صفحه 86 از 97 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

دوستان برای گرفتن فاند در نیوزیلند باید معدل بالایی داشته باشید بالای 18 و خیلی به استاد بستگی نداره چون از طرف دولت یا دانشگاه به شما اهدا میشه
    نقش استاد در مرحله اول یا همون پذیرش بسیار پررنگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilfam نمایش پست ها
    سلام. فاند گرفتن کاملا بستگی به بودجه استادی داره که شما انتخاب میکنید. شرایطتتون نسبتا خوب هست و اگر استادی مرتبط با فیلد کاریتون پیدا کنید که از پروپوزالتون راضی باشه فکر میکنم بتونید بورسیه بگیرید. دانشگاه های نیوزیلند GRE لازم ندارن.
    موفق باشین.
    مرسی دوست عزیز. من چند تا سوال دیگه هم داشتم.
    یکی اینکه B+ که اکثره دانشگاه ها زدن یعنی دقیقا چه معدلی؟ من شامل B+ میشم؟
    و اینکه دانشگاه های نیوزلند برای ثبت نام حتما مدرک اصل کارشناسی و ارشد رو میخوان یا اینکه میتونی کپی براشون ببریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gmat2020 نمایش پست ها
    دوستان برای گرفتن فاند در نیوزیلند باید معدل بالایی داشته باشید بالای 18 و خیلی به استاد بستگی نداره چون از طرف دولت یا دانشگاه به شما اهدا میشه
    نقش استاد در مرحله اول یا همون پذیرش بسیار پررنگه
    ممنون. خب یعنی هیچ کاری به اینکه از کدوم دانشگاه مدرک گرفتی ندارن؟ خب اینجوری آدم میره دانشگاه های سطح پایین, نمره و معدل عالی میگیره و خیلی راحتم میره

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    ممنون. خب یعنی هیچ کاری به اینکه از کدوم دانشگاه مدرک گرفتی ندارن؟ خب اینجوری آدم میره دانشگاه های سطح پایین, نمره و معدل عالی میگیره و خیلی راحتم میره
    دوست عزیز مشکل دقیقا همینه. یعنی نه تنها دانشگاه مهم نیست اینکه شما مقاله دارید یا ندارید هم اصلا اهمیتی نداره. منم به همین علت یعنی فقط نداشتن معدل بالای 18 با اینکه معدل ارشدم 17.5 بود، اسکالرشیپ دانشگاه اوکلند و اسکالرشیپ ایالت اونتاریوی کانادا برای دانشجویان اینترنشنال رو نگرفتم. و تنها شانسی که آوردم این بود که استادی که در دانشگاه اوکلند پیدا کردم چند ماه بعد برای یه پروژه دیگه فاند داشت و منو در نظر گرفت.
    من به شما پیشنهاد میکنم حتما دنبال استادی باشید که خودش فاند داشته باشه، اینجوری دیگه خیالتون راحته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

ببینید اینجا معدل از 100 حساب میشه، بین 90 تا 100 A+ هستش. بین 85 تا 89.99 A. بینی 80 تا 84.99 A-. از 75 تا 79.99 هم B+ هست که حالا اگر ما معدل و طبق محاسبات خودمون به 100 برسونیم معدل شما به B+ میرسه و جای نگرانی نداره.
    شما در ابتدا برای اپلای میتونید کپی شو بفرستید ولی فکر میکنم پذیرش کاندیشنال میشه تا مدرک اصلی و بفرستید و با پذیرش کاندیشنال هم معمولا سفارت ویزا نمیده.
    مورد دیگه اینکه اصلا نمیشه یه نظریه کلی داد برای بورس گرفتن و یا اینکه از هر دانشگاهی فقط معدل بالای 17.
    اساتید معمولا از رنکینگ دانشگاه های ایران هم مطلع هستن و اگر موضوع تز شما براشون قابل اهمیت باشه به هیچ وجه ریسک نمیکنن و دانشجو رو از "هر" دانشگاهی نمیگیرن. نگران معدل نباشید. در پروپوزال خودتون و بسیار باانگیزه نشون بدین و موضوعی انتخاب کنید که واقعا بهش علاقه دارین. نمیخوام دلسرتون کنم ولی این حرف و باید گفت تا انگیزه ای برای مراحل بعدی باشه، پی اچ دی کار ساده ای نیست و اگر علاقه درش دخیل نباشه عواقبی همچون خستگی و دلزدگی زودرس داره.
    موفق باشین.
    مرسی دوست عزیز. من چند تا سوال دیگه هم داشتم.
    یکی اینکه B+ که اکثره دانشگاه ها زدن یعنی دقیقا چه معدلی؟ من شامل B+ میشم؟
    و اینکه دانشگاه های نیوزلند برای ثبت نام حتما مدرک اصل کارشناسی و ارشد رو میخوان یا اینکه میتونی کپی براشون ببریم؟

