صفحه 51 از 54 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام در نامه به غیر از معرفی خودتان و کارهایتان از اساتید چه خواسته ای دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad7457 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من حدود 20 تا ایمیل به اساتید کره زدم که همشون ایمیلم رو خوندن ولی هیچ جوابی ندادن حتی کسی نبود که مثلا بگه من دانشجو نمیخوام در صورتی که تجربه ایمیل به اساتید کانادا رو داشتم و اکثرا جواب میدادن. آیا این جواب ندادن اساتید کره چیز معمولی هست یا کار من مشکل داره؟ یا مثلا رزومه ام مورد قبول نیست؟
    لیسانس مهندسی مواد از دانشگاه تهران با معدل 15.50. البته معدل 2 سال آخرم که در واقع دروس تخصصی شدن 16.70 هست. دو تا مقاله کنفرانس بین المللی و دو تا ریکامندیشن STRong از اساتید پروژه ام و آیلتس 6 دارم. با این رزومه امیدی هست که کره پذیرش بگیرم با فاند؟ از بلژیک و هلند پذیرش دارم ولی اسکولارشیپ نتونستم بگیرم متاسفانه.

ممنون از دوستان عزیز

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام ممنون از پاسختون
    علاوه بر این مطالب بیان کردم که با کارشون آشنا هستم و خیلی مشتاقم باهاشون کار کنم و ازشون خواستم اگر دانشجو میخوان و رزومه من هم مورد قبولشونه بهم بگن و منتظر خبرشونم.

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم بدنباشدکه به محتوای یکی دو تا از مقاله هایشان اشاره کنید و ارتباط پروژه دکتری که در نظر دارید را با کار آنها بیان کنید. یعنی اکتفا نکنید که با کارشان اشنا هستید توضیح بیشتر بدهیدکه چگونه کار آنها با پروژه شما مرتبط میشود.

یک راه خوب برای جلب همکاری با اساتید اسیایی جوان که در کشور دیگر درس خوانده اند این است که ببینید استاد /سوپروایزر اروپایی/امریکایی/کانادایی/... انها که بوده و به کارهای آن استاد استناد کنید. به لحاظ فرهنگی در اسیا - منظور چین و ماچین است نه خاورمیانه - خیلی افتخار میکنند که اسمشان در کنار اسم استادشان برده شود و معمولا با این کار حداقل نطقشان باز میشود و به ایمیل جواب میدهند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad7457 نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون
    علاوه بر این مطالب بیان کردم که با کارشون آشنا هستم و خیلی مشتاقم باهاشون کار کنم و ازشون خواستم اگر دانشجو میخوان و رزومه من هم مورد قبولشونه بهم بگن و منتظر خبرشونم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان بازار کار کدوم یکی از این رشته ها در کشور کره بهتره که برای ارشد بخوام برم اونجا تحصیل کنم و بعدش با ویزای کاری بمونم؟ اقتصاد و فایننس - شیمی. یکی از این دو رشته مد نظرمه و رشته لیسانسم هم مهندسی بود که علاقه ندارم ادامه بدم. دلایلم هم برای رفتن اینه که زبانش رو تا حدودی متوجه میشم و بورس هم داره.
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

Junior Member

سلام به همه دوستان

امروز نتیجه دکترا بعد از مصاحبه امد و متاسفانه من قبول نشدم و خوب دوستان میدونند دیگه اعصاب خوردکنی و.........
    دوستان من رشته خودم که حقوق بین الملل (international law)هست را در هیچ یک از دانشگاهای کره ای پیدا نکردم فکر کنم انها این رشته تحصیلی را ندارند!!

