صفحه 380 از 391 نخستنخست ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,791 تا 3,800 , از مجموع 3901

موضوع: همه چیز درباره بانک در کانادا

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره بانک در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    تا حایی که من اطلاع دارم صندوق امانت برای رقمهای بالا هست اصولا و احتمالا (اگر کانادا مستثنی نباشد) هزینه سالانه داره.
    تبدیل در صرافی میگید پس کلا به صرفه هست؟ مثلا کسی 20 هزار دلار امریکا داشته باشه و دانشجویی بخواد بیاد بهترین راه حلش چی هست؟
    صندوق امانت با بعضی از انواع حسابها رایگان هست ، ولی بطور کلی هزینه سالیانه اش در مقابل سایر هزینه های زندگی رقم بزرگی نیست و بستگی به بانک و سایز صندوق داره و نیازی هم به موجودی بالا نیست، یعنی میتونید صندوق رو اجاره کنید بدون اینکه چیزی داخل صندوق نگه داری کنید یا پول زیادی داخل حسابتون باشه،

بهترین راه اینست که به بانکهای مختلف ، شعبه های مختلف و یا شعبه مشابه در زمانهای مختلف و با کارمندهای مختلف رجوع کنید تا خدمات مورد نظرتون رو دریافت کنید.دریافت بسیاری از خدمات بانکی خاص در کانادا به شیوه تعامل شما و اخلاق و تجربه کارمند مربوطه بستگی داره.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    تا حایی که من اطلاع دارم صندوق امانت برای رقمهای بالا هست اصولا و احتمالا (اگر کانادا مستثنی نباشد) هزینه سالانه داره.
    تبدیل در صرافی میگید پس کلا به صرفه هست؟ مثلا کسی 20 هزار دلار امریکا داشته باشه و دانشجویی بخواد بیاد بهترین راه حلش چی هست؟
    تا جایی که من اطلاع دارم نباید در صندوق امانات پول نگهداری بشه (البته مطمئن نیستم)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم نباید در صندوق امانات پول نگهداری بشه (البته مطمئن نیستم)
    نگهداری پول هیچ اشکالی نداره،بطور کلی نگه داری مواد مخدر، اسلحه ، مواد منفجره و مایعات ممنوع است. جزییات همه موارد ممنوعه بسته به قوانین بانک قبل از امضای قرارداد برای مشتری توضیح داده میشه.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    نگهداری پول هیچ اشکالی نداره،بطور کلی نگه داری مواد مخدر، اسلحه ، مواد منفجره و مایعات ممنوع است. جزییات همه موارد ممنوعه بسته به قوانین بانک قبل از امضای قرارداد برای مشتری توضیح داده میشه.
    من تاحالا تو چند تا بانک safe box داشتم. توی همشون نگهداشتن کش ممنوع بوده تا اونجا که من میدونم. بخشی از قرارداد صندوق بانک hsbc جهت اطلاع:
    You agree to use the Box for lawful purposes only. You also agree that you will not place in the Box: cash, currency or legal tender of any country or jurisdiction;
    PR : NOV 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    من تاحالا تو چند تا بانک safe box داشتم. توی همشون نگهداشتن کش ممنوع بوده تا اونجا که من میدونم. بخشی از قرارداد صندوق بانک hsbc جهت اطلاع:
    You agree to use the Box for lawful purposes only. You also agree that you will not place in the Box: cash, currency or legal tender of any country or jurisdiction;
    در آمریکا و کانادا نگه داری پول نقد در صندوق امانات غیر قانونی نیست ولی خیلی از بانکها هر کدوم قوانین خاصی دارند که ممکنه در طول زمان تغییر کنه و بطور کلی یک توافق مدت دار دو طرفه بین مشتری و بانک هست، یعنی اینکار جرم فدرال محسوب نمیشه ولی تخطی از قوانین بانک هست.

علت مخالفت بانکها هم طبیعی است که مسایل مالیاتی و پولشویی هست و بانکها موظف هستند هر نوع فعالیت این چنینی رو به دولت گزارش کنند، از طرف دیگه محتویات این صندوق‌ها کاملا محرمانه هست و کسی جز صاحب صندوق یا نماینده اش حق دسترسی به محتویات صندوق رو ندارند، عملا بانکها با اینکار خودشون رو از شراکت در جرم پولشویی محفوظ نگه می‌دارند.

مثلا rbc با نگهداری پول نقد در صندوق امانات مشکلی نداره:
    https://www.rbcroyalbank.com/busines...osit-lease.pdf
    ویرایش توسط alikanosala : May 20th, 2019 در ساعت 07:48 AM

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام دوستان،

یه سوال دارم: آیا اگه مبلغ زیادی پول در حسابمون واریز کنیم، باید مالیات براش بدیم؟ پولی که از ایران بیاریم منظورمه.

ممنونم از پاسختون.

