صفحه 358 از 391 نخستنخست ... 258308348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,571 تا 3,580 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام. من مستر کارت آر بی سی رو از سپتامبر گذشته دارم ولی تاحالا نتونستم کردیت اسکورم چک کنم. تو اکانت آنلاینم، گزینه view credit history رو می بینم و روش کلیک می کنم ولی پیغام خطا می گیرم:
    Our records indicate you no longer have an active subscription.
    تو همین صفحه که خطا رو نشون می ده یه شماره تماس هم هست که من یکبار تماس گرفتم و گفت تو سایت ترنس یونیون اطلاعاتت وارد کن. اینکار کردم ولی همچنان مشکل دارم. کسی تجربه مشابهی داره و می دونه چطوری می تونم چک کنم کردیت اسکورم رو؟
    میتونه هنوز زود باشه. من تقریبا یکسال و نیم بعد از گرفتن اولین کردیت کارتم سابقه ی اعتباری پیدا کردم. قبلش پیغام هایی مشابه شما میگرفتم.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    میتونه هنوز زود باشه. من تقریبا یکسال و نیم بعد از گرفتن اولین کردیت کارتم سابقه ی اعتباری پیدا کردم. قبلش پیغام هایی مشابه شما میگرفتم.
    والا من هم که ۵ ساله اینجام هنوز موفق نشدم با هیچ‌کدوم از این بانک‌ها هیستوریم رو ببینم... نه RBC نه Scotia... همه‌ش پیغام ارور می‌ده
    خودم بارها چک کردم کردیتم رو و اسکورم رو هم می‌دونم.. ولی می‌خواستم ببینم این چطوری کار می‌کنه، که نکرد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی دانشگاه اصفهان

سلام. من مستر کارت آر بی سی رو از سپتامبر گذشته دارم ولی تاحالا نتونستم کردیت اسکورم چک کنم. تو اکانت آنلاینم، گزینه view credit history رو می بینم و روش کلیک می کنم ولی پیغام خطا می گیرم:
    تو همین صفحه که خطا رو نشون می ده یه شماره تماس هم هست که من یکبار تماس گرفتم و گفت تو سایت ترنس یونیون اطلاعاتت وارد کن. اینکار کردم ولی همچنان مشکل دارم. کسی تجربه مشابهی داره و می دونه چطوری می تونم چک کنم کردیت اسکورم رو؟

سلام
    من هر ماه از گزینه view credit history کردیت اسکورم را چک میکنم.فقط از طریق اپلیکیشن امکانش نیست!
    با یکی از کارمندهای rbc مشکل تون را مطرح کنید حتما به شما نشون میدن

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ممکنه بعلت نوعی مغایرت در اطلاعات تون این مشکل پیش بیاد مثلا تناقض در پیشوند و پسوند اسم و فامیل یا تغییر آدرس و...،میتونید یک قرار ملاقات از بانک بگیرید و اونجا یک بار همه اطلاعات تون در سیستم بانک رو چک کنید و مطمین بشید که هیچ اشکالی وجود نداره.
    من هم مشکل داشتم، با TU تماس گرفتم و معلوم شد که اطلاعاتشون اشتباه بوده و مدارک خواستن تا درستش کنن.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    نه دلیلش زود بودن نیست چون دوستم همزمان با من کردیت کارت گرفته بود و این مشکل رو الان نداره.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

ApplyAbroad Superstar

سلام از میان تمام دلایل یک احتمالی که ممکن است باشد تغییر محل زندگی است. اگر در چند سال گذشته چند بار آدرس شما عوض شده باشد شرکت تعیین کننده اعتبار که بانک شما با آن کار میکند نمیتواند(بخوانید نمیخواهد) گذشته شمارا چک کند بنابراین به دلیل نبودن اطلاعات شما موفق نمیشوید که کردیت اسکورتان را ببینید.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    والا من هم که ۵ ساله اینجام هنوز موفق نشدم با هیچ‌کدوم از این بانک‌ها هیستوریم رو ببینم... نه RBC نه Scotia... همه‌ش پیغام ارور می‌ده
    خودم بارها چک کردم کردیتم رو و اسکورم رو هم می‌دونم.. ولی می‌خواستم ببینم این چطوری کار می‌کنه، که نکرد!
    عجیبه، الان شما گفتید چک کردم و درست کار می کرد، هم نمره را نشون می ده هم خلاصه گزارش.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام دوستان، آیا باز کردن و بستن حساب های بانکی تاثیری بر روی کردیت اسکور و سابقه بانکی می گذاره؟ بانک CIBC الان آفر 300 دلاری برای افتتاح حساب داره، می خوام حساب باز کنم تا این 300 دلار رو بگیرم، به طور آنلاین هم میشه حساب باز کرد. فقط دیدم نوشته که کردیت چک می شه برای برر و سی eligible بودن. آیا این چک شدن کردیت، تاثیر منفی داره. یا اینکه، بعد اینکه 300 دلار بعد سه ماه گرفتم، اکر حساب رو لازم نداشتم ببندم تاثیر منفی خواهد شد؟
    فکر کنم بانک TD و BMO هم آفر مشابهی دارند و آدم وسوسه میشه از همه این آفرها بهره مند شه

ممنون از راهنمایی
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

سلام دوستان، آیا باز کردن و بستن حساب های بانکی تاثیری بر روی کردیت اسکور و سابقه بانکی می گذاره؟ بانک CIBC الان آفر 300 دلاری برای افتتاح حساب داره، می خوام حساب باز کنم تا این 300 دلار رو بگیرم، به طور آنلاین هم میشه حساب باز کرد. فقط دیدم نوشته که کردیت چک می شه برای برر و سی eligible بودن. آیا این چک شدن کردیت، تاثیر منفی داره. یا اینکه، بعد اینکه 300 دلار بعد سه ماه گرفتم، اکر حساب رو لازم نداشتم ببندم تاثیر منفی خواهد شد؟
    فکر کنم بانک TD و BMO هم آفر مشابهی دارند و آدم وسوسه میشه از همه این آفرها بهره مند شه

ممنون از راهنمایی
    کردیت چک موقتا امتیاز شما رو پایین میاره و بعد از مدتی دوباره به حالت اول برمیگرده، از شرایط افرها حتما مطمین بشید، بعلاوه اینکه حسابهای چکینگ تاثیر روی کردیت اسکور ندارند اما درخواست‌های متعدد برای کردیت کارت علامت خوبی نیست.

ApplyAbroad Superstar

ممنون از راهنمایی
    حساب را باز کنید معمولا به این زودیها نمیتونید بدون جریمه ببندید. فکر کنید ببینید برای چی 300 دلار را دارن میدن. چیز مجانی وجود نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)