صفحه 9 از 51 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 502

موضوع: تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

نقل قول نوشته اصلی توسط help_apply نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    چندتا لغت و سوال ریاضی که در ادامه مینوسیم در امتحان قبلی 20 اکتبر آمده بود،
    که یکبار در ضحبتی که با یکی از دوستانم که امتحان را داده بود، حرفش پیش آمد.
    stark
    jaded
    galvanize
    buffed
    (erected (statue
    عدد طبیعی x را داریم که باقیمانده اش بر 5 سه است و باقیمانده اش بر 6 دو.
    تعداد اعداد کوچکتر از 100 که میتوانند جواب برای x باشند.
    (کمتر از 4 تا، بیشتر از 4 تا، مساوی 4 تا، قابل مقایسه با 4 نیست.)
    این سوال برای من اینطوری اومده بود که باید تعداد اعداد بین 100 تا 200 که باقیمانده شان بر 9 برابر 4 است محاسبه میشد.

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

کلمات subvert، quantifiable, revolutionary، excessive هم اومده بودن...

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام دوستان
    آیا بعد از 1 ماه نتایج این آزمون رو میشه توی سایت ets بدون پرداخت هزینه مشاهده کرد؟
    در این فاصله یک ماه تا اعلام نتایج آیا امکانش هست که در سایت ets سفارش additional score report بدهیم؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

من گزینه مطلوبی محسوب نمی شم چون با اطلاعات عمومی لغت ( آیلتس )وارد جلسه امتحان شدم. بنابراین در مورد سطح لغتهاش چیزی نمی تونم بگم. رایتینگ خیلی ساده ای داشت. ولی خب من نمی دونم که چطور نمره می دن. چون حتی یک نمونه هم ننوشته بودم قبل امتحان.

وربال لغت ها که هیچی، استرس نداشتم کلا سر بخش لغتها!! (چون چیزی نمی دونستم ) ولی ریدینگهای خوبی داشت. (یا شاید من این حسو داشتم ) ولی من در مجموع متوسط زدم ریدینگ ها رو. البته حسم به من اینو می گه. از آفیشال ریدینگهاش سخت تر بود ولی خب بازم می شد زد. البته کلا نمی شه راجع به وربال چیزی گفت. ولی فکر می کنم افتضاح نداده باشم!

ریاضی هم مثل همیشه بسیار ساده بود. سکشن اول 5 دقیقه وقت اضافه آوردم سکشن دوم هم خیلی خوب تموم شد و 5 دقیقه وقت اضافه آوردم بازم. چیزی رو شانسی نزدم و یک دور برگشتم برای ریاضی. ولی گویا اصلا رو اینم نمی شه حساب باز کرد!! از 130 تا 170 حساب باز کنم بهتره !!!

من برای این امتحان حدودا یک هفته اونم روی کوان و تست زدن وقت گذاشتم ولی به نظر من بدون دونستن لغتهای 1100 اگر متن های زیادی خونده بشه ریدینگهای وربال رو متوسط تا خوب زد. ولی واقعا نمی شه نمره رو پیش بینی کرد!!
    ویرایش توسط shahrouz : November 18th, 2012 در ساعت 07:17 PM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Grandiose, menial, Downplay, Offset, Lambaste, Aberration, Anomaly, Idiosyncratic, Tussle
    مطمئن نیستم همش اومده بود.

ریاضی اعصابم رو بهم ریخت. سوالا آسون بود، من احمق میخواستم دقت به خرج بدم، سوالای آسون رو دوباره چک میکردم، بخش اول 5 یا 6 تا رو شانسی زدم.
    بخش دوم بخاطر استرس بخش اول با عجله زدم که نمیدونم چقدر بی دقتی کردم. البته یکی دو سوال وقت گیر بخش دوم رو نزدم، بجاش برگشتم 3 تایی از سوالای بخش اول رو زدم.
    توصیه به آیندگان، سوالات سخت رو Skip کنید. همیشه دو سه تا سوال هستند که به اندازه ی 10 تا سوال وقت میگیرند، اینا رو بذارید اگر وقت اضافه آوردید، بعدا برگردید جواب بدید.

دوستانی که مثل من وقت کم آوردن، همدردی منو پذیرا باشند. دوستانی که میگن توی ریاضی وقت اضافه هم آوردن، شما دیگر که هستید؟

توی وربال، جا خالی هاش خیلی سخت نبود، ولی باز هم تقریبا اکثرشون رو بدون اطمینان از اینکه جوابم درسته میزدم.
    ریدینگهاش خیلی سخت بود. خیلی خیلی سخت بود. من ریدینگ های Official Guide رو که میخوندم، نصفش رو درست میزدم، اینجا اصلا خوب نشد. وقت هم کلی کم آوردم.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

