمول است نه مناسب.

در عمل دانشگاه دارد یک ریسرچ فلو استخدام میکند با سالی ۱۵ تا ۲۰ هزار پوند که شهریه دانشجوی دکتری در لفبرا باید باشد در حالیکه برای استخدام فردی برای چنین شغلی قاعدتا حدود ۳۰ هزار پوند باید پرداخت بشود که معادل یک بورس عادی دوره دکتری در بریتانیا هست آنهم با الزامات کار نهایت هفته ای ۸ ساعت و فقط در طول ترم.

از طرف دیگر با شرایط فعلی کرونا و کاهش درآمدهای دانشگاهی در اندازه لفبرا شاید این نهایت کاری باشد که استاد و دانشگاه میتوانند به لحاظ مالی انجام دهند و بیشتر از این واقعا مقدور نیست.

پذیرش چنین قراردادی واقعا به شرایط شما و فرصتهای دیگر که ممکن است به دست آورید منوط است و کسی به غیر از خود شما نمیتواند نظر قطعی بدهد. از دید من ولی این شرایط با مطلوب فاصله دارد.

امید که به بهترین تصمیم برسید و همیشه موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اینکه در شرایط فعلی موفق شده اید نظر استاد را جلب کنید و هزینه شهریه را دانشگاه پذیرفته است همه خبرهای خوبی هستند و نشان از توانایی شما دارد.

با توجه به این شرایط آیا امکان کار بدون اطلاع را خواهم داشت یا به صورت کارهای سیاه قادر به تامین مخارج خواهم بود؟

با توجه به بار یک دوره دکتری و اینکه در هفته قرار است ۳۵ ساعت هم کار کنید من فکر میکنم عملا کار دیگر ممکن نباشد و اینکه اساسا چنین روشی و چنین قراردادی در شرایط عادی نه معمول است نه مناسب.

در عمل دانشگاه دارد یک ریسرچ فلو استخدام میکند با سالی ۱۵ تا ۲۰ هزار پوند که شهریه دانشجوی دکتری در لفبرا باید باشد در حالیکه برای استخدام فردی برای چنین شغلی قاعدتا حدود ۳۰ هزار پوند باید پرداخت بشود که معادل یک بورس عادی دوره دکتری در بریتانیا هست آنهم با الزامات کار نهایت هفته ای ۸ ساعت و فقط در طول ترم.

از طرف دیگر با شرایط فعلی کرونا و کاهش درآمدهای دانشگاهی در اندازه لفبرا شاید این نهایت کاری باشد که استاد و دانشگاه میتوانند به لحاظ مالی انجام دهند و بیشتر از این واقعا مقدور نیست.

پذیرش چنین قراردادی واقعا به شرایط شما و فرصتهای دیگر که ممکن است به دست آورید منوط است و کسی به غیر از خود شما نمیتواند نظر قطعی بدهد. از دید من ولی این شرایط با مطلوب فاصله دارد.

امید که به بهترین تصمیم برسید و همیشه موفق باشید
    خیلی متشکرم از راهنماییتون.
    سوال دیگرم این است که شما این دانشگاه را چطور ارزیابی می‌کنید؟ چقدر شناخته شده و معتبر است (چه به لحاظ علمی و چه به لحاظ ورود به بازار کار در آينده)؟

ApplyAbroad Superstar

خیلی متشکرم از راهنماییتون.
    سوال دیگرم این است که شما این دانشگاه را چطور ارزیابی می‌کنید؟ چقدر شناخته شده و معتبر است (چه به لحاظ علمی و چه به لحاظ ورود به بازار کار در آينده)؟
    خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

باید رشته به رشته بررسی بفرمایید. در مجموع ولی دانشگاه خوبی است و در سالهای اخیر بیشتر از گذشته مطرح شده است. به غیر از دانشگاههای طراز اول من فکر میکنم بازار کار برای فارغ التحصیل دکتری واقعا خیلی زیاد به دانشگاه ارتباط ندارد کیفیت دانشجو و پابلیکیشنهایش و اسم و رسم و قدرت استاد راهنما شاید بیشتر تعیین کننده باشد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

سلام و وقت بخیر خدمت همگی.
    من با استادی از دانشگاه loughbrough برای پوزیشن دکتری مصاحبه کرده‌ام و ایشان از رزومه من خوششان آمده و گفته اند که حاضرند تمام هزینه‌های شهریه و دانشگاه را تقبل کنند اما هزینه زندگی را نه. همچنین برای این پذیرش ملزم هستم که یک قرارداد فول تایم (۳۵ ساعت در هفته) با مرکز تحقیقاتی بسته و عملا اجازه قانونی کار نخواهم داشت حتی در دانشگاه.
    همچنین به صورت تخمینی، هزینه‌های زندگی را ۱۰۰۰ پوند اعلام کرده‌اند. با توجه به این شرایط آیا امکان کار بدون اطلاع را خواهم داشت یا به صورت کارهای سیاه قادر به تامین مخارج خواهم بود؟
    به نظر دوستان آیا برای این موقعیت اقدام کنم؟

پیشاپیش از پاسخ دوستان متشکرم

توصیه میکنم قبول نکنی این پوزیشن رو.
    انگلیس یکی از گرانترین جاهای دنیا هستش برای تحصیلات و خیلی خوب پول در میارند دانشگاهها این بحث و البته خوب هم بلدند.
    این استاد زرنگ خوب میداند که برای این پوزیشن باید خیلی خیلی بیشتر از اینها هزینه کند. ولی چون میدونه شما از کدام کشوری و ...
    وانمود میکنه که داره به شما کمک میکنه.

