صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: آزمون ورودي دوره ی لیسانس

jjdpur
    Guest

پیش فرض آزمون ورودي دوره ی لیسانس

كسي اطلاعاتي در رابطه با ازمون ورودي و نحوه برگزاري ان دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

پیش فرض پاسخ : آزمون ورودي

با سلام

بعد از ثبت نام در سایت https://www.admissions.fi/ و فرستادن مدارک به آدرس دانشگاهی که اولین انتخابت بوده

باید ببینی چه تاریخی باید اونجا باشی برای امتحان ورودی .

بعد میری سفارت و میگی می خوای بری واسه امتحان به فنلاند.

که بهتره 3 هفته قبل حداقل اقدام کنی و سفارت ویزای چند روزه بهت میده که بری امتحان بدی و زود برکردی .

و بعدآ که جواب پذیرش اومد اون موقع دیگه باید 2 الی 3 ماه قبل از اینکه بری اونجا باید در خواست ویزا بدی که ویزای تحصیلی برات صدار بشه .

من بهت پیشنهاد میکنم . یه سر سفارت بری و شاید امسال آزمون رو مثل 3 ،4 سال پیش تو همون سفارت گرفتن و لازم نبود بری فنلاند .

موفق باشی
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Junior Member

اره خواهش میکنم اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره بگه چون من 27 اکتبر در رشته international buisnessامتحان ورودی دارم کسی میدونه تو مصاحبه چی می پرسن؟؟؟؟؟

ایا کسی میدونه امتحان به چه زبونی و منابعش کجاست و ایا سخته؟
    حد نسابیه یا رقابتی؟ یعنی مثلا باید 50% جواب بدی تا قبول شی یا مثلا 100 نفر اول رو می گیرن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

Exclamation پاسخ : آزمون ورودي

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad18822 نمایش پست ها
    اره فقط برای لیسانس امتحان ورودی هست
    خیر دوست عزیز ... شما اگه برای مقطع فوق لیسانس بخواهید در Polytechnic درس بخونید ... باید امتحان وروردی بدید. که البته باید سه سال هم سابقه کار داشته باشید
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

سلام
    اگر کسی اطلاع دقیقی از نحوه و محتویات امتحان ورودی که برای مقطع لیسانس کامپیوتر درنطرمیگیرند و سطح امتحان و اینجور چیزا میدونه لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروری و احتیاج دارم
    درضمن من الان سوئد هستم و ویزا نمی خواهم
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من به يه موسسه اعزام دانشجو. به فنلاند زنگ زدم به هم گفت براي ليسانس ازمون ورودي نمي خواد من گيج شدم خواهشا يكي
    كمي توضيح بده

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spry نمایش پست ها
    سلام
    من به يه موسسه اعزام دانشجو. به فنلاند زنگ زدم به هم گفت براي ليسانس ازمون ورودي نمي خواد من گيج شدم خواهشا يكي
    كمي توضيح بده
    بیین من راجع به اون موسسه که شما زنگ زدی نمیدونم ، اما برای من برای بلژیک مورد مشابه پیش اومد، ببین این موسسه ها اغلبشون به هر عنوان میخان بچاپن، مثلا با یه دانشگهی که تو لیست وزارت علوم نیست و اصلا دانشگاه نیست به قول خودشون قرار داد میبندن که کلی شهره داره ، بعد میگن برات پذیرش گرفتیم، مثلا تو بلژیک خیلی دانشگاه مجانی نیست اما شهریه هاش در حد 5000 یورو هست، در حالی که اون موسسه میگفت ترمی 15000 یورو شهریه میگیرن، و نمیگفت کدوم دانشگاه،
    حالا شما اینم در نظر بگیر بیشتر مشتریان ایم موسسه ها آدم های بیسواد و کم اطلاع هستن و یه عده ی خیلی کم که وقت ندارن، خوب به نظرت یکی بره اونجا بهش بگن باید امتحان بدی، بیخیال نمیشه بره؟؟ و این یعنی از دست دادن مشتری.....
    باور کن یه سری ازین موسسه ها ، نصف پولو میگیرن بعدش میگن نشد!! بعد نصف اون پولو پس میدن و با همون پولی که میمونه دستشون چرخشونو میچرخونن..

دیگه ادامه نمیدم
    از اون موسسه بپرس کدوم دانشگاه رو باهاش کار میکنه و بهشون بفهمون که حالیته و در جریانی، بعد حتما برو سایت اون دانشگاه و چک کن و همچنین سایت وزارت علوم...
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

درود بر شما دوستان عزيز
    دوستان من مطالب را خواندم اما كسي حرفي از اصل موضوع نزد كه سطح اين آزمون ها چطوره اصلا از چه منابعي اين آزمون گرفته ميشه و اينكه من شنيدم اين آزمون تركيه هم برگزار ميشه؟
    ممنون ميشم پاسخ بديد
    متشكرم

Junior Member

سطحش تقريبا پايينه مي توني بري تو سايتاشون و نمونه ي سال هاي قبلشونو ببيني
    تركيه رو نمي دونم ولي تو خيلي كشورا مثل چين هند بنگلادش نيجريه و... برگزار مي شه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)