Junior Member

بله دقیقا دوستانی هستن رفتن هند یا مالزی درس خوندن و معدل بالایی دارن و براحتی فاند هم گرفتن
    البته کلا استرالیا به مراتب بهتر از نیوزیلند برای اینده کاری و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilfam نمایش پست ها
    ببینید اینجا معدل از 100 حساب میشه، بین 90 تا 100 A+ هستش. بین 85 تا 89.99 A. بینی 80 تا 84.99 A-. از 75 تا 79.99 هم B+ هست که حالا اگر ما معدل و طبق محاسبات خودمون به 100 برسونیم معدل شما به B+ میرسه و جای نگرانی نداره.
    شما در ابتدا برای اپلای میتونید کپی شو بفرستید ولی فکر میکنم پذیرش کاندیشنال میشه تا مدرک اصلی و بفرستید و با پذیرش کاندیشنال هم معمولا سفارت ویزا نمیده.
    مورد دیگه اینکه اصلا نمیشه یه نظریه کلی داد برای بورس گرفتن و یا اینکه از هر دانشگاهی فقط معدل بالای 17.
    اساتید معمولا از رنکینگ دانشگاه های ایران هم مطلع هستن و اگر موضوع تز شما براشون قابل اهمیت باشه به هیچ وجه ریسک نمیکنن و دانشجو رو از "هر" دانشگاهی نمیگیرن. نگران معدل نباشید. در پروپوزال خودتون و بسیار باانگیزه نشون بدین و موضوعی انتخاب کنید که واقعا بهش علاقه دارین. نمیخوام دلسرتون کنم ولی این حرف و باید گفت تا انگیزه ای برای مراحل بعدی باشه، پی اچ دی کار ساده ای نیست و اگر علاقه درش دخیل نباشه عواقبی همچون خستگی و دلزدگی زودرس داره.
    موفق باشین.

مرسی دوست عزیز. الان برای من ایمیل زدن که کپی academic transcript و CV یا پروپوزال رو براشون بفرستم. سوالم شاید خیلی ابتدایی باشه چون تازه میخوام فرایند اپلای رو واقعا شروع کنم. منظورش از academic transcript همون ریز نمرات هست؟ و اینکه پروپوزالی که باید براشون بفرستیم همون چیزی هست که اینجا برای معرفی پایان نامه انجام دادیم؟ به من گفتند یا CV بفرست یا پروپوزال. کدومش بهتره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

منظورشون ریزنمراته...درسته... پروپوزال هم اون چیزیه که قراره شما برای اون مقطع تحصیلی که میخایین اپلایی کنین و کار کنین، اون رو باید بفرستین.

ApplyAbroad Superstar

سلام دانشگاه از طریق CV گذشته شما را میبیند که چه کرده اید چه خوانده اید و معدلتان چه بوده و چه فعالیتهایی اکادمیک یا غیره داشته اید. پروپوزال کمی از آینده حرف میزند که میخواهید چه پروژه ای انجام دهید. چقدر این پروژه محکم/ مستدل/ به روز/ موثر/کاربردی/....است و شما چه روشی را برای انجام آن در نظر گرفته اید. بنابراین این دو را مکمل هم - در مقابل جایگزین- ببینید.

موفق باشید
    مرسی دوست عزیز. الان برای من ایمیل زدن که کپی academic transcript و CV یا پروپوزال رو براشون بفرستم. سوالم شاید خیلی ابتدایی باشه چون تازه میخوام فرایند اپلای رو واقعا شروع کنم. منظورش از academic transcript همون ریز نمرات هست؟ و اینکه پروپوزالی که باید براشون بفرستیم همون چیزی هست که اینجا برای معرفی پایان نامه انجام دادیم؟ به من گفتند یا CV بفرست یا پروپوزال. کدومش بهتره؟
    ویرایش توسط susighton : May 31st, 2018 در ساعت 12:50 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دانشگاه از طریق CV گذشته شما را میبیند که چه کرده اید چه خوانده اید و معدلتان چه بوده و چه فعالیتهایی اکادمیک یا غیره داشته اید. پروپوزال کمی از آینده حرف میزند که میخواهید چه پروژه ای انجام دهید. چقدر این پروژه محکم/ مستدل/ به روز/ موثر/کاربردی/....است و شما چه روشی را برای انجام آن در نظر گرفته اید. بنابراین این دو را مکمل هم - در مقابل جایگزین- ببینید.

موفق باشید
    مرسی دوست عزیز. آخه تو ایمیل که برام فرستادن گفتن یا CV بفرستین یا proposal به این خاطر خواستم ببینم کدوم رو بفرستم.
    من برای اطلاع از چگونگی پذیرش و اینا ایمیل زده بودم به Student advisor که ایشون این ایمیل رو برا من فرستادن که اینارو بفرست برای postgraduate advisor

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)