Junior Member

سلام

از دوستانی که در استفاده از کردیت کارت حرفه ای هستند بابت این دو سوال مبتدی عذز می خواهم: 1. آیا این سقف کردیت در یک محدودیت زمانی خاصی اعمال میشه یعنی اگر سقف اعتبارم دو هزار تا باشه این دو هزارتا در چند وقت؟ 2. اگر سقف اعتبارم دو هزار تا باشه و هزار تا هم داخلش پول داشته باشم، به این معنا است که می توانم سه هزار دلار خرید کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

۱- سقف کردیت برای همیشه است تا افزایش سقف توسط بانک. شما میتوانید همه را امروز استفاده کنید و یا به مرور زمان. برا ی بازگشت پول هم یا مینیمم پیمنت را در سر رسید میپردازید که در ان صورت بهره پول هم به مبلغ بدهی اضافه میشود یا کل پول را و دیگر بهره پرداخت نخواهید کرد.

۲- درست است همه پول در اختیار شماست. البته من کمی در مورد اصل سوال تردید دارم چون خیلی متداول نیست که کردیت کارد in credit باشد یعنی مبلغ اضافی در آن باشد. بانکها این را دوست ندارند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    سلام

از دوستانی که در استفاده از کردیت کارت حرفه ای هستند بابت این دو سوال مبتدی عذز می خواهم: 1. آیا این سقف کردیت در یک محدودیت زمانی خاصی اعمال میشه یعنی اگر سقف اعتبارم دو هزار تا باشه این دو هزارتا در چند وقت؟ 2. اگر سقف اعتبارم دو هزار تا باشه و هزار تا هم داخلش پول داشته باشم، به این معنا است که می توانم سه هزار دلار خرید کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

۱- سقف کردیت برای همیشه است تا افزایش سقف توسط بانک. شما میتوانید همه را امروز استفاده کنید و یا به مرور زمان. برا ی بازگشت پول هم یا مینیمم پیمنت را در سر رسید میپردازید که در ان صورت بهره پول هم به مبلغ بدهی اضافه میشود یا کل پول را و دیگر بهره پرداخت نخواهید کرد.

۲- درست است همه پول در اختیار شماست. البته من کمی در مورد اصل سوال تردید دارم چون خیلی متداول نیست که کردیت کارد in credit باشد یعنی مبلغ اضافی در آن باشد. بانکها این را دوست ندارند.

پایدار باشید
    ممنون از جواب شما. پس زمان معنا نداره و اگر سقف اعتبار دو هزار دلار باشه بعد از دو هزار تا من بدهکارم و باید این بدهی را بپردازم. درسته؟
    به نظر من هم خیلی منطقی نمیاد که مبلغ زیادی در کارت باشه اما وقتی بانک سقف اعتبار شما را محدود می کنه به دو هزار تا و شما مثلا دو هزار و پانصد تا باید بپردازید و مجبور هم هستید با کارت بپردازید و در یک روز هم بپردازید، عملا راه دیگری ندارید جز این که پانصد دلار در کارتتان داشته باشید تا بتوانید پرداخت را انجام بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    ممنون از جواب شما. پس زمان معنا نداره و اگر سقف اعتبار دو هزار دلار باشه بعد از دو هزار تا من بدهکارم و باید این بدهی را بپردازم. درسته؟
    به نظر من هم خیلی منطقی نمیاد که مبلغ زیادی در کارت باشه اما وقتی بانک سقف اعتبار شما را محدود می کنه به دو هزار تا و شما مثلا دو هزار و پانصد تا باید بپردازید و مجبور هم هستید با کارت بپردازید و در یک روز هم بپردازید، عملا راه دیگری ندارید جز این که پانصد دلار در کارتتان داشته باشید تا بتوانید پرداخت را انجام بدهید.
    خیر.
    خودم دو تا کردیت کارت دارم و کردیت کارت American Express رو مثال میزنم. سقف کردیت ۱۰۰۰ دلار هستش و در بازه ی ۱۹ آوریل تا ۱۹ می ۲۰۰ دلار از اون استفاده کردم. بعد از تاریخ ۱۹ می، تا ۹ ژوئن فرصت دارم این مبلغ رو بپردازم تا سودی ازم دریافت نشه. همزمان در بازه ی ۱۹ می تا ۱۹ ژوئن از کارت استفاده می کنم و گواهی بعدی بعد از ۱۹ ژوئن صادر میشه و تا ۹ جولای فرصت خواهم داشت که پرداخت کنم.
    البته بهتر هستش بیشتر از ۳۵ درصد از سقف کردیت کارت تون رو استفاده نکنین و چنان چه قصد استفاده ی بیشتری رو دارین، پرداخت کنین قسمتی از اون رو تا میزان بدهی تون زیر اون سقف بمونه. جایی می خوندم چنان چه شما بیشتر از ۳۵ تا ۵۰ درصد از سقف کردیت تون رو استفاده کنین، این بدین معنی خواهد بود که شما بیشتر از اونی که درتوان دارین در حال خرج کردن هستین و تاثیر منفی روی امتیاز کردیت تون داره. اگرچه من خودم همه ی اینا رو رعایت می کنم و به صورت ماهانه چک می کنم امتیاز رو، ولی نمی دونم چرا چندین ماه اخیر هر ماه افت زیادی داشت و از نزدیک های ۸۰۰ به بازه ی ۷۱۰-۷۰۰ رسیده، با اینکه جایی کردیت چک هم نمی کنن
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)