نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 202 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E_T_S

بنظرم من لکچرهاش از 10 به بعد خیلی شبیه امتحان هست، اما یکی از conversation ها در امتحان اصلی مدت یکسال و نیم هست که سخت تر شده هم از بابت سرعت و هم از نظر سئوالات و بعضا هم کلمات، اما لکچرها شباهتش خوبه، اگر شما می خوای تمرین کنی همین لیسنینگها رو با سرعت 1.4 بزن از لیسنینگهای امتحان اصلی هم سخت تر میشه! کتاب آکسفورد خوبه ولی بعد از این تی پی اوها!
    دوستان سعی کنید به عنوان دیتابیس کلمه به این لیسنینگها گوش کنین استراکچری که تو اینها بکار میره همونه که تو امتحان بکار میره!
    من میخوام یه مهارت رو بهتون پیشنهاد بکنم برای کسایی که نمره بالا میخوان و اونم اینه که سعی کنین سئوالها رو حدس بزنین، طبق تحقیقی که من کردم سئوالات لیسنینگ اگر نگم 100 درصد موارد در 90 درصد موارد به این شکل هست که از هر پاراگراف یه سئوال میاد!!!!! ولی پیدا کردن پاراگرافها و سئوالات احتیاج به تمرین و تمرکز داره!
    حالا این یعنی چی؟ همونطور که میدونین تو هر قسمت سئوال اول برای اینه که تاپیک راجع به چی بوده اینو که بذاریم کنار برای لکچرها 5 تا سئوال میمونه! من قاطعانه میگم (بجز سئوالات چند گزینه ای) هیچ دو سئوالی از یه پاراگراف نمیان!!!! خوب چه جوری میشه سئوالها رو حدس زد با تمرین و تمرین و برگشتن به سئوالات و موشکافی اونها،
    من قبلا در مورد نت برداری صحبت کردم و یکسری نکاتم گفتم و خودم هم سرعت نت برداریم الان به حدی هست که میتونم کل متنو نت بردارم، اما به این نتیجه رسیدم که این مهارت حدس زدن اگرچه وقت گیره بهتر جواب میده و شما فقط نیاز دارین حداکثر 15 کلمه نت بنویسین! من توی پست قدیمی یکسری تایپهای سئوالاتو گفته بودم که بنا بر تجربه ام بود الان که این تی پی او هستند دیگه دست طراح سئوال برای ما رو شده! نزدیک به 100 لکچر و 500 تا سئوال!

Member shahla_em آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    بنظرم من لکچرهاش از 10 به بعد خیلی شبیه امتحان هست، اما یکی از conversation ها در امتحان اصلی مدت یکسال و نیم هست که سخت تر شده هم از بابت سرعت و هم از نظر سئوالات و بعضا هم کلمات، اما لکچرها شباهتش خوبه، اگر شما می خوای تمرین کنی همین لیسنینگها رو با سرعت 1.4 بزن از لیسنینگهای امتحان اصلی هم سخت تر میشه! کتاب آکسفورد خوبه ولی بعد از این تی پی اوها!
    دوستان سعی کنید به عنوان دیتابیس کلمه به این لیسنینگها گوش کنین استراکچری که تو اینها بکار میره همونه که تو امتحان بکار میره!
    من میخوام یه مهارت رو بهتون پیشنهاد بکنم برای کسایی که نمره بالا میخوان و اونم اینه که سعی کنین سئوالها رو حدس بزنین، طبق تحقیقی که من کردم سئوالات لیسنینگ اگر نگم 100 درصد موارد در 90 درصد موارد به این شکل هست که از هر پاراگراف یه سئوال میاد!!!!! ولی پیدا کردن پاراگرافها و سئوالات احتیاج به تمرین و تمرکز داره!
    حالا این یعنی چی؟ همونطور که میدونین تو هر قسمت سئوال اول برای اینه که تاپیک راجع به چی بوده اینو که بذاریم کنار برای لکچرها 5 تا سئوال میمونه! من قاطعانه میگم (بجز سئوالات چند گزینه ای) هیچ دو سئوالی از یه پاراگراف نمیان!!!! خوب چه جوری میشه سئوالها رو حدس زد با تمرین و تمرین و برگشتن به سئوالات و موشکافی اونها،
    من قبلا در مورد نت برداری صحبت کردم و یکسری نکاتم گفتم و خودم هم سرعت نت برداریم الان به حدی هست که میتونم کل متنو نت بردارم، اما به این نتیجه رسیدم که این مهارت حدس زدن اگرچه وقت گیره بهتر جواب میده و شما فقط نیاز دارین حداکثر 15 کلمه نت بنویسین! من توی پست قدیمی یکسری تایپهای سئوالاتو گفته بودم که بنا بر تجربه ام بود الان که این تی پی او هستند دیگه دست طراح سئوال برای ما رو شده! نزدیک به 100 لکچر و 500 تا سئوال!
    من توی پست قدیمی یکسری تایپهای سئوالاتو گفته بودم-----> لینک میدید لطفا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