حالا فکر کردم که بهتر ادامه تحصیل در کره بدهم مثلا MBA و بعد که رفتم و جا افتادم دکترا ادامه بدهم کسی هست که در مورد MBA اطلاع داشته باشد که مثلا کجا ارزانتر در کره در سول و اطراف باشه مهم نیست خصوصی باشه یا دولتی همچنین به نظر دوستان این ایده خوب هست مثلا اول از همان موسسه MBA برای زبان کره ای پذیرش بگیریم و بعد ادامه تحصیل حالا یا MBA یا دکترا بدهیم من به هیچ عنوان بورس نمیتوانم بگیرم و مدرک زبان انگلیسی هم ندارم

لطفا دوستان راهنمایی کنید

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setare7878 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

امروز نتیجه دکترا بعد از مصاحبه امد و متاسفانه من قبول نشدم و خوب دوستان میدونند دیگه اعصاب خوردکنی و.........
    دوستان من رشته خودم که حقوق بین الملل (international law)هست را در هیچ یک از دانشگاهای کره ای پیدا نکردم فکر کنم انها این رشته تحصیلی را ندارند!!

حالا فکر کردم که بهتر ادامه تحصیل در کره بدهم مثلا MBA و بعد که رفتم و جا افتادم دکترا ادامه بدهم کسی هست که در مورد MBA اطلاع داشته باشد که مثلا کجا ارزانتر در کره در سول و اطراف باشه مهم نیست خصوصی باشه یا دولتی همچنین به نظر دوستان این ایده خوب هست مثلا اول از همان موسسه MBA برای زبان کره ای پذیرش بگیریم و بعد ادامه تحصیل حالا یا MBA یا دکترا بدهیم من به هیچ عنوان بورس نمیتوانم بگیرم و مدرک زبان انگلیسی هم ندارم

لطفا دوستان راهنمایی کنید

با تشکر
    سلام این انجمن فعال نیست؟

حتی کسی نمیدونه کجا میشه راحتر میتوان ارزانتر برای دوره 6 ماه زبان کره ای اقدام کرد و پذیرش گرفت؟

Junior Member

سلام برای مقطع ارشد هم باید با استاد صحبت کنیم مثل کانادا که فاند در اختیارمون بذارن ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام خیلی بستگی به نوع بورسیه دارد. ولی اگر استادی کار و شخصیت دانشگاهی شما را بپسندند و موافقت کنند که کمک کنند همیشه خیلی موثر است حنی مواقعی که منبع بورس دولتی است و توسط کمیته انتخاب برابر دستورالعمل خاص آن بورسیه افراد گزینش میشوند.

بنابراین جلب نظر اساتید استخوان دار و جا افتاده و فعال را جزو کارهایتان قرار دهید. در کره با اینکه معمولا سن و سال استاد جایگاه دارد ولی من دیده ام که گاهی به اساتید جوان که در دانشگاههای تراز اول آمریکایی / ارو پایی درس خوانده اند هم خیلی میدان و بودجه داده میشود و این افراد خیلی کلیدی میشوند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_erf نمایش پست ها
    سلام برای مقطع ارشد هم باید با استاد صحبت کنیم مثل کانادا که فاند در اختیارمون بذارن ؟
    ویرایش توسط susighton : September 5th, 2018 در ساعت 11:11 AM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbamshad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از سال 2013 در کره زندگی میکنم
    اخیرا سعی کردم یه سری ویدیو در مورد کره جنوبی . تحصیل و کار اقامت و زندگی درست کنم و تو کانال یوتیوب قرار بدم
    اگر علاقه مند بودین که بیشتر بدونید. کانال من رو دنبال کنید. ممنون
    تو یوتیوب اسم من رو سرچ کنید تا کانال رو پیدا کنید : hamid bamshad

سلام
    ممنون از شما برای تهیه این فیلم خیلی عالی بود
    همیشه شاد و موفق باشید

Junior Member

سلام

دوستان من هرچی دنبال دانشگاهی میگردم توی این سایت http://studyinkorea.go.kr که رشته international law در مقطع دکترا داشته باشه پیدا نمیکنم

کسی ادرس سایت بهتره سراغ داره یا اینکه میتونه کمک کنه

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)