بگذار یک مقدار از سیستم تحصیلاتی انگلیس بهت بگم.

دانشگاههاش یکی از بالاترین شهریه های ممکن در دنیا رو دارند.
    اساتیدی که استخدام میکنند اما دارای رزومه های نسبتا معمولی و یا رو به خوب هست.
    حقوقی که به اساتید میدهند در قیاس با سایر کشورها هم رده (استرالیا، امریکا و نیوزلند و کشورهایی که شهریه دانشگاههی بالایی دارند) بسیار پایین تر هستش.
    در اون سه کشور اساتید تاپ استخدا م میشوند که فارغ تحصیل دانشگاههای تاپ هستن و رزومه بسیار تاپی هم دارند. و دانشگاه هم به اونها حقوق بسیار خوبی میده.
    از طرفی دانشگاه منبغ ورودی که شهریه هم باشه بالا هستش.

حالا انگلیس و ولز و اسکاتلند: حقوق اساتید پایین، شهریه بالا. تفاوت؟ میره تو جیب ساکنان آکسفوردشایر.
    این انگلیسیها بدنبال کره از آب هستن.
    این برگزیت هم دم خروسشان بود.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام. بنده برای Dean's Doctoral Scholarship دانشگاه منچستر شورت لیست و دعوت به مصاحبه شدم خواستم بپرسم کسی از دوستان اطلاعی در موردش داره با توجه به اینکه یکی از اساتید گلاسگو هم بهم قولهایی داده.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط idea1 نمایش پست ها
    سلام. بنده برای Dean's Doctoral Scholarship دانشگاه منچستر شورت لیست و دعوت به مصاحبه شدم خواستم بپرسم کسی از دوستان اطلاعی در موردش داره با توجه به اینکه یکی از اساتید گلاسگو هم بهم قولهایی داده.ممنون
    ممنون میشم دوستان مطلع چنانچه اطلاعاتی دارن در مورد این دوراهیم دارن در اختیارمون بزارن . گلاسگو هم دعوت به مصاحبه شدم و ظاهرا مقدار فاند سالانش هزارتایی بالاتر از دانشگاه منچستره.

ApplyAbroad Superstar

ممنون میشم دوستان مطلع چنانچه اطلاعاتی دارن در مورد این دوراهیم دارن در اختیارمون بزارن . گلاسگو هم دعوت به مصاحبه شدم و ظاهرا مقدار فاند سالانش هزارتایی بالاتر از دانشگاه منچستره.
    سلام دوست عزیز

حضورتان تبریک میگویم نتایج خیلی خوبی اینها هستند.

دانشگاه منچستر یکی از بهترین دانشگاههای انگلستان و بورس ریاست از معتبرترین بورسیه ها است که برندگان ان تا حد زیادی اینده شغلی مطمینی دارند. رشته را نگفته اید بنابراین کمی غیر دقیق است ولی چنانچه در هر دو موفق شدید پیشنهاد میکنم حتما منچستر را جدی نگاه کنید. هزار پوند در سال با چند کلاس در یک ترم یا دستیاری به راحتی به دست می اورید.

مجددا تبریک میگویم و امید که همیشه موفق باشید.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوست عزیز

دانشگاه منچستر یکی از بهترین دانشگاههای انگلستان و بورس ریاست از معتبرترین بورسیه ها است که برندگان ان تا حد زیادی اینده شغلی مطمینی دارند. رشته را نگفته اید بنابراین کمی غیر دقیق است ولی چنانچه در هر دو موفق شدید پیشنهاد میکنم حتما منچستر را جدی نگاه کنید. هزار پوند در سال با چند کلاس در یک ترم یا دستیاری به راحتی به دست می اورید.

ممنونم از پاسختون.جسارتا با فرض همراهی کامل استاد راهنما و گروه برای کارهای جانبی، حداکثر چند هزار پوند اضافه سالانه جز مقدار بیس فاند میشه برای یک دانشجوی مهندسی متصور بود

ApplyAbroad Superstar

ممنونم از پاسختون.جسارتا با فرض همراهی کامل استاد راهنما و گروه برای کارهای جانبی، حداکثر چند هزار پوند اضافه سالانه جز مقدار بیس فاند میشه برای یک دانشجوی مهندسی متصور بود
    خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

خیلی متفاوت است. واقعا کسی نمیتواند حدس و گمان بزند و پیش بینی کند. به تجربه از صفر تا ۱۴۰۰۰ پوند (فقط در یک ترم!) . قانونا شما اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته در طول ترم دارید. اگر بورس شما به کار برای دانشکده گره خورده باشد کل یا بخشی از این ۲۰ ساعت مصروف تعهد بورس میشود و الا تمام ۲۰ ساعت در اختیار شماست.

توصیه: حتما باید با استاد کاملا از قبل شروع باید شرایط را مرور کنید و استاد مسایل شما را بدانند - بدون رودربایستی و خیلی روشن و اشکار. البته اینها همه برای بعد از پذیرش شدن و تصویب بورس و .. اینهاست.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوست عزیز

با صحبت شما موافقم و این رو اضافه کنم که منچستر کمی نسبتا از گلاسکو ارزونتر هم هست، اون 1000 پوند واقعا نباید فاکتور تصمیم گیری بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)