در مورد conversation که y2dark عزیز گفتن، کاملا موافقم. من خودم هم آذر پارسال امتحان دادم. هم شهریور و هم اخیرا..کاملا این موضوع تو هر سه آزمون اتفاق افتاد.

دوستان عزیز سلام
    ممنون می شم اگه به سوالهای من تازه کار هم جواب بدید:
    من این تی پی او ها رو از کتابخانه سابت دانلود کردم. فایل ریدینگ هاش به صورت پاور پوینت هست ولی من که باز می‌کنم فقط چند پاراگراف اول هر ریدینگ رو داره و ادامه ریدینگ ها نیست. آیا لازمه که نرم افزار خاصی رو دانلود کنم ؟ اگه آره لطف می‌کنید لینکش رو بزارید؟ چطوری می‌شه کل متن ریدینگ رو دید؟
    منظور دوستان از این 6 تا سوال تکراری معروف لیسینینگ کدومند؟ داخل همین تی پی او ها هستند یا باید از جای دیگه دانلودشون کنم؟
    الان تو کتابخانه تا شماره 25 واسه دانلود هست آیا همینهاست یا 26 و 27 هم هست؟

سپاسگزارم

Member

دوستان نظرتون راجع به این لینک چیه که ادعا می کنه 12 ریدینگ اصلی ibt رو داره و با احتمال 98% یکی از ریدینگا از همیناست؟؟؟ (
    پکیج طلایی ریدینگ (شامل 12 ریدینگ اصلی)
    )
    http://toeflibt.loxblog.ir/

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجع به این لینک چیه که ادعا می کنه 12 ریدینگ اصلی ibt رو داره و با احتمال 98% یکی از ریدینگا از همیناست؟؟؟ (
    )
    منظورش این هست که طرف تعدادی ریدینگ داره که همیشه واسه کسایی که ریدینگ لانگ میخورن یکی از این ریدینگ ها از بین اونها میاد (که البته تصحیح نمیشه ولی خب اگه کسی بدونه میتونه در زمان بندی خیلی مهم باشه) . حالا من ببینم میتونم از سایت های چینی این 12 تا رو پیدا کنم. نامردا مغازه باز کردن.

Banned

بچه هایی که تست های TPO را زدن آیا این TPOها هم حالت long format داره؟ اگه آره میشه اون ریدینگ لانگ را پیدا کرد؟

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    )
    بي انصاف چه دكوني هم باز كرده!!
    اين ليسنينگ هاي طلايي كه ميگه چيه ؟ كسي ميدونه ؟

Junior Member ya3r آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    همون لیسنینگ های تکراری باید باشه دوست عزیز که همین جا هست.
    ویرایش توسط ya3r : November 18th, 2012 در ساعت 08:45 PM
    از هر کاری که میترسی، انجامش بده.

Junior Member elnazhat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng-Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    لیسنینگهای طلاییش هم، همون تکراریهاست که بچه ها گذاشتن تو تاپیک دیتابیس طلایی تافل. من این وبلاگو خیلی وقت پیش دیده بودم، جالبه که از وقتی مجموعه های T-P-O در AA ان قدر کامل شده، اینا تخفیف طلایی هم گذاشتن!!! به چه بهونه ای؟؟!! به بهونۀ اینکه الان فصل شلوغی تافله و برای کمک به هموطنان، اینا کل محصولاتشونو روی هم رفته میدن 70 تومن. تخفیفاشونو تمدید هم میکنن. الانم رفتن تعطیلات، البته قبلش عذرخواهی کردن که توی این مدت نمیتونن خدمات ارائه کنن
    I am fond of pigs. Dogs look up to us. Cats look down on us. Pigs treat us as equals

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)