محمد من وقت اضافه آوردم. ولی ریاضی آفیشال هم اضافه میاوردم. دوسری آفیشال که زدم در مجموع دو سکشن 15 دقیقه وقت اضافه آوردم نمرم هم 168 شد. ولی اینجا سوالهاش وقت گیرتر بود( من رو هم اینجا 9-10 دقیقه وقت اضافه آوردم) ولی خب ساده بودند به نظرم. البته شاید خیلی بی دقتی کرده باشم و بشم یک مرتبه 150! الان گرمم حالیم نیست
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    محمد من وقت اضافه آوردم. ولی ریاضی آفیشال هم اضافه میاوردم. دوسری آفیشال که زدم در مجموع دو سکشن 15 دقیقه وقت اضافه آوردم نمرم هم 168 شد. ولی اینجا سوالهاش وقت گیرتر بود( من رو هم اینجا 9-10 دقیقه وقت اضافه آوردم) ولی خب ساده بودند به نظرم. البته شاید خیلی بی دقتی کرده باشم و بشم یک مرتبه 150! الان گرمم حالیم نیست
    ایشالا که نمره کامل رو میاری. سوالات ریاضی نسبتا ساده بود (بغیر از شاید 3 تا). حتا برای من که همش دو هفته خونده بودم. اینکه من و امثال من وقت کم آوردیم بیشتر از بی تجربگی بوده. من حتا یک نمونه سوال کامل ریاضی حل نکردم. کلا همانطور که بارها افراد اشاره کردن، توی GRE مدیریت زمان خیلی مهمه. منتهی من عادت دارم از اشتباهات خودم درس بگیرم.

Junior Member

سلام.......... کلا نظر دوستان درسته ، کوانت از قبلیا سخت تر بود ، حداقل سوالای ریاضی دیگه مثل قبل خنده دار نیستن ... توصیه میکنم تو شرایطی که دستشویی دارین نمونه سوال کوانت بزنین بعد ببینین بازم 5 دقیقه وقت اضافه میارین یا نه؟ با یکی دو تا غلط امکان 170 شدن هست؟!
    وربال نسبت به وربالایی که من دیده بودم ساده تر بود . من که حدود 250 تا لغت خونده بودم لغت آشنا زیاد دیدم ( Cogent Censure Iconoclast) البته اگه نمره وربال بالا میخواین باید بیشتر از این حرفا لغت بخونین + سرعت خوندنتون هم به شدت بالا ببرین ...
    Instructor هم همه چی رو توضیح می داد ، حتی اینکه اگه پاکن ندارین میتونین به بغل دستی تون بگین پاکنشو نصف کنه!!!!!!!
    ناظر (طبقه همکف سالن 2) هم که تربیت شده بود فقط برای اینکه کسی از زمان یه سکشن تو سکشنای دیگه استفاده نکنه.
    رایتینگ ها هم طوری بود که بدون کار کردنم میشد یه چیزایی نوشت ...
    ___به امید اینکه دوستان به نمره دلخواهشون برسن___

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

سلام...
    من در مورد وربال و رایتینگ که چیزی نمی تونم بگم!شاید 3 و 4 تارو مطمئن زدم!اما خوب ریدینگاش به نظر خیلی سخت میومد...یعنی فکر می کنم بیشتر از لغت بلد بودن ، سرعت و قدرت تحلیل نیاز داشت!من حتی با جملاتی که لغاتشونو هم بلد بودم مشکل داشتم!
    ولی کوانت از نمونه تستی که توی practice book هست یکم سخت تر بود ، یعنی وقت گیر تر بود.من توی نمونه تستایی که زده بودم در مجموع 30 دقیقه وقت اضافه میاوردم توی دو بخش کوانت ، ولی دیروز اولیشو 5 دقیقه وقت اضافه اوردم و دومیش 15 دقیقه. صورت سوالا هم بعضیاش خیلی طولانی بود....!
    به نظر من اصلا نباید بگیم که سوالای کوانت ساده بود!واقعا سادگی و سختیش بستگی به پیش زمینه ریاضی و توان حل مساله فرد داره.اما به نظر من برای بچه های ایرانی سرمایه گذاری روی این قسمت واقعا ارزششو داره ، و خوب میشه جواب گرفت.
    در مورد امادگی برای بخش کوانت به نظر من باید با نمونه تست شروع کرد و با توجه به نتیجه تست ها روی بخش هایی که لازمه کار کرد.کلا نمیشه یه نسخه کلی پیچید براش ، خیلی به پیش زمینه ریاضی و توان حل مساله بستگی داره.
    instructor هم خیلی خوب بود!من که مردم از خنده! می گفت وسط امتحان به بقل دستیتون نگین تو رو خدا پاک کن بده به من )
    یا می گفت رایتینگو نرید از صفحه چهار شروع کنید برعکس بنویسین تا صفحه یک!
    توی break هم گفت که نرین دستشویی...اگه برین نظم جلسه به هم میریزه و من به ets ریپورت می کنم.(البته غیر از break میشد رفت دستشویی فکر کنم!)
    و البته دستش درد نکنه که توضیح داد استرس مشکلی رو حل نمی کنه و فقط بدتر میکنه او ضا رو.
    Iran و ٰ ٰTehran رو هم خیلی خوب تلفظ میکرد!
    در کل هم به نظر خیلی instructor مهربونی میومد ، دستش درد نکنه.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

دوستانی که آزمون دادن لطف کنن بگن سخت ترین (وقت گیر ترین سئوالات) در بخش کوانت مربوط به چه قسمتی بود؟